Rahanduse programmid

Kui olete huvitatud paremini mõista, kuidas finantsjuhtimine ja finantsturgudel töö on magistrikraad Finance on VU Ülikooli Amsterdam on suurepärane koht alustamiseks. See Master 's programm pakub kontseptuaalne raamistik ja praktilisi kogemusi, mis mõlemad on olulised ahne, kuidas juhtkond ja turgudel tegutsevad finantssektoris.

õppekava


Eesmärk Programmi magistriõppesse Finance annab põhjaliku aluse hea algus kui rahastamiseks kutse. Esimene löök on pool võitu. See programm suurendab oma teadmiste tase Investments ja Corporate Finance, koolitab teid, kuidas rakendada neid teadmisi praktikas (kastid) ja rongide sa luua uusi teadmisi esirinnas praeguse akadeemilise mõtte. Esimesed kaks õpieesmärke on integreeritud neli kohustuslikku kursust (Corporate Finance, Empiirilised Finance, Asset Pricing & Investments ja Finantsturud ja institutsioonid) ja kahe või enama valikainete kursused, mis võimaldab teil on spetsialiseerunud veelgi.

Nii individuaalselt ja meeskonnas, siis töötab akadeemilise teadusprojektide vastates reaalse elu küsimuste maailma rahanduse. Rahandus saab ainult oma teist laadi kui teil on võimalus omandada, kohaldatakse ja luua teadmisi samaaegselt.

Spetsialiseerumine:


Duisenberg Autasud programmi kvantitatiivseid Riskijuhtimise

Karjäärivõimalused


Mis magistrikraadi Finance, laia karjäärivõimalusi avab teile. Võite liituda riiklike või rahvusvaheline ettevõte, pank või kindlustusselts või minna nõustamine, valitsussektori või akadeemilise maailma. Jobs teile kättesaadavaks hulka finantsspetsialist, riskijuht, laekur, pankur, finants-konsultant, fondijuht, investeeringute ekspert ja finantsanalüütik. Hollandi koolilõpetaja Monitor näitab, et õpilased selle programmi ja sellele eelnenud kipuvad tööd leida kiiresti. Umbes 80 protsenti töötasid kohe pärast lõpetamist, ja teine ​​15 protsenti kolme kuu jooksul. Peaaegu kõik meie lõpetajate tööd olnud kuue kuu pärast.

Arvestades finantsturgude olulisust, nende pidev innovatsiooni ja muutuvas reguleeriva raamistiku, mille puhul on tõenäoline, et paljud karjäärivõimalused lõpetajate käesoleva distsipliini lähitulevikus. Nagu magistriõppe lõpetanud, võite jätkata oma õpinguid VU Ülikooli Amsterdam on kraadiõppe programmi kas varahaldus, finants- ja investeeringute analüüs või riskijuhtimine.

Vastuvõtutingimused Magistriõpe Finance

 • Taotlejad peavad olema läbinud kursused Corporate Finance, investeeringud, kvantitatiivseid meetodeid ja statistika, mille tunnistajaks põhjalikud teadmised standard kirjanduse allpool (või selle ekvivalent). Õpilased peavad selgelt näitama, kuidas Finance kursused, millele järgneb nende eelmises programmis toonud neid kuni tase õpikute järgi.
 • Nagu magistrant Finance, peate tõeline huvi valdkonna rahastamiseks, abivalmis meeles, suutlikkust toime tulla kiirete tööd, sobivuse valides välja põhipunktid suurtes kogustes materjali, võime töötama täpselt surve all, hea suhtlemisoskus ja kriitiline suhtumine oma tulemusi ja need teised.
 • Taotlejad peavad olema läbinud järgmisi teemasid:
  • Äriühingu finants-
  • Investeeringud
  • matemaatika
  • Business Statistics
 • Kogemused kirjalikult rahalise uurimus, näiteks seminar klassi või väitekirja projekti. VU-üliõpilastele tähendab see Corporate Finance Õpetus või bakalaureusetöö.
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 79 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP õpilased; 13,400 € Majanduspiirkonda mitte
Deadline
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
End Date