Magistriõpe äri- ja juhtimiskavas arendab juhtimisalaseid teadmisi ja oskusi, mida tänapäeva organisatsioonides silma paista panna. Programm valmistab teid asjatundlikult tegutseda ja otsuseid teha väga ebakindel ja keerulistes keskkondades.

Need kontekstides on vaja innovatiivseid turunduskampaaniad, uute toodete arendamise protsesse, ümberkujundamise projekte, dünaamiline strateegiad ja organisatsioonid. Need on olulised vahendid nii vastse ettevõtlikku ettevõtmisteks ja loodud ettevõtted, mis püüab säilitada oma serv pideva uuendamise.

Tuum õppekava Programm põhineb akadeemiliste erialade juhtimine ja turustamine. Need distsipliinid pakkuda olulisi abivahendeid järgmise põlvkonna juhid, kellel on vaja kombineerida loovust ja innovaatilist mõtlemist koos turuanalüüsi ja kommunikatsiooni strateegiate, juhtida projekte ja sõita muutus piires ja organisatsioonid, ja integreerida eri valdkondade teadmisi ja sotsiaalseid võrgustikke.

Tuginedes oma isiklikud huvid ja ambitsioonid, on sul võimalik valida üks spetsialiseerumise juhtimine, turundus ja äri riskikavasid. Õppides ja kohaldamisel põhimõisted ja teooriad ettevõtete loomine ja arendamine, siis tuleb valmis haarama erandlik karjäärivõimalusi, et see programm avab teile.

Vastuvõtutingimused:

  1. Bakalaureusekraad mis tahes õppevaldkonnas vähemalt 30 ECTS ärijuhtimise.

    Samuti võime nõustuda bakalaureusekraadiga kandidaatidega mis tahes õpingute valdkonnas ja ärikorralduse vähe või vähese taustaga. Sellised kandidaadid peaksid näitama erakordset annet ja väljapaistvaid saavutusi valdkondades nagu teadlased, töökogemus, kultuuri, spordi ja ühiskonna panus.

    Vastuvõetud bakalaureusekraadi taotlejad, kellel ei ole ärijuhtimist või majandusteadust, on kohustatud enne oma õpinguid (enne august) sooritama SSE-s eelnenud konkreetse nädala eelprogrammi. Eelprogrammi eesmärk on anda õpilastele võtmefondid ärijuhtimises.

  2. GMAT või GRE testi tulemus (GMAT skoor 600 või rohkem / GRE skoor (kvantitatiivne) on 155 või rohkem)
  3. Inglise keele oskus (IELTS akadeemiline skoor vähemalt 7 / TOEFL iBT kogusumma vähemalt 100) Loe rohkem inglise keele testi vabastustest aadressil www.hhs.se.
  4. Motivatsioon ja toetavad lisad (loe lähemalt veebisaidilt www.hhs.se)
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 4 kursust Stockholm School of Economicsis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
Free
Non-EU / EEA: SEK 150.000 / Aasta
Deadline
jaan 15, 2020
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2020
End Date
Juuni 30, 2022
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
jaan 15, 2020

aug 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
jaan 15, 2020
End Date
Juuni 30, 2022