Master in Mobile Computing

Üldine

Saadaval 5 asukohta

Programmi kirjeldus

Master mobiilseadmetes

Toetudes meie bakalaureuse programmi sama nime, meie õpilased saavad põhjalikumat arusaamist peaaegu piiramatuid võimalusi tõeliselt globaalne, kõikehaarav, mobiili ühendust. Väljakutse on kohandada kunagi uuemate tehnoloogiliste rakenduste ja keskkonnasäästlikult automatiseeritud üle kogu spektri igapäevases tegevuses - sealhulgas spordi, meditsiini ja vanurite hooldamise - luua üha võimsamaid ja kasutajasõbraliku sünergia. Maitse tulevikus siin nüüd!

gjojl

Märkus taotlejatele: õppekeelega kõigis moodulid Selle magistrikraadi programm on inglise keel. Põhjalik valikmoodulid, et õpilased valida saab inglise või saksa keeles.

Informatsioon

 • Kraad: Master of Science in Engineering (MSc)
 • Kestus: 4 semestrit (120 ECTS)
 • Aastane tarbimine: 15
 • Režiim uuring täistööajaga
 • Vastuvõtutingimused:
  • Magistriõppe lõpetanud või bakalaureuse kraadi IT keskenduda väärt vähemalt 60 ECTS-krediiti, või võrreldava kõrghariduse kõrgkoolis.
  • Sound inglise keele oskus.

Focus uuringud

Magistriõpe programm Mobile Computing tuginevad bakalaureusekraad programmi sama nime ja jätkab proovitud ja testitud ainekava kombinatsioon tarkvaraarendus, kommunikatsioonitehnoloogia ja telekommunikatsiooni inseneri. Seetõttu kõigis olulistes valdkondades Mobile Computing on kaetud. Õppekava võtab neli semestrit ja võimaldab spetsialiseerumist kolm või enam järgmistest valdkondadest.
 1. Mobiilside
 2. Asukohast sõltumatud Computing
 3. Mobiilne Infotainment
 4. Mobiilne Tarkvaratehnika
 5. Autod Computing
 6. Mobile Mängud
 7. Ambient Assisted Living / Mobiili Tervis
 8. Smart Energy
 9. LOGISTIKA
SGU

Karjääriprofiil

Kõigis neis fookusalaga sa osaleda teatud arvu põhilisi mooduleid ja muutuva arvu veelgi moodulid süvendada oma teadmisi. Täiendav interdistsiplinaarne valikainete kursused ja seminarid on ka olemas ja erinevad poolaastate semester. Mobiilside on saanud proovikivi aktiivsus sõidu kõige dünaamilisemaks majandussektorite maailma viimastel aastatel. See on globaalne äri, mis liigub innovatsiooni ja mille meie õpilased on intensiivselt koolitatud. Lai, põhjalikud tehnilised teadmised ühes või mitmes põhirõhk valdkondades varustab sind ennetav omadused, mis toetavad juhtkonna / juhtivatel kohtadel, ning võib viia Ambitsioonikas karjääri. Olgu see kujutlust sidesüsteemid, uute interaktiivsete tehnoloogiate mobiiltelefoni rakendusi, disain nutikas koduses keskkonnas või rakendamisega uue mobiilsideteenuste - vaevalt ala, kus meie lõpetajad ei saa areneda . Mobiilsed rakendused on nüüd kõikehaarav osa meie igapäevasest Lifes Nii see, miks siis töötab väga dünaamiline keskkond suurepäraseid karjäärivõimalusi. Seas potentsiaalsed tööandjad, huvitatud rentides meie lõpetajad on mitte ainult mobiilside firmad, vaid ka rahvusvahelised korporatsioonid, väikesed ja keskmise suurusega ettevõtete ja uuenduslike start-up ettevõtmised. Sinu tulevik algab õige nurga ja ei ole piire globaalsest seisukohast.
Viimati uuendatud November 2017

Teave kooli kohta

The University of Applied Sciences Upper Austria is the largest university of applied sciences in Austria and is an integral part of the tertiary education system. The organization is defined by the r ... Loe edasi

The University of Applied Sciences Upper Austria is the largest university of applied sciences in Austria and is an integral part of the tertiary education system. The organization is defined by the requirements of regional scientific and research needs. Näita vähem
Wels , Steyr , Hagenberg , Linz , Genti + 4 Rohkem Vähem