Master in Industrial Design

Üldine

Programmi kirjeldus

Tööstusliku disainer arendab projektide tööstus- ja jaemüügiturul. Selle eesmärk äri on luua toode, mis vastab mitte ainult tarbijate, vaid ka turul. Master pakub kursusel, mis hõlmaks mitte ainult teadusuuringute valdkondades, kuid toote mõiste definitsiooni, tema looming, areng kuni projekti kommunikatsiooni.

Õpetlik osa järgib suures "kasutajast" (keskendunud kasutaja) ja nii projekteerija kaugemale fookus leiab sotsiaalse ja keskkonnamõju kohta. Kasutamine avatud, multidistsiplinaarne meetod aitab traditsioone ja kultuuri tundmine õpilased saavad kokku puutuda, suurendades seeläbi dialoogi ja vahetada ideid jooksul loominguline protsess.

Koostöö juhtivaid ettevõtteid tööstus turule eesmärk on parandada professionaalse koolituse läbi töötubade ja uuringu projektid, mis annavad õpilastele võimaluse kogeda praktikas nii on suhe potentsiaalset klienti.

Programm ühendab vahendid ja tehnilised oskused professionaalsel tulevane. Õpilastel on võimalus töötada modelleerimine ja arvuti laborite varustatud uusima 2D ja 3D tarkvara.

SISENEMISKOHAD

Kas lubatakse Master lõpetajate Industrial Design, Architecture, Engineering või samaväärne kursuste õpilased, kes on pärit disain koolid ja kunsti ja kandidaadid, kes on saanud märkimisväärne töökogemus sektoris. Arv piiratud ruumi. Vastuvõtmise protsessi hindamine baseerus CV, portfoolio ja intervjuu. Noteerimise taotlemisel tuleb saata Akadeemilise Büroo SPD.

KESTUS

Kursuse kestus on 15 kuud, oktoobrist detsembrini järgmise aasta jooksul. Osavõtt on kohustuslik - täiskohaga - 15.00-ni, sh klassi õppetunde projektide elluviimine ja laval.

STAGE

Lõpus Õpetlik programm, lõpetanud saavad teha internatuuri kolm kuud ettevõtted, asutused või institutsioonid sektoris.

KEEL

Master õpetatakse inglise keeles

DIPLOM

Pärast ületamisel lõpueksami, õpilane saab ülikooli magistrikraadiga väljastatud IULM ja SPD. Programm on 60 ainepunkti CFU / ECTS.

Viimati uuendatud dets 2015

Teave kooli kohta

Since 1954 this school has worked with Italian design, seen it grow and develop into what we know it as today. The artist Nino di Salvatore set up SPD in 1954. As a painter and sculpturer, he has capt ... Loe edasi

Since 1954 this school has worked with Italian design, seen it grow and develop into what we know it as today. The artist Nino di Salvatore set up SPD in 1954. As a painter and sculpturer, he has captivated and brought together artists, designers, professionals and students from across five different continents. Bruno Munari, Gio Ponti, Max Huber, Pino Tovaglia, Isao Hosoe have all taught at SPD. Näita vähem