AACSB Accredited

Rahanduse programmid

Organisatsioonide igas suuruses ja tööstuses alates rahvusvahelistest VKEde valitsusasutuste ja mittetulundusühingute institutsioonides, on kaasatud ja mõjutab finantsturge.

Varahaldurid ja finantsanalüütikud tuleb navigeerida lenduvate turgudel. Investeerimispankurid leida lahendusi ettevõtete ja mittetulunduslike "rahastamise nõuetele. Keskpangad ja valitsusasutused võivad olla otseselt seotud finantsturgude ja jälgida turu reguleerimine. Finants tänapäeva maailmas nõuab eksperdi teadmisi globaalses perspektiivis - siis peaks nõudma sama oma hariduse.

Oulu Business School of University of Oulu korraldab kaheaastase magistriõppe programmi Finance (MF), mis annab õpilastele oskused ja teadmised, mida erinevad organisatsioonid, mis tegutsevad tänapäeva finantsmaailmas.

Magistriprogrammi

MF programm keskendub mõista finantsturgude ja turuosalistele. Õpilased arendada vajalikke oskusi analüüsida vastasmõjusid turgudel ja osalejatele. Programm annab tugeva aluse teoreetilised ja empiirilised tööriistad kaasaegse finantsmajanduse. Need teemad on järgmised varade hinnakujundus, Corporate Finance, portfelli haldamise ja riskijuhtimise kohta. Lähenemine on analüütiline ja metoodiliselt orienteeritud.

Õpilased MF võita eriline ülevaate piirkondades üksikute investorite käitumine ja juhtimine Alternatiivsete vara. Programm annab õpilastele teadmisi ja oskusi vaja tööd spetsialist ja juhtivatel ametikohtadel finantssektoris. Kuna minimaalne eeldus, taotleja peab olema asjakohane bakalaureuse (või sarnane) kraadi. Mahust MF sobib ideaalselt neile, kes on õppinud äri-, majandus-, loodusteaduste või inseneri. Programm annab ka hea aluse edasisele akadeemilisteks uuringuteks kraadiõppe tasandil.

Miks valida Oulu?

Oulu Business School - International Students alates Oulu Business School on Vimeo.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
University of Oulu

Vaata veel 14 kursust University of Ouluis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
12,000 EUR
Deadline
Contact school
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2019
End Date
Contact school
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school

aug 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school
End Date
Contact school