Kognitiivse neuropsühholoogia magister (teadustöö)

Master 's in Cognitive neuropsühholoogia on kahe aasta Research magistriõppesse, mis tegutseb lõikavaid servi vahel kognitiivse psühholoogia ja kliiniline neuropsühholoogia. Kuigi kognitiivse psühholoogia on suunatud üldiste teooriate ajutegevus, neuropsühholoogia keskendub iga üksiku patsiendi ajukahjustuse, kelle seisund võib sageli annavad meile uusi teadmisi, kuidas inimese aju töötab. Ühendades need kaks lähenemist ühte magistriõppe programm on ainulaadne Hollandis.

Programm lühikokkuvõte


Master 's in Cognitive neuropsühholoogia on kahe aasta Research magistriõppesse, mis ühendab endas põhjalikku kursuste kohta kognitiivset funktsiooni üld-ja kliinilise elanikkonnale laiapõhjaline üld- ja neuroscientific teadustöö oskusi.

Omadused õppekava sisaldama:

  • Valikainete kursused (3)
  • Seminarid
  • Research Praktika
  • Kirjutamine magistritöö

Karjäärivõimalused

Tööd ... teadlane, psychogeriatric teadus konsultant, inimfaktori konsultant

Lõppkokkuvõttes siis koolitatud saada mitmekülgne ja kogenud teadlane, kes on võimeline püüdlema edukat karjääri Holland või rahvusvaheliselt jooksul ülikoolide, uurimisinstituutide ja naks. Farmaatsiatööstuses pakub häid töövõimalusi Cognitive neuropsühholoogia teadlased.

Neuropsychologist kliinilises keskkonnas (Hollandi õpilased)

Jooksul Research Master 's in Cognitive neuropsühholoogia Hollandi õpilased on võimalus suurendada oma õppekava tehes kliinilise praktika. Koos kursused juba programmi ja mõned valikainete kursused, see võimaldab neil elada kuni vastuvõtu nõuded Hollandi GZ-opleiding pärast lõpetamist Research magistriõppesse. Lisaks üldnõuetele selle magistriõppesse, on ka konkreetsed nõuded kliinilise praktika.

Hetkel magistritöö jaoks?

Eeldame, et meie õpilased väga motiveeritud ja on tõeline huvi teadusuuringute valdkonnas Cognitive neuropsühholoogia. Otsime õpilastele, kes on pühendunud ja kellel on potentsiaali majanduskasvu.

Vastuvõtutingimused

  • Akadeemilise bakalaureusekraadi psühholoogia, kognitiivne Science, Tehisintellekt, bioloogia, meditsiini või tihedalt seotud ainevaldkonnas. Samuti võivad taotleda on õpilased viimasel aastal oma akadeemilise bakalaureuse programm või samaväärne, tingimusel, et kraadi antakse enne algust magistriõppesse septembris. Need õpilased peavad esitama ajutise rekord kursuste ja klasside poolt allkirjastatud ülikooli üliõpilane administraator.
  • Hea klassid: Sinu keskmine hinne on oma akadeemilise bakalaureuse on 7,5 või kõrgem (või rahvusvaheliste samaväärne, nt B või GPA 3,3), koos 8 (B +) või kõrgema oma lõputöö.
  • Inglise keele oskust. Palun võtke lähemalt keele oskuse nõuded.
  • Aktiivset huvi uurimistöö näitab läbitud õpingute ajal bakalaureuse tasemel (st tugevalt esindatud teaduse orienteeritud kursuste ja oskusi orienteeritud harjutustunnid).
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 79 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP õpilased; 13,400 € Majanduspiirkonda mitte
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi