Master in Marketing & Sales

&nbsp

Globaliseerumine, uue infotehnoloogia ja uute turustuskanalite muutuvad turundus seisukohast. Ka tarbijad on muutunud üha nõudlikumaks ja rohkem teavet, et nad on täiesti teadlikud sellest, mida nad tahavad ja vajavad.

&nbsp

Kõik ettevõtted peavad spetsialistid oma turunduse alal ning on võimeline edukalt juhtima õige kombinatsioon kolmest põhiosast pakutud See magistrikraadi: tahke turundus väljaõpet ja teadmisi, oskusi vaja teada, kuidas reageerida praegusele turule ja keskkonnale ning võime omakorda olemasolevate tehnoloogiate konkurentsieelise.


Sel põhjusel koos Full Time Magistriõpe Marketing ja kaubanduslik juhtimine pakume võti professionaalse tipptasemel spetsialistide vahetult klientidele: muutumas inimesed andekad pädevuste turu nõudlusele.


Tema kolm eesmärki esitatud kolme põhivaldkonda:


1. Arendada teadmisi, oskusi ja suhtumisi, mis võimaldavad inimestel panustada turunduse valdkonnas tõhusalt:


• Selgitada võimalused, ohud ja muutused ettevõtte konkurentsi tingimustes ja suunavad ettevõtte strateegia kohaselt võimalikud stsenaariumid ja erijuhtudel.


2. Arendada juhtimisoskusi osalejad, et võimaldada neil õnnestub oma tööelu:


• Võimalus suhelda ja soodustada töö meeskonnad globaliseerunud, mitmekesine ja multikultuurse keskkonna, seistes välja juhtimise ja läbirääkimiste teel.


3.Anda selge ülevaate võimalustest ja ohtudest uute turundus suundumusi, ja teada, kuidas kohandada firma uus konkurentsivõimeline keskkond:


• Võimalus viia uute meetmete rakendamist operatiivjuhtimise süsteemi, mille eesmärk on turu ja tarbija.

&nbsp

&nbsp

Sissepääs protsessi

&nbsp

Peamine eesmärk vastuvõtukomisjon protsessi eesmärk on tagada kandidaatide sobivuse kohta programmi, vaadates oma töökogemust ja nende akadeemiline elulugu.


Meie eesmärk on, et kõik osalejad kõige paremini kogemus pakume läbi konteksti, milles nad võivad arendada pikaajalisi suhteid klassikaaslased, õpetajad ja vilistlased.

&nbsp

Selleks, et alustada vastuvõtukomisjon protsessi on vaja täita vorm, nii et ÉÆ Akadeemiline komisjon võib kaaluda nende kohaldamist.Kui otsuse poolt väljastatud akadeemilise komitee programmi taotluse on positiivne, võib kandidaat täitma tema registreerimise programmi.

&nbsp

&nbsp

Kaks kraadi

&nbsp

Üliõpilased, kes läbivad kursuse saavad Master of International Business kraadi ÉÆ Business School. Lisaks üliõpilastele, kes täidavad akadeemilist kehtestatud nõuetele saavad kraadi Universitat Politecnica de Catalunya (kui õppis Barcelona) või Universidad Camilo José Cela (kui õpib Madrid).


Selleks, et saada kraadi partnerülikooli, on vaja fufil kehtestatud nõuetele institutsioonid.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 18 kursust EAE Business Schoolis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Price
9,600 EUR
stipendiumid saadaval
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev