Keemia Kapten (ühine kraad UvA-ga)

Üldine

Programmi kirjeldus

Kas soovite teada saada, kuidas kasutada odavaid orgaanilisi materjale süsinikdioksiidi kogumiseks või kas süsinik võib moodustada viienda sideme? Kas soovite leida uusi meetodeid läbipaistmatu materjali nägemiseks, näiteks kasutada lasermõõtmisi kasvajate jälgimiseks? Või kuidas töötada välja uued analüüsimeetodid, et määrata bioaktiivsete valkude madal sisaldus keerukates bioloogilistes proovides?

Keemia magistriprogramm on väljakutseid pakkuv õppeprogramm üliõpilastele, kellel on juba kindel keemia taust ja kes soovivad oma teadmisi ja kogemusi laiendada. Keemia ei ole isoleeritud teadusharu: see moodustab silla spektri ühes otsas oleva bioloogia (biomolekulaarne keemia) ja teises otsas oleva füüsika (füüsikalis-teoreetiline keemia) vahel. Keemia magistrikraad võib põhjustada põneva, hästi tasustatud karjääri, millel on ulatuslikud võimalused oma ambitsioonide saavutamiseks.

Ühiskraadiprogramm Amsterdami ülikooliga
Keemia on Amsterdami Vrije Universiteit Amsterdam ja Vrije Universiteit Amsterdam ühine programm. Kursusi õpetatakse mõlema ülikooli asukohas. UvA ja VU annavad koolilõpetajatele ühiselt välja kraaditunnistuse. Amsterdami keemiatudengina saate kasu teadmistest, võrgustikest ja teadusprojektidest nii ülikoolides kui ka sidusettevõtetes.


See on see, mida teete
Magistriõpe on kaheaastane programm (120 EAP), mida õpetatakse inglise keeles. Magistriprogramm koosneb teie individuaalsest spetsialiseerumisrajast koos teie valitud profiiliga.

Teie programm sõltub valitud erialast. Üldiselt koosneb see järgmistest komponentidest:

  • sissejuhatavad kursused
  • edasijõudnute kursused
  • valikained
  • teadusprojekt teie spetsialiseerumise valdkonnas (sh magistritöö)
  • kirjanduse uuring
  • kollokvium
  • eetika ja portfelliakadeemilised oskused
Viimati uuendatud nov 2019

Teave kooli kohta

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,00 ... Loe edasi

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,000 students from all over the world. Students and staff of 130 nationalities create a dynamic international academic community. The University distinguishes itself in research and education through four interdisciplinary themes: Human Health and Life Sciences, Science for Sustainability, Connected World and Governance for Society. Näita vähem