Master in Energy informaatika

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Magistriõpe Energeetika Informaatika

Energia on aluseks südamelöökide maailmamajanduses - kriitiline tegur tootmise peaaegu kõik kaubad ja teenused tänapäeva maailmas. On selge, et antud olulist rolli energia, sõidu imperatiivid igal majanduses on tagada varustuskindlus, konkurentsivõime säilitamine ja jälgida üleminekut madala süsinikusisaldusega tuleviku.

dlu

Key nõuded selles osas on strateegiline juhtimine pakkumise ja parandada oma üldist tootmine ja jaotamine. Ning neid mõjutavaid väljakutsuvaid eesmärke on mitmed tegurid, sealhulgas edusammud taastuvenergia, e-liikuvuse ja roheliste tehnoloogiate, kui nimetada vaid mõned. Tegevjuht Muutuvas keskkonnas ei ole kerge ülesanne. See nõuab intelligentseid IT lahendusi ja seega haritud IT eksperte võimalik kujundada ja / või tegutseda tulevikus arukad võrgud, arukad linna infrastruktuuri ja suurendada energiavarustuse süsteemid.

Energia informaatika (ENI) on infotehnoloogiate sellele väga nõudliku valdkonnas.

Informatsioon

 • Kraad: Master of Science in Engineering (MSc)
 • Kestus: 4 semestrit (120 ECTS)
 • Aastane tarbimine: 20
 • Režiim uuring täistööajaga
 • Vastuvõtutingimused:
  • Magistriõppe lõpetanud või bakalaureuse kraadi IT tegevussuunda väärt vähemalt 60 ECTS punkti, või samaväärset kvalifikatsiooni.
  • Sound inglise keele oskus.
 • Õppekeel: inglise
 • Tasud: No õppemaksu

Focus uuringud

See magistrikraadi programmi Energy informaatika (ENI) annab tehnilist, äri- ja juriidilised teadmised arendamiseks tulevikus energiasüsteemide, eriti sellistes valdkondades nagu:

 • International Energy makets ja Energy Law
 • Protsessid ja protsessi modelleerimine
 • Rahvusvaheline Projektijuhtimine
 • Süsteemiinsener
 • Energia tootmise, jaotamise ja ladustamise (taastuvenergia, energia salvestamise, laadimisjaama, hooned, valgustus, jne)
 • Field Components (m, lastimise, väravaid ...)
 • Tarkvara (SCADA, Meter Data Management (MDM), juht End Systems (HES), seade Data Management (DDM), Energy Data Management (EDM), Geographic Information Systems (GIS) jne)
 • Cloud Computing, Big andmed
 • IT SECURITY
 • Kommunikatsioonitehnoloogia (Radio Frequency / Powerline)
 • Kodu ja hooneautomaatika
 • Elektrisõidukid

Täiendav interdistsiplinaarne valikainete kursused ja seminarid on ka olemas; nad erinevad poolaastate semester.

Õppekava

Õppekava Master 's Õppekava Energy informaatika (ENI) on ehitatud nii, et võimaldab andes põhjaliku ülevaate peaaegu kõik olulised aspektid on tark energia valdkonnas. Lisaks võimaldab üksikute spetsialiseerumine määratletakse konkreetsed õpilane on huvitatud.

Teknologiaosaaminen nagu smart grid valdkonnas komponendid ja kodus ja hooneautomaatika samuti interdistsiplinaarne pädevus nagu protsessi modelleerimine ja rahvusvaheliste energiaturgude ja energia seadused pakuvad väga edumeelsete magistratuuris.

In addtition õpilastele magistrikraadi programmi Energy informaatika saab osa ka kursusi pakutakse teiste magistrikraadi programmid. Huvi alad tuleb raames valitud projekti ja uurimisteemad on määratletud koos akadeemilise nõustaja, mis on määratud õpilane.

ae

Praktika orienteeritud Programme

Selle University of Applied Sciences, teeme tihedat koostööd kohaliku tööstuse ja ettevõtted piirkonnas, samuti erinevate rahvusvaheliste ones. Need ühendused võimaldab teil arendada kõrgelt-pärast oskusi, nagu te omandada praktilisi, käed-kogemus, mis lõppkokkuvõttes suurendab tööhõive määr. Lisaks interdistsiplinaarne ja rakendusuuringute projekte võimaldab teil tugevdada suhteid kohaliku tööstuse ja rahvusvahelised firmad kogu oma õpinguid.

Karjääriprofiil

Vastavalt Euroopa Komisjoni poolt 2007. ja 2012. aastal välja antud energia- ja kliimapaketile ning energiatõhususe direktiividele on selgelt sätestatud, et peamised vahendid järk-järgult vähem CO2-heiteid tekitava majanduse ülesehitamiseks on energiatõhusus, investeeringud taastuvatesse energiaallikatesse ja uutesse tehnoloogiatesse ning paremad energiaturgude vastastikune seotus. Need eesmärgid on kõigile vaja suur hulk IT teadmisi.

Põhjalik tehnilisi teadmisi Energia informaatika varustab meie õpilastele ennetavaid omadusi, mis toetavad juhtkonna / juhtivatel kohtadel, ning võib viia Ambitsioonikas karjääri.

Energia informaatika lõpetajate mitte ainult ei tööta energiatootjate ja võrguettevõtjad, vaid ka sellega seotud valdkondades. Isegi energiamahukad tööstusharud nagu autotööstus ja metalli töötlemine ettevõtted saavad oma teadmisi. Muud valdkonnad hõlmavad kontseptsiooni, planeerimise ja rakendamise IT süsteemide arukad võrgud, arukad linnad, e-liikuvuse ja tööstusettevõtted. Sa töötavad väga dünaamiline valdkonnas suurepäraseid karjäärivõimalusi.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Applied Sciences Upper Austria is the largest university of applied sciences in Austria and is an integral part of the tertiary education system. The organization is defined by the r ... Loe edasi

The University of Applied Sciences Upper Austria is the largest university of applied sciences in Austria and is an integral part of the tertiary education system. The organization is defined by the requirements of regional scientific and research needs. Näita vähem
Wels , Steyr , Hagenberg , Linz + 3 Rohkem Vähem