Master in Journalism

Üldine

Saadaval 8 asukohta

Programmi kirjeldus

Bac +4/5 koolitus

A. M1 / ​​2 GP kõik meedia ajakirjandust erialast koolitust.

B. M1 / ​​2 eriala:

  • Sports ajakirjanduse - JRI / TV ajakirjanik, teostatakse koos EICAR - Dokumentaalfilm ja uurimine, teostatakse koos EICAR - Meedia ja naiselik mood - Meedia ja kommunikatsiooni - Web: ajakirjanduse ja kommunikatsiooni tehtud ühist EICAR - Ajakirjanduse ja raadio meelelahutus - trükkimine ja kultuuri kunsti elu - Broneeri / ajakirjandus

Organisatsiooni koolituse ESJ Paris

Aste on antud kaks aastat. Erinevad kursused on võimalik kombineerida.

  • Kõige klassikalisem variant on "M1 professionalizing kogu meedia."

  • Sisseastumise erandlik, kuna võib teha erikoolituse M1 rekord.

  • Õpilased võivad ühendada esimesel aastal "professionalizing kõik meedia" ja spetsialiseerunud aasta: sport, side, naistele suunatud ajakirjandus, dokumentide ja uurimisasutus või JRI / TV; - Väljend "M1 TV" JRI / TV koosneb esimesel aastal JRI / TV ja 2. aasta "Dokumentaalfilm ja uurimine".

  • Vastuvõtt 2. aasta (M2) on võimalik ka välise kandidaadid, kelle varasem haridus tase ja põhjendada (faili).

  • Veebi M1 treeniv peale, kahe spetsiifilise täiendavaid aastat.

Koolitus kinnitamine

Kandidaate võivad ühendada kaks neist koosseise M1 ja M2, salve 5 "täis" tasandil. Ideaalis on soovitav kõigepealt teha "M1 kõiki meedia ajakirjandus", siis järgige spetsialiseerunud M2. Väline kandidaadid, kes juba on tasemel, mis M1 (küsida vastuvõtus) auaste M1 ajakirjanduse saavad registreeruda otse M2, kõik üld meedia või spetsiifiline.

Exit kvalifikatsioon on: - Level M1, kõikide erialade: DSFJ: kõrgharidust ajakirjandus - Level M2, kõikide erialade: DESSJ: eriarstiõpingute uuringud ajakirjanduses.

Juurdepääs koolitusele:

Spetsiaalsed M1 viiakse läbi õppeaasta. Aste on bakalaureuse + 4 õpilastele sisestada litsentsi tasandil; tank 5 õpilastele sisestatud bakalaureusekraadi tase 4.

Professionalizing M1 sõidetakse 2 aastat, avatud kandidaatidele tase 3 litsentsi / M1, sõltuvalt nende isikupära ja mastaapsuse. Kandidaadid tasandil või M2 on tunnistanud, 2. aasta M1 "pro".

Hoia välismaal

Kaubandus võimalusi välismaal on avatud üliõpilastele kogu +4/5 salve ühe semestri.

Esialgsest väljaõppest ESJ Pariisi läbinud Bac 4/5 saab integreerida ESJ järgida Intensiivne Journalism Training Bac 4/5300 ECTS ühe aasta jooksul, +4/5 salve (topelt väljaõpe) või traditsioonilised kursused Paris kas Rabatis õhtuses / nädalavahetus.

Kandidaadid on valida:

  • "Professionalizing üldharidus," ütles M2P või Pariisi klassikalise kursused (oktoober juunini) või Casablanca ja Rabati et ESJ Paris / ILCS õhtuses (oktoober juunini) - Koolitus Ajakirjandus nimega Sports M2S (Paris, päevasel ajal, oktoobrist juunini, Algiers: oktoober-juunis õhtune) - koolitus "JRI / ajakirjanik TV", jaanuar-detsember Pariisis ehk M2JRI / TV mida saab täiendada koolituse "Dokumentaalfilm ja uurimine".

  • Koolitus "Meedia ja kommunikatsioon", oktoobrist juunini Pariisis - Koolitus "Press ja meedia naiselik" Pariisis oktoobrist juunini - Koolitus "Dokumentaalfilm / Juurdlus" Pariisis, jaanuarist juunini nimega M2 D / I - "Press korrespondent" koolitus Brüsselis, ühe või kaks semestrit (oktoober juunini).

ESJ pakub ka 300 ECTS 4. aasta +5 kakskeelne ajakirjanduse reserveeritud sisemiste üliõpilased, vormis pikka viibimist Griffith College Dublinis, kus kaks kraadi GCD / ESJ Paris.

ESJ juhib arvestust VAE ja toimetab spécialisantes koolitus, täiendkoolitust, pikk või lühike ja täiendõpet nii Pariisis ja selle täiendavate rajatiste, ESJ Casablanca ja Rabati (üldine koolitus), ESJ Brüsselis ( vastav press ja TV), Alžiiris ja ESJ ESJ Vahemere (raadio) kui ka partner institutsioonide (Washington, Dublin, Madrid).

Aasta jooksul korraldab professionaalse töörühma viibimist, aruandluse ja uurimistöö "väli" raamib kaks nädalat Rabat või Marrakech, nädalas klasside ja web nädalane intensiivne istungil + TV või vajutage või raadio. Kaks istungid korraldatakse ka Brüsselis 2011/2012 õppeaastal sättumuse tava rahvusvahelise meedia korrespondent.

Valideerimisuuringutega

Valideerimisuuringutega on järgmised: - lõpus ESJ kolmanda aasta 2014 üliõpilane saab diplomi ESJ Paris, litsentsi või bakalaureuse tasemel.

  • ESJ hilja 3 aastani 2013, ja lõpus ESJ M1 alates 2014 või lõpus üliõpilaste koolitamine koolitus neli parvlaeva sisestada litsentsi ning sai diplomi Superior Ajakirjandus Haridus, M1 tasemel kui kandidaat väljumisel ESJ on neli aastat kõrghariduse diplomit ka sertifitseeritud Level 2 RNCP ehk ligikaudu tasandil M1.

  • ESJ M2, Pro Sport, Naiste Press, Web, meedia ja kommunikatsiooni, JRI / TV jne, kui õpilane on tõendanud viis aastat kõrgharidust ning sai diplomi Higher Studies in Journalism, tase M1 või Spetsiaalsed Higher Studies diplom ajakirjanduse, M2 taseme sertifitseerimise käigus 1. tasandil.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Ecole Supérieure de Journalisme de Paris was created in Paris in the period from 1896 to 1899 by university professors willing to expand education in the social sciences. It holds the distinction ... Loe edasi

The Ecole Supérieure de Journalisme de Paris was created in Paris in the period from 1896 to 1899 by university professors willing to expand education in the social sciences. It holds the distinction as the first school of journalism ever created in the world. Näita vähem
Pariis , Dakar , Brüssel , Douala , Casablanca , Lille , Alžiirid , Rabat , Tunis , Alžeeria Online , Belgia veebis , Kamerun Online , Prantsusmaa Online , Senegal Online , Tuneesia veebis + 14 Rohkem Vähem