AACSB Accredited

Rahvusvahelise ärijuhtimise magister

Rahvusvahelise ärijuhtimise haridus keskendub juhtimis ja juhtivate rahvusvaheliste ettevõtete. Teemadeks on kombineeritud eri valdkondade juhtimise äri, mis muudab IBM tõeliselt multidistsiplinaarne programm. Haridussüsteem koosneb neljast põhilisi õppimise teemad: teooriad ja kontseptsioonid rahvusvahelise ärijuhtimise, korralduslikke rakendusi, juhtimise täitmise ning oma teadmisi rahvusvahelise ärijuhtimise.

Tihe seos teooria ja praktika vahel püsib teadustöö, õpetamise ja firma projekte. Uuringute käigus õpilased osalevad ja osalevad aktiivselt ülesandeid nii väikestele kui suurtele ettevõtetele. Hariduse eesmärk on anda õpilastele vajalikud vahendid juhtimisel, luues ja arendades erinevaid rahvusvahelisi organisatsioone, sealhulgas uusi ettevõtmisi.

IBM lõpetajatele antakse Master of Science kraad, eriala International Business Management koos võimalusega jätkata õpinguid doktoriõppe tasemel. Lõpetajad on võimeline töötama erinevaid elukutseid rahvusvahelise müügi ja turunduse, toote / teenuse või ettevõtte juhtimise, rahvusvaheliste hangete ja logistika, tootmise või teenuste osutamist nõustamine, ettevõtlus-või valitsusvälised elukutseid.

International Business Management üliõpilane konto

Igal aastal kasvab õpilaste arv kandideerida International Business programmi tausta haridus ettevõtete uuringuid, sotsiaalteadused, või insener.

IBM õpilane on isik, kes otsib edukat karjääri äri sügava globaalset väljavaadet, keegi, kes soovib intellektuaalse kasvu ja isikliku arengu kaudu kvaliteetset haridust rahvusvahelises keskkonnas.

Programm on mõeldud üliõpilastele, kes on väga motiveeritud, ennetavalt, globaalse mõtteviisi ning suudab jagada ja aidata oma kogemusi. Juhtrolli potentsiaali, veenev side-ja analüüsivõime on vaja uurida võimalusi, luua lisaväärtust pakkumised ja mõju organisatsioonidele.

Kui teie eesmärgiks on arendada lahutamatu isik, täiustada oma professionaalseid oskusi ja luua rahvusvaheline võrgustik, rahvusvahelise ärijuhtimise õppekava Oulu Ülikooli ootab oma taotluse.

Miks valida Oulu?

Oulu Business School - International Students alates Oulu Business School on Vimeo.

Programmi õpetamise keel:
Inglise
University of Oulu

Vaata veel 14 kursust University of Ouluis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
12,000 EUR
Deadline
Contact school
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2019
End Date
Contact school
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school

aug 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school
End Date
Contact school