diferentsiaalid kursus

See muidugi sensu pärast lõpetamist, "Juhtimine sotsiaalabipoliitika oma kontekst", paistab silma just seoses rakendamise probleeme uue paradigma juhtimise sotsiaalabi, samuti, oma programmide, projektide, teenuste ja toetuste ning tehakse ettepanek, et aidata kaasa juhtide ja spetsialistide arendades teadmisi ja spetsiifiliste tehniliste oskuste muret avalikule ekraani.

EESMÄRGID

üldiselt: rongi juhid ja tehniliste ekspertide rakendamise Unified sotsiaalabisüsteemi (ITS), nii riigi siseselt ja sees omavalitsused, vastavalt uuele sisalduvaid suuniseid riikliku poliitika sotsiaalabi - PNAS ja Basic Operational normid NOB / ITS ja NOB-RH / ITS.

konkreetne: • koolitada spetsialiste planeerimise, juhtimise rakendamise, seire ja hindamise programmide, projektide, teenuste ja toetuste raames heaolu poliitika ja selle; • võimaldab süvendada teadmisi tasemel avaliku poliitika sotsiaalabi silmas pidades parandamine tehnilisi oskusi.

AUDIENCES

tipptasemel spetsialistid, kes töötavad või soovivad töötada all sotsiaalabipoliitika.

METOODIKA

Muidugi töötatakse läbi erinevate õpetamise strateegiaid nagu: rum dialoogi loengud, töötoad, tekstide arutelud, seminarid, rühmatöö, suunatud uuringud, dokumentaal näituse, et võimaldada üliõpilaste aktiivset osalemist ehitamiseks oma teadmisi. Metoodika töötas arengut soodustavad didaktiline-pedagoogiline praktika, mis julgustab osalema kõik (the) õpilased (as) aruteludes ja debattides, kriitilist mõtlemist ümber sisu õpetanud ja arusaamist nende sisu eest.

Programmi õpetamise keel:
Portuguese (Brazil)

Vaata veel 15 kursust Grupo Tiradentesis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
märts 2020
Duration
372 tundi
Päevane õpe
Price
10,230 BRL
31. osadena R $ 330,00 R $ 10,230,00
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
märts 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

märts 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date