Master in Management programmi (100% õpetatakse inglise keeles) on 2-aastase magistriõppe programmi, mis on tunnistas Financial Times Edetabel üks parimaid äri orienteeritud Master programmid Prantsusmaal ja Euroopas. Programm on välja töötatud koostöös partner ettevõtetele veenduda, et lõpetajad on vajalikud oskused ja kogemused, et täielikult töövalmis niipea, kui nad alustavad oma karjääri. Kraadiõppe programm pakub õpilastele professionaalse juhtimise koolitus, erinevad kaks kraadi ja vahetus võimalused, täidesaatva praktika ja rahvusvahelises keskkonnas. Lõpetajad on võimelised ehitada tugev äri teadmisi, rahvusvahelise mõtteviisi ja ainulaadne lignuistic skils. Pärast lõpetamist programmi, lõpetajad on valmis vastu võtma kõrgeima juhtivatel ametikohtadel VKEdes ja rahvusvahelised korporatsioonid.

Sissepääs

Vastuvõtutingimused välisüliõpilased:

  • 2 või 3-aastase ülikooli diplom
  • Inglise keele oskust (Official TOEFL skoor 550 vähemalt, või IELTS 6.0)

* Erand keelenõudest õpilastele, kes on lõpetanud bakalaureuse inglise

Kõik taotlused tuleb esitada elektrooniliselt meie kodulehel.

Pärast täites taotlusvormi, kandidaadid kutsutakse esitama lühikese video rakendus, mis allub hindamise juhi programmi.

Pange tähele: Mõned akadeemilised ja keelelised kriteeriume võetakse arvesse, et valida välismaal õppimise kandidaadid. Keel testid on ka kohustuslik kõigile välismaal õppimise programmid (TOEFL, Goethe, Hispaania testid ..., sõltuvalt sihtkohast ja soovitud programmis).

Lisainformatsiooni Rahvusvaheline Sissepääs - palun võtke Audrey Estevesi - Audrey.esteves@esc-clermont.fr - 0033473982408

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 4 kursust Groupe ESC Clermontis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2, 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
9,250 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2, 2019
End Date
apr 30, 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2, 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
apr 30, 2021