Master in Finance: Autasud programmi kvantitatiivseid rahandusminister

Kvantitatiivsed Finance programm on 84-krediidi Autasud Track, mis on osa magistriõppesse Finance. Sa võtab kolm põhilist kursused rahanduse (investeeringud, tuletisväärtpaberid ja kvantitatiivsed riskide maandamine) ja kolm arenenud metoodilisi core kursused ökonomeetria ja rahaline matemaatika.

Te saate valida kolme valikained magistriõppe programme Finance, ökonomeetria, matemaatika, ärijuhtimine, majandus ja teised. See valikuvabadus võimaldab teil valida oma eriala ja luua oma karjääri profiili. Sul on võimalik rõhutada põhiõiguste, metoodiliste teemade või keskenduda taotluse täiustatud metoodika.

Käigus üks aasta siis loengud, täielik juhul õppeülesandeid, anna esitlusi ja korraldada ulatuslikke teadusuuringuid ülesandeid. Programm on õpetatud inglise keeles. Lõpetajad saavad pealkiri Master of Finance.

esimene semester

Esimesel poolaastal programmi, siis tutvuda põhiplokke kvantitatiivne rahastamiseks ja siis võtta üks vabatahtlik muidugi. Sul on ka rakendada oma uusi teadmisi, töötades meeskond uurimisprojekti või arenenud juhtum. Sa töötab rafineerimine suuline ja kirjalik esinemisoskus osana projekti.

Teine poolaasta

Sa võtab kolm viimast põhilisi kursusi aasta teises pooles ja veel kaks valikaineid. See võimaldab teil on spetsialiseerunud veelgi või laiendada oma perspektiivi metodoloogilisi aspekte või rahalise rakendused. Sul on ka kirjutada oma magistritöö, kus sa näidata oma võimet luua ja teostada akadeemilised.

Karjäärivõimalused


Karjäärivõimalusi lõpetajatele magistriõppesse kvantitatiivseid rahandusminister on suurepärased. Seal on suur nõudlus inimesi, kes suudavad pakkuda tahke kvantitatiivseid analüüse finants- ja majanduskriisi küsimusi. Sellised teadmised on saadaval ainult piiratud ulatuses. Näiteid töökohtade sinu käeulatuses läbimisel oma magistritöö hulka derivaadid spetsialist, riskifondi juht, vara / kohustuse juht, finantskonsultant, riskijuht, investeerimispankur ja rahaline tootearendaja.

Kui pärast selle programmi, siis on huvitatud lähemalt uurida teatud piirkonnas, saate valida kraadiõppe programme. Võite jätkata oma teadustöö koolituse Tinbergen Instituut või PhD positsioon. Kui teil korraldada oma doktorantuuri hoolikalt, võib see isegi olla võimalik jätkata oma doktoritööd osalise tööajaga koos töökoha finantsasutus.

Paljud ettevõtted tunnistavad lisandväärtus rahvusvahelise Chartered Financial Analyst kvalifikatsiooni (CFA) või hollandi FBA kvalifikatsiooni finants- ja investeeringute analüütik. Enamikul juhtudel saab õppida nende kvalifikatsiooni kõrval oma tööd ja oma magistriõppesse kvantitatiivseid rahandusminister annab väga hea stardipositsiooni.

Vastuvõtutingimused


Et sisestada programmi, õpilased peavad bakalaureusekraad ökonomeetria, majandus on näidanud kvantitatiivne huvi, või Applied Mathematics. Programm ootab taotlusi õpilaste matemaatika, füüsika, või sellega seotud teadused, kus suurt rõhku kvantitatiivseid meetodeid ja modelleerimine. Õpilased teistest ülikoolidest on julgustada kohaldama ka. Kõik õpilased peaksid vastama matemaatika, ökonomeetria ja statistika standardid, samuti teadmisi põhiliste investeeringute teooria. Algtaseme on näidustatud järgmiste standard õpikud:

  • Kivi
  • Investeeringud
  • Statistika
  • Tõenäosus
  • Ökonomeetria
  • Programming Language
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 79 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP õpilased; 13,400 € Majanduspiirkonda mitte
Deadline
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
End Date