Master in Business Economics

Üldine

Programmi kirjeldus

ESITUS

Master in Business Economics on rahvusvaheline programm, mida pakutakse inglise keeles. See sobib majandus-, juhtimis- ja inseneribüroo bakalaureusena, eesmärgiga saada organisatsioonide tipptasemel spetsialistid.

Programmi eesmärk on, et tulevased spetsialistid omandaksid arenenud ja valdkondadevahelisi teadmisi majanduses ja juhtimises ning arendaksid analüütilisi ja pehmeid oskusi, mis võimaldaksid neil organisatsioone toetada otsustusprotsessides, innovatsioonis ja strateegias. See valmistab tulevaste spetsialistide tööd multidistsiplinaarsetel ja rahvusvahelistel meeskondadel ning mõistab keerukaid küsimusi kriitilise vaatenurga ning analüütilise ja uuendusliku suutlikkusega.

Master Lõplik Assignment vaadeldakse kui võimalust läheneda organisatsioonidele. Praktika ja projektid on orienteeritud, et vastata huvipakkuvatele küsimustele ja / või lahendada organisatsioonide spetsiifilisi probleeme.

Master of Business Economics pakub rahvusvahelisi kogemusi ülemaailmse ülikoolide võrgustikuga, millega Católica Porto Business Schoolil on partnerlussuhted. Samuti pakub see Lancasteri ülikooli juhtimiskoolile juurdepääsu Double kraadi kõigile teedele.

Karjäärimõju

Ettevõtte majandusteaduse magister sobib neile, kes on huvitatud professionaalse karjääri läbiviimisest konsultantide ja organisatsioonide juhtidega: era-, avalikus või kolmandas sektoris; väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted ning ka suurettevõtted; riiklik või rahvusvaheline; mis tegutsevad linna- või maapiirkondades. Tänu tohutule organisatsioonide võrgustikule, millega Católica Porto Business Schoolil on partnerlussuhteid, pakutakse palju internatuuri nii kodus kui ka välismaal. Praktika võib olla tööle asumine pärast lõpetamist.

Programm sobib ka neile, kes on huvitatud rahvusvahelistest doktoriõppe programmidest majanduse või juhtimise valdkonnas tunnustatud ülikoolides. Mõnikord kujuneb Master Final Assignment välja rahvusvahelises teaduslikus ajakirjas avaldatud paberile, kus on eksperthinnangud ja indekseerimine.

STRUKTUUR

AJAKAVA

Nagu enamikes magistriprogrammides, kestavad klassid esmaspäevast reedeni kell 18.30 kuni 21.30 ja laupäeval kell 21.00 kuni 01.00. Iga semestri alguses kuulutatakse üliõpilastele kalender, mis sisaldab kõiki klasse.

Kutsutud professorite poolt õpetatavate kursuste puhul võib klasside koondumine toimuda vaid paari päeva jooksul, kuid intensiivsema ajakavaga. Nendes tingimustes määratakse klassid aegsasti ette, võimaldades aega vajalike meetmete võtmiseks.

LÄHENEMISVIISID

Católica Porto Business Schooli meistrid on täiskoormusega.

LANGUAGE

Inglise keeles.

VENUE

Católica Porto ärikooli kaptenite loengud toimuvad Porto Católica Fozis.

TAOTLUSED

SISENEMISE NÕUDED

Teise valdkonna lõpetajad saavad taotleda Católica Porto Business Schooli meistrid.

Católica Porto ärikooli magistriprogrammi taotlemise menetlus peab sisaldama elemente, mis tõendavad kandidaatide akadeemilist ja teaduslikku pädevust ning inglise keele oskust. GMAT-testi hinnatakse valikuprotsessis akadeemiliste ja teaduslike oskuste hindamiseks

Taotlejad valitakse järgmiste kriteeriumide alusel:

 • Akadeemiline ja teaduslik õppekava
 • Kraadi klassifikatsioon
 • Töökogemus või teadustöö

EESTI KEELE PÄDEVUSE NÕUE

Kandidaatidel peab olema ametlik inglise keele oskus, mis vastab Euroopa Nõukogu Euroopa keeleõppe raamdokumendi (http://www.coe.int/t/dg4/linguistic/cadre_en.asp) B2 tasemele või samaväärsele tunnustatud kvalifikatsioon (Cambridge FCE, Cambridge Michigani ECCE ja ECPE, TOEFL, IELTS.
B2-taseme samaväärsuse puhul on vaja arvutiklassi TOEFL-i puhul klassifikaatorit, mis on suurem kui või võrdne 85 (skaala 0-120) Interneti-põhise TOEFL-i puhul ja suurem kui 170 (skaala 0-300).
Taseme B2 samaväärsus nõuab IELTS-i puhul klassifikatsiooni, mis on suurem või võrdne 7-ga (skaalal 0-9).

TAOTLUSED - 2017/18

Católica Porto Business Schooli magistriprogrammi taotlused on alaliselt avatud.

Programmi juhatus kohtub taotluste hindamiseks kolm korda aastas: märts, juuli ja september. Pärast seda kohtumist teavitatakse kandidaate otsusest ja järgmistest sammudest.

Vooru Kandideerimistähtaeg Hindamisperiood Tulemused*
1. 15. märtsil 16.-29. Märtsini 30. märts
2. 27. juuni 28. juuni-15. Juuli 16. juuli
3. 13. september 14.-20. Sept. 21. september

* Kui taotlejad esitavad taotluse enne tähtaega, saab pakkumise teha vahetult pärast seda.

TAOTLUSPROTSESSI DOKUMENTATSIOON

 • Avalduse vorm
 • Identifitseerimisdokumendi / passi koopia või identifitseerimisandmevormi esitamine
 • Üks foto
 • Elulookirjeldus (CV)
 • Üksikasjalik * Kvalifikatsiooni tunnistus (originaal või kinnitatud koopia)
 • Inglise ametlik diplom, Euroopa Nõukogu Euroopa ühtse keeleosakonna raamistiku ametlik tase B2 või samaväärne diplom (TOEFL, IELTS, FCE või CAE).
 • Täiendavad hindamise elemendid (nt GMAT ...)
* Sertifikaatidel tuleb kindlaks määrata kursused, nende hindamine ja ECTS ning kursuse lõplik hinne. Kui te pole kraadi omandanud, peate esitama tõestatud kursuste, nende hindamise ja ECTSi ning praeguse keskmise.
Märkused:
 • Kandidaadid, kellel on kraad välisriigis, peavad esitama kvalifikatsiooni tõendava dokumendi: a) mis on legaliseeritud Portugali diplomaatilise või konsulaaresinduse poolt või b) väljaandjariigi pädeva asutuse välja antud Haagi apostilliga, kui see riik on konventsiooniga ühinenud Välisriigi avalike aktide seadustamise nõude kaotamine (Haagi konverents).
 • Kui dokumendid on kirjutatud muus kui hispaania, inglise või prantsuse keeles, peab olema vastav tõlge, mis kvalifikatsioonitõendi korral tuleb teha notariaalakti järgi.

ETTEPANEKUTE ESITAMINE

Taotlusi võib esitada täites veebipõhise avalduse vormi.

Originaaldokumendid tuleb esitada enne registreerimispäeva.

HINNAKIRI

FULL-TIME PROGRAMM

 • Taotluse esitamine: tasuta
 • Vastuvõtmine ja kandideerimine magistriprogrammides: 610 eurot. Seda tasu ei tagastata, kui õpilased loobuvad oma registreerimisest.
 • Tasud moodustavad kapteni eest 8,256 eurot. Makstakse viiekümnest igakuistest osamaksetena.

NB! Need väärtused arvutatakse vastavalt 2016./17. Õppeaastal kehtestatud tasudele

MERITI STIPENDIUMID

Católica Porto Business Schooli juhatus otsustas luua stipendiumide kogumi, et õpetada nende õpilaste teeneid, kelle õpitulemused seda väärt. Need koosnevad täielikust maksuvabastusest õppemaksust maksimaalselt 36 ECTS semestri kohta, samuti õppetoetusest ja õppemaksust.

Kandidaadid võivad saada stipendiumi, kui neil on Portugali ülikoolis vähemalt 16/20 punkti või vähemalt 650 punktiga saadud GMAT-skoor.

Hea stipendiume saab uuendada iga semestri jooksul. 2. ja 3. semestri kapteni stipendiumi saamise kriteeriumid on:

 • Lõpetamine vähemalt 30 ECTS semestris, millel ei ole normaalse või hindamisperioodi jooksul ebaõnnestumisi.
 • Kõigis eelmise poolaasta jooksul sõlmitud stipendiumi määramisega võrdne või suurem kui 16/20 väärtustest saadud kaubamärkide kaalutud keskmine.

SOTSIAALSED STIPENDIUMID

Toetuste tasumiseks on olemas sotsiaalstipendiumid: Portugali Katoliikliku Ülikooli kõrgema hariduse peadirektoraadi stipendiumid ja sotsiaalstipendiumid.

Lisateabe saamiseks võite külastada üliõpilaste ringi ja tööalast konkurentsivõimet.

Viimati uuendatud nov 2017

Teave kooli kohta

Católica Porto Business School is a school of the Catholic University in Portugal, known for the development of business professionals, focused on sustainability and respect for individuals. For over ... Loe edasi

Católica Porto Business School is a school of the Catholic University in Portugal, known for the development of business professionals, focused on sustainability and respect for individuals. For over 25 years the school has being training professionals in the area of Economics and Management for the global business context, who then follow national or international careers. The school sustains strong industry bonds, enabling a continuous adaptation of the skills development according to the market needs, resulting in an unceasing pace of innovation of programmes and teaching and development methodologies. An international dimension of the school is experienced by completing courses abroad through interchange or double degree programmes, by participating in international weeks abroad, by completing assignments and working in groups with international students and through the completion of the many courses taught in English by invited professors from our international partnership network. Näita vähem

Akrediteeringud