Master in Marketing & kommunikatsiooni juhtimine

Zagreb School of Business

Programmi kirjeldus

Loe ametlikku kirjeldust

Master in Marketing & kommunikatsiooni juhtimine

Zagreb School of Business

Zagreb School of Business pakub bakalaureuse erialaseid mis viimase kolme aasta jooksul ja pärast nende lõpetamist, üliõpilastele antakse akadeemilise kraadi baccalaureus / baccalaurea turunduse ja kommunikatsiooni (bacc.oec.) ja spetsialist magistriõppesse, mis viimase kahe aasta jooksul ja tuua 120 ECTS punkti. Õpilasi tiitli spetsialist (spec.) Turunduse ja kommunikatsiooni. Kursused võib võtta regulaarse ja väliste õpilast.

Kursused on kooskõlas Bologna deklaratsiooni põhimõtteid, mis võimaldab õpilastel minna teiste täiendavate uuringute Horvaatia ja välismaal. Zagreb School of Business sisenenud Erasmus + programm, mis avab uksed suurem liikuvus oma üliõpilaste ja õppejõudude.

Eripära selles uuringus on oma interdistsiplinaarse lähenemisviisi, mis ühendab ja ühendab turundus distsipliin majandusliku teaduse turustamise eriala, avalike suhete, meedia ja ajakirjanduse. Edu programm keskendub visiooni integreeritud kommunikatsiooni ettevõtteid ja riiklikke institutsioone kui mittetulundussektori.

Vastuvõtutingimused

Lõpetatud bakalaureuse uuring vähemalt 180 ECTS punkti või kõrgem professionaalne Koht võrdsustatakse kutsenimetuse bacc.oec.

Uuringu kestvus

Uuring kestab 4 semestrit (2 aastat).

KOKKU ECTS punkti

Koguarv EAP aspekti on 120.

Akadeemilised / KUTSENIMETUST

Pärast uuringu lõpetamist, üliõpilane saab pealkiri: Professional spetsialist turunduse ja kommunikatsiooni (struč.spec.oec.).

See kool pakub järgmisi programme:
  • Inglise
Kestvus ja hind
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Alguskuupäev
Okt. 2019
Duration
Kestvus
2 aastat
Täisajaga õpe
Locations
Horvaatia - Zagreb
Alguskuupäev : Okt. 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev Võta kooliga ühendust
Lõppkuupäev Võta kooliga ühendust
Dates
Okt. 2019
Horvaatia - Zagreb
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev Võta kooliga ühendust
Lõppkuupäev Võta kooliga ühendust