Master in Kunst ja Kultuur Studies spetsialiseerumine kultuuriökonoomika ja ettevõtlus

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Master in Kunst ja Kultuur Studies spetsialiseerumine kultuuriökonoomika ja ettevõtlus

Miks valida kultuuri Economics ja entrepeneurship Rotterdamis?

Tänapäeva kultuurisektoris, loovus, innovatsioon ja ettevõtlus on võti. See kehtib loojad kui ka neile, kes on seotud kunsti ja kultuuri kulisside taga. Kas soovite töötada välja uusi ja kaalukaid ideed, kuidas toota, säilitada ja levitada loometööde? Kas soovite, et eristada ennast juhtiva mõtleja ristumispunktis kunsti ja majandust? Kas soovite teha paremaid otsuseid oma karjääri kunsti ja kultuuri? Siis magistriõppesse Cultural Majanduse ja ettevõtluse sobib teile.

Selle kõige edukamaks programmi, siis omandada tugev taust kultuuri ökonoomika ja uurimismeetodeid. Sa õpivad viimaseid arenguid majandusliku mõtlemise seotud kunsti turud ja loomemajanduse ja siis tegelevad tipptasemel lähenemisviise kultuuri ettevõtlust.

Seminaridel, töötubades ja ajal fieldtrips siis kohaldada, mida sa õpid tegelik juhtudel. Õpilased osalevad regulaarselt ürituste meie osakond, saada praktilisi kogemusi. Sa lõpule ühe aasta magistriõppes koos väitekirja, kus sa jätkata teema oma valiku, ja teil arendada oskusi viia läbi oma teadusuuringuid.

Kultuuri Economics ja ettevõtlus

Umbes spetsialiseerumine:

Kultuuri Majanduse ja ettevõtluse Meie programm on ainulaadne oma lähenemine. Muud kui kunsti juhtimise programmid, paneme suuremat rõhku teooria ja originaal empiiriliste uuringute kohta ja kultuuri majandust. Oskusi me harjutada koos on kõrgelt igat liiki organisatsioonid, mis tegutsevad kultuurisektoris, loomingulisest start-ups, et valitsusasutused.


Pre-master

Paljulubavate kandidaadid, kes ei vasta kõigile sisenemise nõuded, võtame ühe aasta pre-master programm. Ettevalmistav programm näeb eelkõige üliõpilastele, kellel on vähe kogemusi sotsioloogia ja uurimismeetodeid. Eel-master programmi, siis registreeruda valitud kursustel bakalaureuse tasemel kunsti ja kultuuri uuringud. Sa tutvuda põhimõisteid sotsioloogia, ajalugu, kultuuri teooria ja rahvusvahelise vahetuse kunsti ja kultuuri. Lisaks pakume mitmeid kursusi, mis on spetsiaalselt välja töötatud eelnevalt master aastal. Lõpetamisel pre-master, siis on kõik teadmised pead vastama kapten programmi Kunst ja Kultuur Studies.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Erasmus School of History, Culture and Communication hosts the Departments of History, Arts and Culture Studies, and Media & Communication of Erasmus University. Accordingly, the Faculty condu ... Loe edasi

The Erasmus School of History, Culture and Communication hosts the Departments of History, Arts and Culture Studies, and Media & Communication of Erasmus University. Accordingly, the Faculty conducts research in the fields of history, arts and culture, and media and communication. Näita vähem