Master in Marketing

Master 's in Marketing programmi viib teid reisile, kus te väljakutset ennast vaatama kaugemale valdkondades turustamise teooria, turundusuuringute ja kaubandustava. Õpid mõelda trategically, seega mõista, kuidas kõrgema väärtuse saab luua klientide ja teiste sidusrühmadega, et saavutada organisatsiooni eesmärgid.


Esimene semester

Reis algab mõista, kuidas säästva konkurentsieelise saadakse väärtuse loomise klientidele ja ühiskonnale. Selle asemel keskendub "retseptid edu", on põhirõhk suunatud veelgi: mõista, miks midagi toimib. See nõuab põhjalikke mõistmist teadustöö metoodika. Teekond võtab teid sügavamale maailma tarbijate ja ettevõtjate-tobusiness marketing, kas toode või teenus, mis võimaldab teil tegeleda marketing väljakutseid üha keerulisemaks rahvusvahelises keskkonnas.

Teine poolaasta

Praktilised oskused on arenenud kogu programmis lahendades (päriselu) juhtudel, mängides juhtimise mäng ja töötavad meeskonnad. Academic oskused on arenenud kogu programmis samuti, võimaldades teil analüüsida, mõista, peegeldavad ja loovad. Sa rakendada neid oskusi jooksul spetsialiseerumise kursustel ja seminaridel teemadel, mida saab valida, nagu strateegia, innovatsioon, kultuuridevaheline teadus- ja tarbijate käitumist. Magistritöö on parim osa oma teekonda, mis võimaldab teil teadus põnev probleem ja tuua kaasa olulisi muutusi alal.

Karjäärivõimalused


Paljud lõpetajad Master in Marketing programmi leida tööd turunduse juhtimine või turu-uuringute, näiteks tootejuht, turundusjuht, kliendihalduri või turul teadlane suur rahvusvaheline korporatsioon või väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete sektoris.

Beyond turundus

Kuid MSc in Marketing mitte ainult kasu teile, kui otsib turundus karjääri. Master 's in Marketing võimaldab teil valida karjääri väljaspool marketing, näiteks konsultatsiooni või juhtimise.

Sõltumata karjääri valid, magistrikraad turunduse programm muudab seda, kuidas te arvate ja töö. Teades, kuidas lahendada teatud probleeme mõista, miks võimaldab teil töötada tõhusamalt. Ükskõik millist karjääri või töökeskkonna valida, akadeemiliste ja praktiliste oskuste sa arendada programm aitab teil muuta.

PhD

Pärast magistriõppesse, parimate tudengite võiksite kaaluda õpingute PhD tasemel. Kuna praktikant assistent, võite saada PhD nelja aasta järelevalve all professor.

Vastuvõtutingimused

 • Teil on võimalik saada vahetu juurdepääs magistriõppesse Marketing koos ülikooli bakalaureusekraadi majandusteaduses, ärijuhtimine või ökonomeetria alates Vrije Universiteit Amsterdam, kui olete edukalt läbinud järgmisi teemasid: kohustuslik tuum teema Marketing, Marketing juhendaja, Marketing Research ja meetodid ja tehnikad of Business Economics Research.
 • Taotlejad peavad olema läbinud kursused turundus, tarbijakäitumine ja (Marketing) uurimismeetodid, mille tunnistajaks põhjalikud teadmised standard kirjanduse allpool (või selle ekvivalent).
 • Taotlejad peavad olema tuttavad valdkonnad, mille turustamine on rakendatud, nagu International Marketing, teenuste turundus, Business Marketing või Consumer Marketing. Standard kirjanduse soovituslik sisu neis valdkondades on loetletud allpool:
  • turundus
  • Tarbijakäitumine
  • (Marketing) Uurimismeetodid
  • Teenuste turundus *

* Soovitav, ei nõuta

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 80 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP õpilased; 13,400 € Majanduspiirkonda mitte
Deadline
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
End Date