Loe ametlikku kirjeldust

Ülevaade

Programm pakub spetsialiseeritud ja interdistsiplinaarset haridust haldamise kohta keskkonnas korraldada praktilisi ja rakendatud kursused. Õpilased õpivad ka kuidas töödelda ja tõlgendada põhineb asukohast ja ruumilise tegurid ja leida lahendusi kasutades GIS lähenemisi ja tööriistu. Kõikjal käigus oma suhtlemisoskust ja teadus julgustatakse projektide kaudu, töökojad ja dialoogi õppejõud ja eksperdid. Kombinatsioon intensiivse õppimise ja praktilise rakendamise tehnoloogiad nagu GIS koos ruumilise analüüsi ja andmete visualiseerimine teritama oskusi, suurendada jõudlust ja tagada õpilastele on hästi positsioneeritud rahuldust pakkuvat karjääri.

Meie teaduskonna koosneb Paris-Sorbonne professorit ja välised töötavad spetsialistid, kes on saavutanud ülemaailmse tunnustuse. Me tööle ka tuntud persoone allasutustega Prantsusmaal ja AÜE külalislektorite. Kursused on üldiselt interaktiivne ja iga õpetaja annab täiendavaid materjale abi õppimist. See Master programm toetab Osakonnad Geograafia ja planeerimine, õiguse, majanduse, võõrkeeled ja muuseum National d'Histoire Naturelle de Paris.

STRUKTUUR

Kraad Keskkond: Dynamics of aladel ja seltsid õpetatakse inglise keeles ja hõlmab kokku neli semestrit üle kahe aasta, alates septembrist. Lõpus selle kraadi, siis on 120 krediiti. Eranditult mõeldud ajagraafikus sisaldab tunnid nädalavahetustel tähelepanu üliõpilastele, kes kavatsevad ühendada oma uuringutes töö ja töötavad spetsialistid.


Brošüüri vaatamiseks klõpsake siin

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 10 kursust Paris-Sorbonne University Abu Dhabiis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
4 semestrit
Päevane õpe
Price
- Hind on 2 aastat programm
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi