ÜLEVAADE

Täna, rohkem kui kunagi varem, ettevõtted konkureerivad kasutades võime ja annet töötavad inimesed neid. Lisaks sellele on vaja elukestva õppe, mis on pärit kohtuotsuses sagedus, sügavus ja keerukus selle muutused organisatsioonide ja keskkond, milles nad tegutsevad.

Selles kontekstis IEDE Business School õpetas magistriõppe programmide eriala e-õppe, mis on suunatud juhid era- ja riigiettevõtete, kasutades Virtual Platform (Aula V-klassi), kus õpilased on juurdepääs erinevaid õppematerjale. Kombinatsioon iseseisev õppimine, üliõpilased, meedia ja õpetamise strateegiad, võimaldada osalejatel arendada teadmisi ja oskusi antud valdkonnas. Programm täiendab spetsialistide koolitamist arendada modulaarne õppekava ja arendada Master Project End praktiline.

EESMÄRGID

Finantsjuht on tähtis roll firma täna keerukuse tõttu instrumentide ja rahaliste operatsioonide ja käitumine aktsiaturgudel; ja ka sellepärast, et nad tingimata tuleb vaadata tulevikku ja plaan, planeerida organisatsiooni kasv. Seega see professionaalne nõuab ettevalmistamist ja pidevalt parandada sellistes valdkondades nagu finantsanalüüs, investeeringute poliitika rahastamise poliitikat, investeeringute portfelli haldamise, projektide hindamise ja hindamise ettevõtted, teiste hulgas.

Master 's programmi finantsjuhtimise, e-õpe, IEDE Business School eesmärk, et õpilased omandavad, tugevdada ja arendada oma oskusi ja juhtimisoskusi heli otsuste tegemise finantsjuhtimise valdkonnas, tahke teadmisi edukalt funktsioneerida selles valdkonnas. Programm on juhid ja äri tipptaset ning soodustab kogemuste vahetamist üliõpilaste ja õppejõudude, et parandada õppeprotsessi.

PROFILE TITULADO

Graduate Professional Master in Financial Management jõuab tasandil teadmiste, oskuste ja pädevuste valdkonnas, mis võimaldab: projekteerimine ja planeerimine rahalist organisatsiooni kasv. Projekteerimine pikaajalise finantspoliitika organisatsiooni oma kesksed elemendid: rahastamine, investeeringud ja dividende.

Eeldades, et mõju eelarvepoliitikale on riskitase, kasvuvõimalusi ja majanduslik väärtus firma. Määrake poliitika teenida kasumit kohandatud riskitaset, mis on korralikult tõlgendada erinevaid hindamismeetodeid ettevõtteid. Soovita finantsinstrumente paremini äriühingu kapitaliseerimise.

Funktsioon edukalt finantsjuht või investeeringuid avaliku ja erasektori ettevõtetes.

PÕHIJOONED

 • Hispaania tiitli UEM
 • Sisaldab eksklusiivset juurdepääsu James McGuire Global Business Plan Konkurents
 • Juurdepääs virtuaalraamatukogu.
 • Eksklusiivne juurdepääs EBSCO andmebaasi, kus leiate paberid ja teaduslikke artikleid, mis on seotud programmi.
 • See on 3 kraadi võimalust:
 1. End kapten projekti
 2. <li> Professionaalne n&otilde;ustamine ettev&otilde;tjatele sotsiaalsete riskide koos katuse</li> 
  <li> International &auml;rireisijatele</li>
  

METOODIKA

Õpetamise meetod põhineb juhtumiuuringuid, valitud ja koostatud selleks, et rakendada omandatud oskusi klassi. Juhtudel eesmärk on võimaldada üliõpilasel sobiva otsuste tegemisel, arendada ja täiustada oma suutlikkust analüüsida kvalitatiivsete ja kvantitatiivsete andmete pidev keskkonna meeskonnatöö. Selleks, et tagada omandatakse akadeemiline sisu ja oskused, õpilane on juurdepääs kaasaegse tehnoloogia platvorm, mis pakub õppematerjale, multimeedia vahendeid, Digitaalraamatukogu ja juurdepääs EBSCO andmebaasi.

Profiil soovitatav:

Kvalifitseeritud spetsialistid, kes töötavad finantsteenuste valdkonnas, mis on vähemalt kaheaastane erialase töö kogemus.

Programmi õpetamise keel:
 • Hispaania

Vaata veel 1 kursust IEDE Business School Chileis »

See kursus on Online, Ülikoolilinnas
Start Date
veebr 2020
Duration
18 kuud
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
veebr 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

veebr 2020