Master in Ecology

Üldine

Programmi kirjeldus

Ökoloogia magister

Ökoloogid seoste uurimisel organismide ja nende keskkonna. Nagu magistrant saad uurida, kuidas loodus toimib. Mõlemad eesmärk omaette ja arendada vahendeid, et prognoosida ja võidelda probleeme saastatus, bioloogilise mitmekesisuse vähenemise ja kliimamuutuse. Sa uurib ökoloogia alates taimede, loomade ja süsteemide perspektiivi. Ökoloogilised protsessid ei uuritud alates molekulaarsel tasandil piirkondliku ja maailma mastaabis, kus väli vaatlusi ja katseid tuvastamiseks kasutatakse ökosüsteemide mustrid ja funktsioone.

Spetsialiseerumise


Ökoloogia ja Evolution eriala on kombinatsioon endine Ökoloogia ja Evolution programme nii ülikoolides. Rada pakub sama paketi kursused magistranti nii ülikoolides. See tähendab, et te jagada klassid ja õpetajad õpilastega teiste ülikooli. Ainulaadne võimalus saada kasu mitmekesisust teaduslik ekspertiis, õpetamise kogemus, teadustöö varustuse ja kõik muud rajatised kahe ülikooli teile pakkuda. Et osaleda selles programmis pead olema registreeritud MSc ökoloogia üliõpilane Vrije Universiteit Amsterdam.

Keskkonnainspektsioon keemia ja toksikoloogia on uus programm välja töötatud sõidukiüksuse ja UVA tegutsev multidistsiplinaarse valdkondades Ökoloogia, Analüütilise keemia, bioloogia, biomeditsiini ja Human Health Sciences. Et osaleda selles programmis pead olema registreeritud MSc ökoloogia üliõpilane VU Amsterdam.

Limnoloogia ja Okeanograafia (UVA) rada on olemasoleva programmi UVA õppimine
Bioloogia, keemia ja füüsika magevee ökosüsteemid (Limnoloogia) ja mere ökosüsteemide (okeanograafia). Et osaleda selles programmis pead olema registreeritud MSc Biological Sciences üliõpilane UVA Ülikool.

Karjäärivõimalused


Nagu magistriõppe lõpetanud ökoloogia, teil on laia karjääri võimalusi. Nõudlus ökoloogid on märkimisväärne nendel päevadel. Umbes 50 protsenti meie lõpetajate jätkab õpinguid, PhD projekti. Ülejäänud (10-15%) leida tööd rakendusuuringute keskkonnateadused ja jäänud societally seotud valdkondades. Nad tegelevad teemasid nagu:

 • Loodus majandamine ja taastamine
 • Maastikuplaneerimine
 • Sordiaretuse
 • Keskkonnakonsultatsioonid

Mõned lõpetajad töötavad poliitika ettevalmistamise valitsuse veeametid või valitsusvälise organisatsiooni. Teised on seotud teadusliku kommunikatsiooni või keskkonnale ning loodushariduse.

Pärast lõpetamist Keskkonnakeemia ja toksikoloogia programm, mida saab analüüsida, mõista ja juhtida riske kemikaalide keskkonda, mis võimaldab teil jätkata akadeemilist karjääri ja mittetulundusühingud, erasektor või keemilise reguleerimist.

Vastuvõtutingimused


Lisaks bakalaureusekraad bioloogias (või samaväärne), üliõpilasi riikidest väljaspool Euroopa Liitu peavad vastama järgmistele sissepääsu nõuded:

 • Keskmine klasside tunnid geneetiline, ökoloogiline, evolutsiooni ja statistiliste teemasid peaks jääma top 30%. (St 7 või kõrgem Hollandi klassid, 14 või kõrgem Prantsuse süsteem, B või USA või UK klassid ja 2 või 1 Saksa klassid);
 • Ajavahemik saamine bakalaureusekraadi ja algust magistriõppesse ökoloogia ei tohiks olla pikem kui 5 aastat, välja arvatud juhul, vastavalt eksamikomisjoni taotleja on suutnud säilitada ja uuendada oma / oma teadmisi piisavalt, võttes lisaks kursuste või töötades distsipliini.
 • Lõpliku otsuse lubamist tehakse põhineb hindamine nende nõuete koos otsuse teaduslikku kvaliteeti Bakalaureuseõppe taotleja.

Kui sul ei ole BSc bioloogia teil tungivalt soovitatakse pöörduda koordinaator MA Ökoloogia enne, kui hakkate online-avaldus, et hinnata oma võimalusi on tunnistanud eksamikomisjoni poolt. Posti koordinaator Gerard Driessen.

 • Üldiselt saab Tuleb tunnistada, et 's programmi Ökoloogia kui olete lõpetanud bakalaureuse kraad bioloogia. Kui teil on bakalaureusekraad teine ​​teema, Eksamikomisjon otsustab, kas võite olla lubatud. Vajadusel eksamikomisjoni loob täiendavaid nõudeid.
 • Üliõpilased, kellel bakalaureusekraadi Maateaduste alates Vrije Universiteit Amsterdam saab lubatud magistriõppesse ökoloogia, kui nende Bsc programm sisaldab järgmisi elemente:
  • Kust en mariene Ecosystemen, kood 470203
  • Evolutionaire Ecologie en gedrag, kood 470074
  • Systeemecologie, kood 470044
 • Õpilased HBO võib tunnistada, et magistriõppesse ökoloogia põhjal otsuse Eksamikomisjon. Eksamikomisjon otsustab, kas õpilane on piisavalt kvalifitseeritud. See võib tekitada täiendavaid nõudeid enne andmise lubamist programmi. Sõltuvalt teie HBO kraadi, õpilased saavad hakkama puuduste pärast pre-master või eelnevalt master hinnangu.
 • Inglise keele oskuse nõuded. VU Amsterdam nõuab välisüliõpilased sooritama inglise keele oskus test. Magistriõpe Ökoloogia on erinõuded käsitlevad subscores erinevate keelte testid.
 • NB Õpilased, kes vajavad viisat (MVV) siseneda Madalmaade peab olema läbinud testi ja esitas algse katse sertifikaadi enne 1. juunit. Kõik teised õpilased peavad esitama test sertifikaat hiljemalt enne 1. septembrit.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,00 ... Loe edasi

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,000 students from all over the world. Students and staff of 130 nationalities create a dynamic international academic community. The University distinguishes itself in research and education through four interdisciplinary themes: Human Health and Life Sciences, Science for Sustainability, Connected World and Governance for Society. Näita vähem