Master in Management innovatsiooni protsesside

Üldine

Programmi kirjeldus

Master in Economics and Business Administration - Innovatsiooni juhtimine protsessid (MSc) See programm on pakutud English

Keskendumisvaldkonnaks profiil Innovatsiooni juhtimine protsessid. Õpilased selle profiili on rohkem teadmisi jooksul peamisteks teemadeks kaasaegse juhtimise tehnoloogiliste uuenduste ja ettevõtluse arendamine.

Profiil Innovatsiooni juhtimine Protsessid koosneb kuuest komponent kursused: Foundations of strateegia, sihtasutuste Organisatsiooni ja juhtimise tehnoloogia, äristrateegia, organisatsioon Innovatsiooni- ja teooriad ja meetodid tehnoloogilised muutused. Need kursused ühendada kolm erinevat lood: Esimene on seotud sõnastamise ja rakendamise strateegia, teine ​​analüüs ja projekteerimine uuenduslikke organisatsioonide ja kolmanda juhtimise tehnoloogia. Iga lugu on selge progressiooni, mis arendab õpilaste teadmisi teooriatest ja kuidas rakendada neid praktikas ettevõtluse küsimustes.

Innovatsioon on peamised edasiviijad pikaajalise kasvu - ja arendustegevuse püsiva konkurentsieelise.

Lisaks õpilane saada teadmisi ja oskusi kasutades meetodeid ja vahendeid, mis suudab toetada ettevõtluse arengut, nõustamine ja juhtimine innovatsiooni protsesse. Lõpuks Õpilane saada pädevust maksustamise äri tase ja ettevõtte tasandil projektidele, mis hõlmavad väljatöötamist, juurutamist ja rakendada uusi tehnoloogiaid ja meetodeid. Kuna peamine oskus, üliõpilane saab ühendada tehnoloogilisi aspekte äri kaubanduslikud aspektid.

Loengud


Õpetamismeetodeid programmi erineda ja koosneb nii loenguid ja õpetavad väiksemates rühmades. Paljud õpilased moodustavad õpperühmades, kas kogu kaheaastase programmi og võibolla ainult ühe kursuse.

Eksam

Eksamid on nii suuliselt kui kirjalikult eksamid vastavalt eraldi kursusel. Praktika on sageli valmis mingi aruande ja magistritöö on suur kirjaliku projekti, et lõpetab kuni kogu kraadi.

Igasuguseid aruandeid ja eksamid on oluline, et teil on võimalik väita ja esitada õigesti lähtematerjal. Muidu võib süüdistada plagiaat.

Rajatised

University of Southern Denmark Campus Odense on kaasaegne ülikool suure rajatisi nii loengute ja vabal ajal.

Aastal 2012 uus õpilane baar avatud ülikoolis ja suvel on palju väljas rajatised, kus saab suhelda oma kaasõpilastega.

karjäärivõimalused


MSc programmi juhtimine ja innovatsiooni protsesside Campus Odense annab teile suurepärase mitmekülgne vundamendi karjäärivõimalusi. Kursused pakuvad ainulaadset kombinatsiooni teooria ja praktika, et tagada tugeva teoreetilise aluse ja tööriistad kergesti tarvitatav oma esimest töökohta.

Pädevuste jooksul omandatud Odense saab kasutada õppekava arendamise, ulatudes muutumas üksikute äri ettevõtja, töötab spetsialist suured rahvusvahelised ettevõtted või konsultandina rahvusvaheliselt.

Kas soovite karjääri füüsilisest isikust ettevõtja või juhina riigi- või eraettevõtted see tase tõstab oma tulevase karjääri. Võite näiteks töötada avastus ja uurimistöö uute ideede planeerimise, juhtimise, realiseerimise äri mõisted Taani ja rahvusvahelised firmad.

Viimati uuendatud apr 2017

Teave kooli kohta

University of Southern Denmark has created an institution of higher research and education which provides first-class educational opportunities and is cooperation partner for both public and private b ... Loe edasi

University of Southern Denmark has created an institution of higher research and education which provides first-class educational opportunities and is cooperation partner for both public and private businesses and organisations for providing qualified labour. Näita vähem
Odens , Kolding , Slagelse , Sønderborg , Esbjerg , Flensburg , Kopenhaagen , Ljubljana , Girona , Pekingi + 9 Rohkem Vähem