Master in Business, keel ja kultuur (Flensburg) (MSc)

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpe äri, keele ja kultuuri pakub sulle võimalust laiendada oma teadmisi valdkondades äri ökonoomika ja ettevõtluse keeles.

Töötamine äriettevõtete või organisatsioonide rahvusvahelist suunitlust, võib harva tugineda kindlatele teadmisi ökonoomika ja ettevõtluse tingimustes ainult. Mastering võõrkeelt ja on võimalik, et tulla toime väljakutsetega võõraid kultuure on võrdselt tähtsad, näiteks kokkulepete läbirääkimiste finants- või muudes küsimustes.

Magistriõpe äri, keele ja kultuuri pakub sulle võimalust laiendada oma teadmisi valdkondades äri ökonoomika ja ettevõtluse keeles. Seistes silmitsi kasvava poliitilise, majandusliku, kultuurilise ja sotsiaalse globaliseerumine, ettevõtted saavad teha kasvavad nõudmised oma töötajatele, kes peavad tegema riigipiire ja keelelisi piire.

See magistrikraadi pakub kõrget kvalifikatsiooni analüüsimiseks, hindamiseks ja ülesannete täitmisel osalevad rahvusvahelises tegevuses äriettevõtete, ülesanded, kus suhtlemine ja vahendamise oskused tihti oluline roll. Seega õppekava ühendab võõrkeele pädevuse uuring sotsiaalseid tingimusi, samuti majandus- ja sotsioloogilised tegurid, mis mõjutavad otsustusprotsessides erinevates kultuurides.

Flensburgis, leiad kultuuridevahelise õppe keskkond, kus Saksa ei ole ainult tingimusel, vaid lahutamatu osa teie igapäevaelust.

Kuidas Õppekava on korraldatud?


Valides Magistriõpe äri, keele ja kultuuri Flensburg, teil on juba kindel õpinguid on rahvusvaheline mõõde. Koos selle kapten programm, siis võib uurida eri harude rahvusvahelise langetamine pakutakse saksa kraadiõppe programmi MA Management Studies.

Kaks magistriõppe programme täiendavad mitmes mõttes, mis tähendab, et integratsioon on võimalik. Seega siis võib läbida Saksa Magistrikraad (koosneb 120 ECTS), samuti Taani Magistrikraad (mis sisaldab ka 120 ECTS) kahe aasta jooksul. Kui soovid läbida mõlemad programmid samal ajal muidugi oma töö koormus ületab 120 ECTS (sõltub muidugi valikained valida igal üksikul juhul). Kuid magistritöö iga õppekava krediteeritakse muu programm, mis tähendab, et teil on kirjutada üks doktoritöö ainult, muidugi eeldusel, et järgite vorminõuded loodud University of Southern Denmark, samuti nende sätestatud University of Flensburg.

õpetamine


Magistriõpe äri, keel ja kultuur koosneb 3 semestrit õpetamise pluss 1 semester kirjutamiseks magistritöö. Olete kohustatud eksameid vastab 120 ECTS 2 aasta jooksul.

Master of Science in International Business, keel ja kultuur koosneb komponentide distsipliini elemendid (90 ECTS) ja valikaineid (30 ECTS).

Riiki sisenemise nõuded


Täielik bakalaureuse kraadi ärijuhtimise (u. 3 aastat õpinguid kõrgkoolis, mis on samaväärne Taani bakalaureusekraad. See bakalaureuse kraadi peab sisaldama kursusi järgmistes piirkonnas:

  • Business Economics: minimaalselt 30 EAP
  • Sotsiaal-Economics (sh mikroökonoomika): vähemalt 10 EAP
  • Kvantitatiivsed ja kvalitatiivsed uurimismeetodid ja statistika (Social Sciences): vähemalt 15 EAP
  • Communication & Culture: vähemalt 5 EAP
  • Võõrkeeled: inglise; Vähemalt 14 EAP, Taani; Vähemalt 20 EAP

Minimaalselt taotlejad peaksid lisama kirjelduse oma kursuse töö, sealhulgas järgmised mõisted: Kursuse eesmärk, peamised teemad, aasta töökoormus / ECTS ja kirjandust.

Taotlejad peavad esitama dokumendid inglise keele oskust.

Viimati uuendatud apr 2017

Teave kooli kohta

University of Southern Denmark has created an institution of higher research and education which provides first-class educational opportunities and is cooperation partner for both public and private b ... Loe edasi

University of Southern Denmark has created an institution of higher research and education which provides first-class educational opportunities and is cooperation partner for both public and private businesses and organisations for providing qualified labour. Näita vähem
Odens , Kolding , Slagelse , Sønderborg , Esbjerg , Flensburg , Kopenhaagen , Ljubljana , Girona , Pekingi + 9 Rohkem Vähem