Keemia magister

Master 's programmi keemia on keeruline programm üliõpilastele, kes on juba kindel taust keemia ja kes on innukas, et laiendada oma teadmisi ja kogemusi. Chemistry ei ole isoleeritud distsipliini: see moodustab sillaks bioloogia üks äärmuseks (molekulaarbioloogiliste keemia) ja füüsika teises otsas (füüsikalis-teoreetilised keemia). Master 's in Chemistry võib viia põnev, hästi tasustatud karjääri ulatuslikke võimalusi selleks, et saavutada oma ambitsioone.

Keemia on ühine programm Ülikooli Amsterdam ja Vrije Universiteit Amsterdam. Kursused manustada kaks teaduskonda Science. Lõpetajad saavad diplomi akrediteeritud nii ülikoolides.

Programm lühikokkuvõte

Magistritöö on kaheaastase programmi (120 ECTS) õpetatakse inglise keeles. Magistriõpe koosneb oma individuaalne spetsialiseerumine pala koos valitud profiil.

Spetsialiseerumise


Iga lugu hõlmab kohustuslik (teoreetiline) kursused, uurimisprojekti sh magistritöö, kirjanduse väitekirja ja kollokvium, samuti valikaineid või tööpraktika. Esimesel aastal keskendub oma teadmisi keemia teooria. Teisel aastal on pühendatud oma erialal või karjääri profiili.

Viis erialasid saab valida:

 • Analüütiline Teaduste
 • Molekulaarbioloogia
 • Teadus Engergy ja sustainablity
 • Atomic Scale Moddeling füüsikaliste, keemiliste ja Biomolekulaarse Sytems

Karjäärivõimalused

Organisatsioonid ja ettevõtted keemiatööstus on alati vaade jaoks talent. Seal on palju erinevaid karjäärivõimalusi, sõltuvalt teie valik profiili ja spetsialiseerumine pala.

Tööd teadurina

Research positsioonid on saadaval instituudid nagu TNO või Solvay. Industrial gigantide nagu Akzo Nobel ja DSM on innukas palgata keemikud.

Töö juhina või konsultandina

Kas sa oled rohkem huvitatud tööd avaliku halduse või äri? Võite leida tööd tööstuses või valitsusasutused. Need on sageli postitusi keemiatööstuse, kus ehitusjärelevalveteenused või konsultatsioonifirmad, kus on rõhku juhtimise ja / või poliitilised aspektid, kus suhtlemine spetsialistide erineva taustaga on oluline oskus. Valitsus postitusi võivad sisaldada töökohti ministeeriumid või õiguskaitseorganid.

Tööd hariduse või side

Õpilased, kes valivad hariduse profiili sageli leida tööd õpetajana. Kui soovite jälgida side profiili, siis võiks leida tööd avalike suhete ohvitser, teadusajakirjanikuga või hariduse ametnik kirjastus või muuseumi.

Vastuvõtutingimused


Nõuded on jagatud Meistrite spetsialiseerumine erinõuded ja üldnõuded.


Erinõuded magistriõppekava


Õpilased Hollandi eelõpetuses

 • Magistritöö keemia on avatud üliõpilastele:
  • koos bakalaureusekraadi keemia
  • koos bakalaureusekraad Pharmaceutical Sciences
  • koos bakalaureusekraad asjakohaste Hollandi HBO programmi
 • Õpilased, kes tahavad spetsialiseeruda Haridus variant peavad olema edukalt läbinud kolmanda aasta Bachelor orientatsioon muidugi haridusele (12 ECTS).


HBO (HLO) lõpetajad

 • Kui teil on HBO lõpetanud sul ei ole võtta eelpangast hinnang, et pääseda magistriõppes Keemia. Selle asemel, magistriõppe koordinaator korraldab tarbimist intervjuu teile. Kui täita kõiki nõudeid, magistriõppe koordinaator annab Teile avaldusele, et sa ei pea võtma eelpangast hinnang. Saada selle deklaratsiooni oma taotluse vormi.


Alaealine

 • Kui teil on HBO üliõpilane ja soovid olla üks meie väiksemaid programme, palun tellida nii bakalaureuse üliõpilane.


Õpilased rahvusvahelise eelõpetuses

 • Otsene vastuvõtu tot magistriõppesse keemia on võimalik bakalaureusekraadi keemia. Üliõpilased, kellel bakalaureusekraadi seotud teema peab vastama teatud sisenemise nõuded sõltuvalt muidugi neil meeles. Magistriõppes annab võimaluse täita konkreetseid lünki oma teadmisi.


General keele oskuse nõuded

Vrije Universiteit Amsterdam nõuab rahvusvahelist taotlejad võtma inglise keele test ja esitada oma skoor osana taotluse. Erandid on tehtud õpilastele, kes on lõpetanud oma hariduse Kanada, USA, Suurbritannia, Iirimaa, Uus-Meremaa ja Austraalia või kes on saanud rahvusvahelise bakalaureusekraadi või Euroopa küpsustunnistuse diplom.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 80 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP üliõpilastele; 13 300 EUR mitte-EMP-le
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi