AACSB Accredited

Magister Turunduses

Turundus on teadustöö Oulu Business School uuringud turgudel, sealhulgas vahetuse väärtuse, pikaajaline klient ja partner suhteid ja tegurite toimimist. Turundus haridus arendab oma teadmisi põhialuste turunduse, nagu kampaania disaini või branding. Lisaks saab end kurssi organisatsiooniliselt ostukäitumist, logistika ja digitaliseerimine tegevuskoht muutuvas maailmaturul.

Kaubandustava on strateegilise iseloomuga ja seega turundus haridus annab sulle võimeid õnnestub strateegiline juhtimine ka rahvusvahelisel tasandil. Meie professionaalne fookus seisneb klientide ja võrgu juhtimine, kuid turundus haridus Oulu Business School varustab sind ka võimeid sõlmida doktoriõppe ja rakendada teaduslikke teadmisi praktika turustamine igal organisatsioon.

Töökeskkonna profiilid Lõpetajad

Olles jõudnud MSc. kraad Marketing teile kvalifitseeritud juhtimise ja planeerimise ametikohtadel. Tüüpilised esimene tööülesannete hulka kuulub toodete juhtimine, kliendisuhete juhtimise ja turustamise teatise. Pealkirjad lõpetajate marketing hulka Account Manager, Customer Service Manager, Marketing Manager, Marketing Planner, müügijuht, müügiesindaja, tootejuht ja projektijuht.

Kõige andekamate need, teadusuuringute valdkonnas marketing rahvusvahelisel tasandil on huvitav võimalus, et aste annab.

Miks valida Oulu?

Oulu Business School - International Students alates Oulu Business School on Vimeo.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
University of Oulu

Vaata veel 14 kursust University of Ouluis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
12,000 EUR
Deadline
Contact school
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2019
End Date
Contact school
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school

aug 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school
End Date
Contact school