Tänapäeval on keemiatöötlemise ja energiatööstuses keskkonnakaitse ja jätkusuutlikkus peamised probleemid. Eksperdid ennustavad lähitulevikus, et energiavajadus suureneb järsult, eriti tärkava turumajandusega riikide suurejoonelise tööstus- ja majanduskasvu tõttu. Sellises olukorras on ühiskonna energiavajaduse rahuldamine ilma inimkonnale ja keskkonnale tõsise kahjuliku mõjuta väljakutse.

Keskkonna ja energeetika juhtimine ja arendamine KTH

Ehkki minimaalse keskkonnamõjuga energia tootmine kuulub laiahaardelisse tehnilisse ulatusse, on energianõudluse haldamine majandus- ja sotsiaalteaduste valdkond. Enamikul juhtudel on need küsimused omavahel seotud ning tuleb leida globaalsed lahendused ja strateegiad.

ME3 ühise magistriprogrammi algne funktsioon on ühendada energia- ja keskkonnaprotsesside juhtimine juhtimis- ja sotsiaalteadustega. Selle eesmärk on pakkuda tasakaalustatud haridust tulevastele inseneridele ja juhtidele, kellel on asjakohased oskused keskkonna- ja energiaküsimuste lahendamiseks integreeritud lähenemisviisi kaudu, ühendades tehnoloogilise arengu ja uuendused ning arvestades inimlike, sotsiaalsete ja majanduslike piirangutega.

ME3 ühine magistriprogramm on seega suunatud inseneridele ja juhtidele, kes töötavad Euroopas või muudes maailma piirkondades keskkonna ja energiaga seotud keerukate sotsiaal-tehniliste süsteemide jälgimiseks.

Ühises magistriprogrammis ME3 osalevad ülikoolid:

  • Budapesti Tehnika- ja Majandusülikool (BME), Budapest, Ungari
  • Mines-Telecomi instituut (IMT Atlantique), Nantes, Prantsusmaa
  • KTH Royal Institute of Technology , Stockholm, Rootsi
  • Madridi Tehnikaülikool (UPM), Madrid, Hispaania
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 59 kursust KTH Royal Institute of Technologyis »

Viimati uuendatud Oktoober 26, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2021
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
18,000 EUR
kolmandatest riikidest pärit üliõpilastele; ELi tudengitele 16 000 eurot; 12 000 eurot ELi tudengitele, kes tulevad peamistest partnerinstitutsioonidest (BME, IMT Atlantique, KTH , UPM)
Deadline
Võta kooliga ühendust
no recruitment before 2021
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2021
End Date
sept 2022
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
no recruitment before 2021

sept 2021

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
no recruitment before 2021
End Date
sept 2022

ME3 Alumni Introduction 2