Magister Turunduses

Üldine

Programmi kirjeldus

Uuring turunduse keskmes

Parimad turundajad tõestavad end seal, kus see on oluline: ärimaailma keskmes. Siit algab teie Vrije Universiteit Amsterdam turunduse magistriõpe.

Kõik teie seitse kursust algavad juhendamisega juhtivatele riiklikele või rahvusvahelistele organisatsioonidele - näiteks Heineken, Microsoft, SuitSupply, FrieslandCampina ja TUI. Need globaalsed kaubamärgid tutvustavad oma praeguseid väljakutseid ja paluvad teil leida lahendus.

Meeskonnana tegelete päeva kõige pakilisemate probleemidega. Kuidas saab Microsoft Office 365 konkureerida, kui peaaegu kõik kasutavad tasuta teenust, näiteks Google Docs? Millise müügi- ja tootestrateegia peaks FrieslandCampina võtma oma Chocomeli kaubamärgi jaoks Prantsusmaal, Saksamaal ja Hiinas - turgudel, kus šokolaadijooke tajutakse väga erinevalt?

Saage tegelike probleemidega hakkama

Teile antakse nüüdisaegsed teadmised ja turundusteooria, mida peate turunduse valdkonnas tõeliselt muutma. Teid õpetavad kõige paremad: juhtivad eksperdid, kes avaldavad kõige uhkemaid rahvusvahelisi turundusajakirju. Need aitavad teil brändingu maailmas oma tee leida

Saage spetsialistiks, kriitiliseks mõtlejaks, kellel on enda ja akadeemiliste oskuste mõistmine keerukate probleemidega hakkama saamiseks. Õppige meeskonnas tõhusalt tegutsema, tegema inspireerivaid ettekandeid ja arendama eelkõige teravat vaatlusvõimet: võime näha, mis ettevõttes tegelikult toimub, ja täpselt määratleda, mida tuleb teha. Seda nimetab VU Amsterdam “Vaadates kaugemale”.

Õppeprogramm

Õppeprogramm koosneb kohustuslikest ja valikainetest, projektist ja lõpeb magistritööga.

Turundusstrateegia
Tõhus turundusstrateegia viib jätkusuutliku konkurentsieelise saavutamiseni. Uurige, kuidas luua suurimat rahalist tulu väärtuse, brändi ja suhete vahel. Arutlege kaasaegsete teadmiste üle turule orienteerituse, innovatsiooni, kaubamärgi, kliendi lojaalsuse ja kliendi eluea väärtuse osas.

Tarbijaturundus
Kliendi tundmine on turul edu võti. Mõista ja lahendada tarbija turundusprobleeme, rakendades tarbija käitumist ja psühholoogia teooriat.

Kliendi- ja turundusanalüüs
Tutvuge turundusalaste otsuste tegemise põhimõtteliste ja moodsate lähenemisviisidega, et koguda, analüüsida ja kliendiinfo järgi tegutseda.
Õppige töötama erinevat tüüpi klienditeabe andmetega ja hankige põhjalikke teadmisi silmapaistvate kliendiandmetega seotud küsimuste lahendamiseks kasutatavatest andmeanalüüsimeetoditest.

Jaehaldus ja e-kaubandus
Jaemüügimaailm - nii veebis kui ka väljaspool - pole kunagi varem olnud nii keeruline. Mõistage ja lahendage võrguühenduseta ja veebipõhiseid jaemüügiprobleeme, rakendades tarbijate ostukäitumise ja jaemüügi juhtimise teooriaid.
Arutage jaemüügi põhikontseptsioone, sirvimiskäitumist, kaupluste ja veebisaitide haldamist ning palju muud. Ja astuge tulevikku, vaadates jaekaubandust 2020. aastal.

Digitaalne turundus
Maailm muutub iga päevaga digitaalsemaks. Tutvuge uusimate teooriatega, mis käsitlevad tarbijate digitaalset käitumist ja psühholoogiat, digitaalset turundusstrateegiat, digitaalse turunduse segu, strateegilist digitaalset ja mitme kanaliga suhtlust ning digitaalsete suhete haldamist.

Rahvusvaheline tootehaldus
Rakendage tõhusalt müügi- ja tootehalduse teooriaid, et mõista reaalse elu turundusprobleeme ja kujundada paremaid turupõhiseid tootestrateegiaid. Keskenduge sellistele teemadele nagu tooteotsused, turule minek, hinnakujundusotsused, müügiedendus, suhtlusotsused ja klientide juhtimine.

Bränding ja reklaam
Kuidas brändi üles ehitada? Arutage kirjandust brändistrateegia ja juhtimise, brändiga seotud tarbijakäitumise üle ja keskenduge teemadele nagu sisemine bränding ja brändi positsioneerimine, omakapital, laiendamine, kommunikatsioon ja kogukonnad.

Küsitluste uuring kultuuridevahelises kontekstis
Saage aru, miks eri riikide inimesed on vähem või rohkem valmis näiteks tooteid ostma või reklaamisõnumeid hindama. Rakendage kultuuridevahelisi raamistikke, et mõista ja lahendada tegeliku elu rahvusvahelise turunduse probleeme ning saada kriitiline arusaam väljakutsetest kultuuridevahelise uuringu uurimisel.

Eksperimentaalsed uuringud
Milliseid kontseptsioone ja tööriistu vajate laborikatsete kavandamiseks ja kavandamiseks ning käitumisandmete kogumiseks ja analüüsimiseks? Õppige looma kontseptuaalseid ja statistilisi hüpoteese sõltumatute ja sõltuvate muutujate suhte kohta.

Big Data Analytics, kasutades geograafilisi infosüsteeme
Ruumiline (turu) teave on oluline paljude strateegiliste ja operatiivsete turundusotsuste jaoks, näiteks sortimendi kavandamine või mikroturundus, asukoha planeerimine ja otseturundus / CRM. Geograafilised infosüsteemid (GIS) on oluline vahend selliste analüüside tegemiseks.

Juhtimise integreerimise projekt
Rakendage oma teadmisi turundusstrateegia ja tarbijaturunduse kohta paljudes reaalsetes ärijuhtudes, mille teile spetsialistid on esitanud.

Karjääri väljavaated

Huvitav, milline võiks olla teie karjäärivõimalus pärast kooli lõpetamist? Magistriõpe VU Amsterdam turunduses avab palju erinevaid karjäärivõimalusi *:

 • Paljud bakalaureuseõppe üliõpilased usuvad, et turundus teenib peamiselt loomemajandust ja kommunikatsiooniteenustega seotud tööstusi. Paljud meie vilistlased tulevad aga tööle kiiresti liikuvate tarbekaupade, nõustamis- ja pangandussektorisse.
  - Enamik vilistlasi tegutseb juhtivatel kohtadel alates juhtimispraktikast kuni brändi-, konto-, protsessi-, toote-, projekti- ja üldjuhtimiseni. Lisaks on meie vilistlaste populatsioon hästi esindatud ka nõustamiskohtadega (nt andmeanalüütik, luurejuht, uuringukonsultant ja müük)

  * Allikas: LinkedIn, grupp “ VU turunduse vilistlased ”.

  Miks VU Amsterdam ?

  Rohkem kui magistrikraad
  Digitaalne, jätkusuutlik ja mitmekesine - see ülikool haarab kaasaegse maailma põhiteemasid parema tuleviku ehitamiseks. Te tunnete end koduselt nagu meie ülikoolilinnaku eelised ja meie pühendunud töötajate isiklik lähenemine. Inspiratsiooni leiate meie rahvusvahelisest keskkonnast ja Amsterdami kosmopoliitsest suminast. Igal kursusel erinevate meeskondadega töötades saate kiiresti tutvuda paljude erinevate riikide ja taustaga õpilastega.

  Õpingute ajal saate kogu vajaliku toe ja karjäärinõustamise, et saada iseenda saatuse peremeheks. Teie tuleviku arvestamine algab siit; ühe aasta jooksul oled sa professionaali ja indiviidina seal, kus tahad olla. Lõpetate esmaklassilise kraadi ja saate tugeva vilistlaste võrgustiku, mida tugevdavad huvitavad üritused ja meistriklassid, mida igal aastal korraldame. Lõppude lõpuks on üks turunduse võtmetest teie isikliku kaubamärgi eest hoolitsemine!

  Vastuvõtutingimused

  Ootame ja otsime motiveeritud ja ambitsioonikaid meeskonnamängijaid, kes arendavad ennast aktiivselt ning on teadlikud oma positsioonist ja rollist ühiskonnas. Selle programmi edukaks kasutamiseks on vaja kindlat akadeemilist alust, näiteks ärimajanduses, ärijuhtimises, kommunikatsiooniteadustes või psühholoogias, oma programmis mitmete konkreetsete turunduskursustega. Arvestades aga mitmekesisuse olulisust meie programmi vaatenurkades, soovitatakse ka muu taustaga õpilastel seda programmi kaaluda, kui neil on turunduses ja statistikas piisavalt alust.

  Vastuvõtutingimused
  Meie magistriõppesse lubamiseks peab teil olema vähemalt bakalaureusekraad akrediteeritud teadusülikoolist, sealhulgas vähemalt kolm täisaastat akadeemilisi õpinguid, mille maht on vähemalt 180 EÜ või samaväärne. Me ei nõua GRE ega GMAT testi tulemust.


  Peate olema edukalt läbinud kursused ja õppinud selle programmi tuumikuga seotud kirjandust, mis koosneb a) vähemalt 18 EÜ turunduse ja tarbijakäitumise kursuste tööst ja b) vähemalt 12 EÜ statistikaga seotud teavet (kuni võime kasutada selliseid tehnikaid nagu (mitmekordne) regressioon, ANOVA ja faktorianalüüs). Eeldame, et õpilased saavad aru nii intuitsioonist kui ka nende meetodite rakendamisest turundusuuringutes. Masteri statistika põhineb sellel tasemel, hõlmates keerukamaid tehnikaid, nagu MANOVA, logistiline regressioon ja ühistegevuse analüüs

  Inglise keele oskus
  Sisseastumiskomisjon soovib rõhutada programmi intensiivsust: teadusartiklite lugemine ja artiklite kirjutamine on võtmetähtsusega osa, kõik väga kiires tempos. Teie inglise keele oskus, nii suuline kui ka kirjalik, on selles programmis äärmiselt oluline. Kuna peate oma kaasõpilastega sageli suhtlema, teete koostööd rahvusvaheliste ettevõtetega ja nende jaoks.


  VU Amsterdam nõuab, et kõik taotlejad võtaksid inglise keele testi. Saate juba taotleda veebipõhist ilma testitulemusi. Soovitame teil katse kuupäevast planeerida nii kiiresti kui võimalik. Allpool leiate järgmised ingliskeelse testi testi tulemused:

  IELTS (akadeemiline):
  • Minimaalne üldskoor 7,0
  • Minimaalne hinne 7,0
  • Minimaalne kuulamise tulemus 7,0
  • Minimaalne hinne 7,0
  • Minimaalne punktisumma 7,0

  TOEFL:
  • Paberipõhine test 600
  • Interneti-põhine test 100

  Cambridge'i inglise keel:
  • Cambridge'i tasemeeksam A, B, C
  • Cambridge'i eksam A, B, C
  Vrije Universiteit Amsterdam pakub TOEFL ITP inglise keele tasemetesti. Testi pakub VU Taalloket. Lisateavet ja sellele testile registreerumist leiate veebisaidilt www.taalloket.nl.

  Inglise keele testiga seotud üldnõuete kohta lugege palun keelenõuete lehte.

  Kandideerimise kord

  Kui olete tutvunud sisseastumisnõuetega ja tunnete, et teil on vastuvõtuõigus, toimige avalduse esitamiseks järgmiselt. Pange tähele, et esialgne taotlusprotseduur on täielikult veebis ja vaja on skaneerida teie asjakohaseid dokumente. Saate juba veebis kandideerida ka ilma bakalaureusekraadi omandamata. Pärast vastuvõtu lõppu on teil 31. augustini vaja saata lõpetamise tõend posti teel.

  1. samm: valmistage ette dokumendid ja kandideerige veebis
  Palun valmistage ette järgmised dokumendid ja korraldage tagastamatu 100-eurose taotlustasu maksmine. Iga dokumendi üksikasjalikuma selgituse leiate rakenduse lehelt. Kõik dokumendid tuleks esitada inglise keeles ja eelistatavalt PDF-vormingus.

  • Teie kehtiva passi või isikut tõendava dokumendi koopia (ainult ELi kodanikele)
  • Elulookirjeldus
  • Motivatsioonikiri
  • Kirjete protokoll
  • Eelmise kõrghariduse ajal läbitud asjakohaste kursuste kirjeldus koos nende kursuste jaoks kasutatud peamise kirjandusega. Saate seda vormingut kasutada.
  • Lõputöö (või mõni muu akadeemilise kirjutise näidis). Kui teie lõputöö ei olnud kirjutatud inglise keeles, edastage originaal koos lisatud kokkuvõttega umbes 3 leheküljest inglise keeles.

  Pärast nõutavate dokumentide ettevalmistamist järgige palun veebipõhist taotlemise protseduuri. Pärast avalduse täitmist võtavad meie rahvusvahelised üliõpilasnõustajad teiega ühendust e-posti teel. Palun vaadake kandideerimise lehte, et näha, milline taotlustähtaeg teile kehtib.

  2. samm: oodake vastuvõtuotsust
  Pärast täieliku avalduse esitamist vaatab vastuvõtukogu läbi kõik teie dokumendid, et hinnata teie abikõlblikkust. Üldiselt saame õpilasi vastuvõtuotsusest teavitada 4 nädala jooksul. Tähtaegade paiku võib see pisut venida, seetõttu soovitame alati kohaldada nii kiiresti kui võimalik. Kui teid võetakse vastu, saate oma tingimisi vastuvõtu kirja e-posti teel. Pärast seda võite hakata kavandama oma kolimist Amsterdami!

  3. samm: viige registreerumine lõpule ja kolige Amsterdami!
  Enne programmi algust lõpetage kindlasti üliõpilasena registreerimine. Siit meie veebisaidilt leiate selgituse kõigi asjade kohta, mida pärast vastuvõtmist korraldada. Kui kõik registreerimisnõuded on täidetud, olete valmis alustama oma programmi Vrije Universiteit Amsterdam !

  Sissepääs premasteri programmi kaudu

  Kõik rahvusvahelised üliõpilased peavad esmalt kandideerima enda valitud MSc programmi. Kui te ei vasta otseselt sisseastumisnõuetele, võiksite sisseastumise saada pärast eelhalduri programmi läbimist.

  Premasteri programm on puudujääkide programm, mis annab vajalikud teadmised ja oskused selle magistriprogrammi ettevalmistamiseks. See on 30 EAP mahus programm, mida pakutakse teisel poolaastal, veebruarist juulini. Pakutavate eelmeistrite sisu üksikasjad leiate siit.

  Premasteri programmi sisseastumisnõuded

  • Teil on bakalaureusekraad mitte-Hollandi ülikoolist või mitte-Hollandi rakendusteaduse ülikoolist.
  • Teil on lõputöö juhtimise vastuvõtu testi (GMAT) suuline ja kvantitatiivne osade punktisumma vähemalt 550. Pange tähele ka järgmist:
   • Skoor ei tohi olla vanem kui kaks aastat, arvestatuna 1. veebruarist
   • Integreeritud arutluskäigu ja analüütilise kirjutamise hindamise hindeid sisseastumisel ei arvestata
   • GMAT-i skoorinõude täitmiseks võite kasutada verbaalsete ja kvantitatiivsete osade lõputunnistust (GRE). Kui soovite oma GRE skoori GMAT-i ekvivalendiks teisendada, kasutage GRE-i võrdlusriista
  • Ülaltoodud nõuete täitmisega saate näidata piisavat inglise keele oskust

  Lisateavet nõuete, sealhulgas GMAT-i ettevalmistuste kohta leiate keskjuhataja veebisaidilt.

  Tähtajad ja taotlemine
  Programm algab 1. veebruaril. Viisataotluste esitamise tähtaegade tõttu peavad kolmandate riikide kodanikud olema oma avalduse lõpetanud enne 1. novembrit. ELi kodanikud saavad oma avalduse täita 31. jaanuarini.

  Märkus. Kandideerimisel võite leida õppemeistri programmi Studielinkist pärast valiku "Õppeprogrammi tüüp: bakalaureuse- või muud mittemagistriprogrammid" valimist.

  Ülevaade turundusest.

  • Õppekeel: inglise keel
  • Kestus: 1 aasta
  • Kandideerimise tähtaeg: 1. juuni Hollandi ja EL-i tudengitele. EL-i välistele üliõpilastele 1. aprill.
  • Alguskuupäev: 1. september
  • Õppe tüüp: täistööajaga
  • Spetsialiseerumised: Digitaalturundus, Bränding
  • Huvivaldkond: majandus, äri ja õigus
Viimati uuendatud okt 2019

Teave kooli kohta

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,00 ... Loe edasi

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,000 students from all over the world. Students and staff of 130 nationalities create a dynamic international academic community. The University distinguishes itself in research and education through four interdisciplinary themes: Human Health and Life Sciences, Science for Sustainability, Connected World and Governance for Society. Näita vähem