Read the Official Description

Zagreb School of Business pakub bakalaureuse erialaseid mis viimase kolme aasta jooksul ja pärast nende lõpetamist, üliõpilastele antakse akadeemilise kraadi baccalaureus / baccalaurea turunduse ja kommunikatsiooni (bacc.oec.) ja spetsialist magistriõppesse, mis viimase kahe aasta jooksul ja tuua 120 ECTS punkti. Õpilasi tiitli spetsialist (spec.) Turunduse ja kommunikatsiooni. Kursused võib võtta regulaarse ja väliste õpilast.

Kursused on kooskõlas Bologna deklaratsiooni põhimõtteid, mis võimaldab õpilastel minna teiste täiendavate uuringute Horvaatia ja välismaal. Zagreb School of Business sisenenud Erasmus + programm, mis avab uksed suurem liikuvus oma üliõpilaste ja õppejõudude.

Eripära selles uuringus on oma interdistsiplinaarse lähenemisviisi, mis ühendab ja ühendab turundus distsipliin majandusliku teaduse turustamise eriala, avalike suhete, meedia ja ajakirjanduse. Edu programm keskendub visiooni integreeritud kommunikatsiooni ettevõtteid ja riiklikke institutsioone kui mittetulundussektori.

Vastuvõtutingimused

Lõpetatud bakalaureuse uuring vähemalt 180 ECTS punkti või kõrgem professionaalne Koht võrdsustatakse kutsenimetuse bacc.oec.

Uuringu kestvus

Uuring kestab 4 semestrit (2 aastat).

KOKKU ECTS punkti

Koguarv EAP aspekti on 120.

Akadeemilised / KUTSENIMETUST

Pärast uuringu lõpetamist, üliõpilane saab pealkiri: Professional spetsialist turunduse ja kommunikatsiooni (struč.spec.oec.).

Program taught in:
Inglise
See kursus on Campus based
Start Date
Okt. 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
By locations
By date
Start Date
Okt. 2019
Application deadline

Okt. 2019

Location
Application deadline
End Date