Master in Finance, raamatupidamine ja kindlustus

Üldine

Programmi kirjeldus

Master in Finance, Raamatupidamine ja kindlustus

  • Finants, kindlustus ja raamatupidamine, Master Degree of Finance, Raamatupidamine ja kindlustus
  • Täistööajaga (iga päev) - piir 200
  • Kestus: 2 aastat - 4 semestrit


Uuringud "rahandus, raamatupidamine ja kindlustus" on mõeldud inimestele, kellel on bakalaureuse, magistri- või samaväärne mõlemas suunas. Teine tsükkel täiendada omandatud teadmisi bakalaureuse kraadi rahanduse ja raamatupidamise, samuti laiendada teadmisi suunamata, valides ühe kahest erialasid: "Corporate Finance ja raamatupidamine" ja "Juhtimine finantsasutused." Spetsialiseerumine on valitud esimese poolaasta jooksul; Spetsialiseerumine klasside alustada teise poolaasta. Spetsialiseerumine käivitatakse juhul aruandluse see vähemalt 50 kandidaati.
Pärast eksami sooritamist kursused, lõputöö kirjutamiseks ja eksami, üliõpilastele antakse magistrikraad Finance Raamatupidamine ja kindlustus.

Ulatusliku rahvusvahelise koostöö teaduskonna juhtimine üle 60 Euroopa ülikoolide raames ERASMUS programmi ja paljude ülikoolide USA ja Aasia võimaldab õpilastel alla uuring välisülikoolides. Ärijuhtimise teaduskonna kehtib Euroopa ainepunktide ülekandmise süsteem (European Credit Transfer System ECTS).

Uuringud "rahandus, raamatupidamine ja kindlustus" harida professionaalne profiil täielik kvalifikatsioon rahanduse, raamatupidamise ja kindlustus. See teadmine on olla üldist laadi, kindlalt juurdunud tänapäeva teooriate toimimist finantsturgudel, raamatupidamine ja selle rahvusvaheliste standarditega. Samal ajal on nad saavutanud kvalifikatsiooni, mis koosneb õpitulemustega on aluseks mitte ainult aktiivsuse test, kuid ka võimaluse aktiivselt osaleda majandustegevuses. Ilma jõupingutusi hariduse selles valdkonnas on raske ette kujutada, ratsionaalne käitumine majandussubjektid globaliseerumise ajastul, integratsiooni ja arvutipõhiseks. Need protsessid nõuavad sest ühelt poolt mõistmist rahavoogude ja nende standardimine ja muid võimalusi maandada võimalikke majanduslikke häirete.
Poola ettevõtted saada rahvusvahelise konkurentsi olema juhid ja töötajad, kes suudavad optimaalselt kombineerida erinevaid lahendusi valdkonna järelevalvega seotud kulude ja riskide juhtimine. Ainult täielikku profiili haridus, sealhulgas raamatupidamine, rahandus ettevõtted ja finantsasutused, toimiva finantsturu võimaldab parandada tegevuse tõhusust ja seega konkurentsivõimet rahvusvahelisel turul.
Pakutud suunas on kooskõlas ka vastuvõetud standardeid haridusministeeriumi teaduse ja kõrghariduse ning kuidas parimad koolid läänemaailmas - nii Ameerika ja Euroopa. Samal ajal, valitud suuna mõju on kooskõlas nõuetega kandidaatide audiitorite.


tööhõivevõimalusi

Lõpetanud Finance, Raamatupidamine ja kindlustus on kogumiku teadmisi valdkonnas Corporate Finance, arenenud raamatupidamise (sh finantsjuhtimise) ja funktsioneerimise põhimõtteid kapitalituru institutsioonide, nende rolli kaitsta ohu eest majandustegevust, samuti riigi rahanduse valdkonnas. See on teadmine, mis võimaldab tal töötada nii juhtivatel ametikohtadel, samuti sisulised (raamatupidamine, sektsioonides finantsriskide juhtimise, kindlustuse, avaliku sektori asutused).

Lõpetamise on valmis iseseisvalt lahendada professionaalne probleeme, kuid teab ka reegleid meeskonnatöö. Ta saab praktiliselt kasutada arvutustabeli hoida raamatupidamises ja täiel määral kasutada põhilisi programme kasutatakse kontoritöö. Piisavalt teadmisi, et täita muu hulgas funktsiooni kindlustusagent, sõltumatu töötaja raamatupidamise osakond ja varahalduse ja riskijuhtimine. Tänu oma teadmistele valdkonnas õiguse, juhtimise ja läbi raamatupidamisdokumentide, see on võime iseseisvalt läbi äri. Tea võõrkeelt B2 tasemel Euroopa raamdokument Keeled Euroopa Nõukogu ja on võimeline seda keelt spetsialist terminoloogia valdkonnas rahandus, raamatupidamine ja kindlustus. See on valmistatud astuda kraadiõppesse ja kolmas tsükkel.


Võimalust jätkata hariduse

Kraadiõppe on võimalus õppida kolmanda astme ja kraadiõppe programme. Ta on valmis täiendada enese teadmisi "õppimise elu", nii vormid formaalne ja mitteformaalne / mitteametlik.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

University of WarsawUniversity of Warsaw (UW), founded in 1816, is the best university and a leading research centre in Poland. The high level of scientific research, its connection with the education ... Loe edasi

University of WarsawUniversity of Warsaw (UW), founded in 1816, is the best university and a leading research centre in Poland. The high level of scientific research, its connection with the education of students and the diversity and attractiveness of our teaching determines the position of the University in the country and worldwide. Näita vähem

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited