Master in Industrial Design

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Täna tähendab toodete kavandamine nii ideede kui ka teostatavuse käsitlemist, käsitledes kogu nende elutsüklit jätkusuutliku loogika järgi. Tööstusdisainilahendus vastutab nii levinumate tarbekaupade kui ka uute ja uuenduslike esemete eest. See peitub ka nende tootmises ja levitamises osalevate tööriistade ja protsesside taga.

Omadused

Disainer kavandab tooteid, mis pole suunatud mitte ainult potentsiaalsele turule, vaid ka ühiskonnale, kus on oma tarbijarituaalid ja -harjumused. Magistrikursus annab üldise kogemuse toodete kujundamisel, alates esialgsest kontseptsioonist kuni selle viimistlemiseni, füüsilisest ja digitaalsest esitusest projekti edastamiseni. Hariduslik lähenemisviis rõhutab kasutajale pakutavat kogemust ja toote sotsiaalset tähendust, kuna disainer peab kontrollima ka mõju, mida tema toode avaldab sotsiaalsele ja keskkonnatasandile. Õpilastele pakutakse avatud, interdistsiplinaarset metoodikat, mis väärtustab nende endi kultuuritausta ning rõhutab dialoogi ja vastastikuse vahetuse rolli loomeprotsessis. Suhtlus peamiste tööstuspartneritega on hariduse täiustamise eesmärk, pakkudes õpilastele väljakutseid pakkuvaid ülesandeid, mis võimaldavad neil suhelda äri ja organisatsioonidega küpsel viisil. Erilist rõhku pannakse tehnilisele väljaõppele, et luua kindlad professionaalsed alused. Õpilased saavad kasutada kõige arenenumate tarkvaradega modelleerimise ja arvutidisainilaboreid.

Sissepääs

Valimisel võtab magistriõppe lõpule tööstus- või tootedisaini, arhitektuuri, tootearenduse või samaväärsete erialade lõpetanud ning tarbekunstiakadeemiate üliõpilased; kandidaadid, kes on omandanud valdkonnas olulise töökogemuse. Programmil on piiratud arv kohti. Kandidaadid võetakse vastu valimisel õpilase CV, portfoolio ja vestluse põhjal. Taotlused tuleb saata SPD akadeemilisse kontorisse.

Kestus

Master kestab 15 kuud (järgmise aasta oktoobrist detsembrini, suvepuhkusega augustis). Osalemine on kohustuslik ja täiskohaga. Kursuse kogutöökoormus vastab 1500 tunnile õpilase kohta, mis hõlmab tunde, klassiharjutusi, praktikat ja individuaalset õpet.

Internatuur

Tundide lõpus alustavad õpilased oma kolmekuulist praktikat vastava valdkonna ettevõtetes või erialaettevõtetes.

Keel

Magistrikursus toimub inglise keeles.

Kvalifikatsioon

Pärast lõpueksami sooritamist saavad kõlblikud üliõpilased magistrikraadi IULM-ist ja SPD . Master vastab 60 EAP-le.

Klass

  • Tööstusdisainilaborid
  • Värv, materjal ja viimistlus
  • Materjalid ja tehnoloogiad
  • Kujunduse ajalugu ja kultuur
  • Arvutikujundus
  • Advanced Visualization Techniques
  • Modelleerimine
Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Since 1954 this school has worked with Italian design, seen it grow and develop into what we know it as today. The artist Nino di Salvatore set up SPD in 1954. As a painter and sculpturer, he has capt ... Loe edasi

Since 1954 this school has worked with Italian design, seen it grow and develop into what we know it as today. The artist Nino di Salvatore set up SPD in 1954. As a painter and sculpturer, he has captivated and brought together artists, designers, professionals and students from across five different continents. Bruno Munari, Gio Ponti, Max Huber, Pino Tovaglia, Isao Hosoe have all taught at SPD. Näita vähem