See programm on õpetanud prantsuse keeles.

Magistriõpe äri inseneri, kes esindavad 120 krediiti, annab tugeva erialast koolitust juhtimise, mis võimaldab teostada tõhusat integreerimist era- või avalik tööstus- või muude tööstuslike organisatsioonid.

Profile programmi

Magistriõpe äri inseneri pakub lõpetajate juhtimise koolitus, mis põhineb traditsioonilisel kursused (rahandus, turundus, raamatupidamine, õiguse, tööstuse ökonoomika jne), vaid ka spetsiifilistes valdkondades, mis on suur nõudlus turul, nagu keskkond, logistika, auditeerimise, ettevõtlus, tootmise juhtimine jms

Õppekava sisaldab:

  • Esimene aasta 60 ainepunkti jaotunud ühisosa (personalijuhtimise, statistika ja ökonomeetrilise meetodeid juhtimine, logistika, finantsjuhtimise, täiustatud turustamise, arenenud mikroökonoomika, maksu- ja äriõiguse, tootmise juhtimise ja üks neli peamist võimalust: rahandus, turundus, auditeerimise ja rahvusvahelise juhtimise).
  • Teine aasta 60 ainepunkti ehitatud ühisosa 40 ainepunkti (väitekiri, internatuuri, strateegiline juhtimine) ning tugevdada peamisi võimalus valida esimese aasta magistri.

Keeled on loomulikult osa õppekavast ja järgige õpilase kaudu lõpetamist. Nad on õpetanud konkreetse keele tunde ja neid kasutatakse suhtlemiseks seminarid inglise, hollandi või hispaania keeles.

Õppekavad pakutud Warocqué School of Business and Economics on ISO sertifitseeritud alates 2003. aastast. See kinnitus, mis on identne sellega, mida kasutatakse professionaalses maailmas, hõlmab erinevaid sidusrühmi viiva protsessi pidev paranemine hariduse kvaliteet, mis on antud. See kvaliteet lähenemine, kus õpilane keskmes, sisaldab abivahenditele nagu juhendamine, mentorlus ja tervendamist, mis võimaldaks kergemini integreeruda akadeemilises maailmas ning parandada õpilaste edukust. Täielikult seotud süsteem, õpilased regulaarselt konsulteerida otsingul ikka kõrgem kvaliteet (rahulolu-uuringud, konsultatsioonid eksami ajakava, akadeemilise toetus jne). See lähenemine, unikaalne kõrghariduse prantsuskeelses kogukonnas, on premeerida rohkem kui üks kord koos "Vallooni Kvaliteet Prize" (2007 ja 2009).

Key õpitulemuste

Pärast selle õppekava lõpetanu on võimeline:

  • liituda ühegi organisatsiooni, olgu kaubandus-, tööstus- või ei, ja osaleda selle juhtimine ja arendamine riiklikul või rahvusvahelisel tasandil, töötab rahandus, raamatupidamine, turundus, inimressursside, rahvusvaheline äri, keskkonnajuhtimise jms või liikuda auditeerimise või raamatupidamine
  • Põhjus piisavalt rangelt kohaldades teadmiste erinevates valdkondades juhtimine
  • arvestada piiranguid tootmisele kui juhtimisotsuste tegemisel
  • kasuta otsuse toetuse meetodid ja vahendid
  • kohaldatakse interdistsiplinaarne oskusi: iseseisvus, täpsus, rühmatöö, suulised ettekanded, uuringud jms
  • luua oma äri.

Occupational profiilid lõpetajad

Magistriõpe äri inseneri on kutsekvalifikatsioon, ja võimaldab otsest sisenemise kutse maailma.

Edasiõppimisvõimaluse

Magistriõpe äri inseneri annab täieliku juurdepääsu doktorikraadi juhtimise (sh ühe aasta teadus koolituse lõpetanud kooli). Erinevad arenenud magistri kraadi on kättesaadavad ka, nagu arenenud magistri väikelaenudes (juhivad ühiselt koos Paris-Sorbonne, Brüsseli Vaba Ülikooli Brüsselis ja Wageningeni-UR)

Õppevorm

Full Time

Programmi õpetamise keel:
  • Prantsuse

Vaata veel 19 kursust University of Monsis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
835 EUR
aastas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date