Master in Industrial Management

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriprogrammi Industrial Management on mõeldud üliõpilastele, kellel on sügav inseneri taustal, kelle eesmärk on võtta juhtivatel kohtadel tööstus-ja tehnoloogiapõhiste organisatsioonide.

Tööstusjuhtimine KTH

Programmi põhirõhk on klientide jaoks väärtuse loomise mõistmisel. Me käsitleme seda küsimust kolmel erineval tasemel. Esiteks tööstuse tasandil, kus tähelepanu keskmes on majanduslikud ja tehnilised muutused riiklikel ja maailmaturgudel. Teiseks, ettevõtte tase, mis keskendub selliste väärtuste loomise funktsioonide ja protsesside juhtimisele nagu uurimis- ja arendustegevus, operatsioonid ning hankimine ning turundus ja levitamine. Kolmandaks, individuaalne tase, mis keskendub muutusi juhtivatele inimestele.

Programm koosneb mitmetest spetsiaalselt selle programmi jaoks kohandatud kursustest. Need pakuvad üksikasjalikku mõistmist kõigi kolme taseme kohta ning nendevahelisi seoseid. Õppeprotsessi kogu programmis soodustab kohustuslike kursuste integreeritud kujundamine - kus juhtumipõhised ülesanded, probleemipõhine õppimine ja tööstusega suhtlemine on keskse tähtsusega. Programm on kavandatud paljude kohustuslike kursuste ümber, mis hõlmavad tööstusorganisatsioonide põhifunktsioonide juhtimisega seotud teoreetilisi teadmisi ja oskusi. Lisaks on hõlmatud ka üksikisiku ja tööstuse analüüsi tase, mis annab õpilastele võimaluse käsitleda tööstuslikke väljakutseid süsteemipõhiselt. Valikainete kursuste kaudu saavad õpilased spetsialiseeruda paljudele valdkondadele nagu juhtimine, kontroll, tarneahel, projektijuhtimine, ökonoomika ja juhtimine.

Programm on uhke, et omavad tihedat kontakti ja tihedat suhtlust tööstuse juhtide ja nende organisatsioonidega. Näiteks on kõigil kursustel tööstuse külalislektorid. Lisaks on õppekava põhitegevuseks intervjuuülesanded, õppekülastused ja tööstusprojektid, mis valmistavad kõik õpilased pärast programmi läbimist ette juhtpositsioonidele tööstus- ja tehnoloogiamahukates organisatsioonides.

See on kaheaastane programm (120 EAP), mis antakse inglise keeles. Lõpetajatele antakse magistrikraad. Programmi annab peamiselt Stockholmi KTH ülikoolilinnakus tööstustehnoloogia ja juhtimise kool ( KTH ).

Karjäär

Tööstusjuhtimise magistriprogramm pakub ainulaadset võimalust ühendada ja arendada põhjalikke inseneriteadmisi arenenud juhtimis- ja juhtimisoskustega. See konkreetne kombinatsioon on enamiku tööstusettevõtete jaoks kogu maailmas väga atraktiivne. Pärast programmi läbimist on üliõpilasel välja kujunenud sobivad oskused, et võtta endale tehnoloogia / juhtimiskonsultandi roll või funktsionaalne / projektijuhtimispositsioon rahvusvahelistes tehnoloogiapõhistes ettevõtetes.

Õpilased

Saate teada, mida arvavad programmi tudengid oma ajast KTH .

Lorenzo Servedio, USA: "Valisin KTH kuna mul oli põletav soov kolida Rootsi, Stockholmi selle kultuuri, looduse ja lõputute võimaluste tõttu Stockholmi. KTH esitas hariduse ja teekaardi, et saavutada minu eesmärk Rootsis töötada."

Jätkusuutlik arendus

KTH lõpetanutel on teadmisi ja vahendeid ühiskonna säästvamaks muutmiseks, kuna säästev areng on kõigi programmide lahutamatu osa. Tööstusjuhtimise magistriprogrammi kolm peamist säästva arengu eesmärki:

 • Sooline võrdõiguslikkus
 • Tööstus, innovatsioon ja infrastruktuur
 • Vastutustundlik tarbimine ja tootmine

Programmi üldine lähenemisviis säästvale arengule põhineb kolmel kujundamise põhimõttel:

 1. Programmi alguses kõigi õpilaste seas ühise teadmistebaasi loomine. See osa põhineb KTH jätkusuutlikkuse büroo materjalidel ja sisul.
 2. Säästva arengu integreerimine kohustuslikesse kursustesse, et anda õpilastele teadmised ja teadmised säästva arengu kohta iga ainevaldkonna rakendusala lähedal (näiteks tarneahela strateegia).
 3. Kohaldades programmi integreerivatel kursustel, projektides ja kraadiõppes suurt tähelepanu säästvale arengule. Jätkusuutliku arengu muutmine magistriõppe üliõpilaste teadusuuringute kohustuslikuks osaks on programmi põhistrateegia, mis läheb „säästva arengu uuringutest” kaugemale „säästva arengu uuringutest”.

17 säästva arengu eesmärgi hulgas esindavad kolm ülaltoodud eesmärki programmi eri tasanditega - individuaalse, funktsionaalse ja tööstusliku - keskseid fookusvaldkondi. Juba programmi esimesel kursusel viite läbi soolise võrdõiguslikkuse ja mitmekesisuse teemalise juhtumiuuringu. Siin kohtutakse selle valdkonna spetsialiseerunud teadlastega, arutatakse valdkonna ekspertidega ja viiakse läbi individuaalse tasemega seotud juhtumipõhine uurimine. Samuti keskendutakse tootmistegevuse jalajäljele näiteks tegevusvaldkonnas ja tarneahela strateegias, kus säästev areng on osa nii juhtumitööst kui ka mängutegevusest - esindades tüüpilisi väljakutseid funktsionaalsel tasemel. Lõpuks esindavad tööstuse, innovatsiooni ja infrastruktuuri jätkusuutlikkuse eesmärgid valdkondi, kus insenerid ja tööstusettevõtted peavad võtma domineeriva rolli uurimisel, kuidas saaksime oma ühiskonda jätkusuutliku tuleviku poole liikuda. Kursustel, nagu tööstusdünaamika ja tehnilised muudatused ning teadusuuringute ja innovatsiooni juhtimine, on muutuste surve, näiteks globaalsest soojenemisest tulenev surve, lähtepunktiks sellele, kuidas peame muutma tööstustegevust, ärimudeleid ja kasutama innovatsiooni kliimaeesmärkide saavutamiseks.

Kursused

Tööstusjuhtimise kaheaastane magistriprogramm koosneb kolmest kursuse kursusest ja ühest magistrikraadiprojektile pühendatud lõpuajast. Iga maht koosneb umbes 30 EAP-st. Sellel lehel esitatud kursused kehtivad õpingutele, mis algavad 2020. aasta sügisel.

Aasta 1

Kohustuslikud kursused

 • Projektijuhtimine: juhtimine ja kontroll (ME2016) 6,0 ainepunkti
 • Meeskonna juhtimine ja personalijuhtimine (ME2063) 6,0 ainepunkti
 • Finants ja kontroll tööstusorganisatsioonides (ME2064) 6,0 ainepunkti
 • Operatsioonide ja tarneahela strateegia (ME2065) 6,0 ainepunkti
 • Strateegia ja tööstusturundus (ME2066) 6,0 ainepunkti
 • Tööstuse ümberkujundamine ja tehnilised muudatused (ITTEC) (ME2067) 6,0 ainepunkti
 • Tööstusjuhtimise väljavaated (ME2501) 6,0 ainepunkti

2. aasta

Kohustuslikud kursused

 • Tööstusliku tehnika ja juhtimise uurimismeetodid (ME2003) 7,5 ainepunkti
 • Teadusuuringute ja innovatsiooni juhtimine (ME2069) 6,0 ainepunkti
 • Tööstusökonoomika ja -juhtimise kraadiõppe projekt, teine tsükkel (ME210X) 30,0 ainepunkti
 • Tööstusjuhtimise muutuse projekt (ME2502) 12,0 ainepunkti

Vastuvõtutingimused

Programmi saamiseks peate olema omandanud bakalaureuse kraadi, valdama inglise keelt ja vastama programmispetsiifilistele nõuetele.

Bakalauruse kraad

Nõutav on bakalaureusekraad, mis on võrdne Rootsi bakalaureusekraadiga, või samaväärne akadeemiline kvalifikatsioon rahvusvaheliselt tunnustatud ülikoolist. Õpilasi, kes õpivad pikemaid tehnilisi programme ja on läbinud bakalaureusekraadiga samaväärsed kursused, arvestatakse igal üksikjuhul eraldi.

inglise keele oskus

Inglise keele oskus on samaväärne (Rootsi gümnaasiumi) inglise keele kursusega B / 6. Nõuet saab täita tulemusega, mis on võrdne või kõrgem järgmistes rahvusvaheliselt tunnustatud inglise keele testides esitatud tulemustest:

 • TOEFL paberipõhine: kirjaliku testi tulemus on 4,5 (skaala 1-6), koondhinne 575.
  TOEFL ITP ei aktsepteerita.
 • Internetipõhine TOEFL iBT: kirjaliku testi tulemus on 20 (skaala 0–30), koondhinne on 90
 • IELTS Academic: minimaalne üldhinne 6,5, ilma sektsiooni alla 5,5
 • Cambridge ESOL: Cambridge English: Advanced (CAE) Certificate in Advanced English või Cambridge English: Proficiency (CPE) (inglise keele oskuse tunnistus)
 • Michigani inglise keele hindamise aku (MELAB): Miinimumhinne on 90
 • Michigani ülikool, ECPE (inglise keele oskuse tunnistuse eksam)
 • Pearson PTE Academic: skoor 62 (kirjutades 61)

Tööstusjuhtimise magistriprogrammi erinõuded

Tehniline bakalaureusekraad, mille spetsialiseerumine on üks järgmistest valdkondadest: Masinaehitus, disain ja tootearendus, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia, informaatika ja tehnika, materjaliteadus ja tehnika või samaväärne. Tööstusjuhtimise erialaga bakalaureusekraad ei vasta erinõuetele.

Erinõuete täitmiseks on siiski vaja tööstusalase juhtimise algkursust.

Taotluse dokumendid

 1. Varasemate ülikooliõpingute tunnistused ja diplomid
 2. Teie kraadis sisalduvate läbitud kursuste ja hinnete ärakiri
 3. Inglise keele oskuse tõendamine
 4. Teie passi koopia koos isikuandmete ja fotoga või muud isikut tõendavad dokumendid

Tööstusjuhtimise magistriprogrammi eridokumendid

 • Elulookirjeldus
 • Motivatsioonikiri
 • Valmis kokkuvõte *

* Selleks, et teie taotlust saaks pidada täielikuks, peate täitma kokkuvõtliku lehe. Kui te ei lisa kokkuvõtlikku lehte, võib see teie hindepunkti negatiivselt mõjutada.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

KTH Royal Institute of Technology has served as one of Europe’s key centres of innovation and intellectual talent for almost two hundred years. Recognized as Sweden’s most prestigious technical univer ... Loe edasi

KTH Royal Institute of Technology has served as one of Europe’s key centres of innovation and intellectual talent for almost two hundred years. Recognized as Sweden’s most prestigious technical university, KTH is also the country’s oldest and largest. With over 12,000 students and an international reputation for excellence, the university continues to nurture the world’s brightest minds, helping to shape the future. Näita vähem