Master in Music

Üldine

Programmi kirjeldus

Muusika: www.hanzegroningen.eu/mastermusic

Prince Claus Konservatooriumis on Hanze University of Applied Sciences Groningen tunneb tugevat seost põhjaosas Hollandis. Oleme rahvusvaheliselt tuntud instituut kõrgete kvaliteedi ja atmosfääri. Meie missiooniks on koolitada inspireeriv muusikuid, kes suudavad teha vahet meie ühiskonnas.

džäss

Me elame kuni meie moto "Jaga oma annet. Liigu maailma ", seades kahtluse teil jagada oma talenti ja kirge muusikat maailma enda ümber. Kuna tulevane muusik või muusikaõpetaja siis liikuda maailmas; poolt inspireeriv, motiveeriv ja liigutav inimeste südameid.

Õpib Prince Claus Konservatooriumis tähendab, et teil on üleni inspireeriv rahvusvahelises keskkonnas. Oleme tuntud rahvusvaheliselt oma uuenduslikke ideid õpib muusikat. Oleme veendunud, et see on tihedalt kontaktis meie õpilased on väga tähtis, te ei ole anonüümne, kui soovid õppida koos meiega. Me oleme saanud tiitli Parim Konservatooriumis Hollandis mitu korda.

Tere tulemast Groningen!

kapten muusika

Kas olete professionaalne muusik eesmärgiks? Kas teil on konkreetne nägemus oma tulevikku? Siis Master of Music at Prince Claus Konservatooriumis võiks olla sobiv uuring, et saavutada oma isiklikke eesmärke. Prince Claus Konservatooriumis on rahvusvaheliselt tuntud uuendusliku instituut kvaliteetne suure piirkondliku ja rahvusvahelise võrgustiku. kapten muusika Prince Claus Konservatooriumis on seal ambitsioonikad muusikud, kes soovivad arendada end ise valitud suunas.

Klassikaline muusika

Uuring marsruut Klassikaline muusika on suunatud üliõpilastele, kes on ambitsioonikad, on kõrgel tasemel mängides, on uudishimulik ja kes tahavad kõvasti tööd, et saada top muusik. Igal aastal osalete suuri projekte nagu Hanze Sümfooniaorkester, siis keelpilliorkestrile või mis tahes ansambel. On ka võimalus, et praktikal Põhja Holland Symphony Orchestra, Johan Willem Friso Royal Military Band, National Travelling Opera jt

Õppekava

Sa valid oma uurimuse teema, mis tähendab, et teil otsustada ise, mida ja kuidas soovite õppida koos meiega. Me nimetame seda oma õppeplaani. Oma isikliku uuringukava sa tööd lõpueksami; Loengu põhjendus. Anname teile ruumi realiseerida oma ambitsioone, ideid ja eesmärke. Te võite vabalt esitada oma loengu põhjendus kuidagi sõltuvalt teie endi huvides, oskuste ja omaduste. Muidugi on õpetanud meie enda tuntud õpetajad. Lisaks te töötate koos rahvusvahelise külaline õpetajad mitme perioodi jooksul aastatel. Ansambel ja orkestrile etendused on oluline osa magistriprogrammi. Siit enda mängides on teil võimalus proovida kammermuusika, siis süvendada oma mänguoskust ajal intensiivne Master nädalat või saab teadus oma muusikalist praktikat. Võite valida erinevaid valikmoodulid jooksul avatud Autorid. Sa valid need, mis põhineb oma isiklikke eesmärke ja pädevuste ja paigaldamise oma õppeplaani. Kogu õppekava on suunatud edasisele arengule uudishimulik ja uuenduslike professionaalne suhtumine, mis aitab teil reageerida rohkem keskendunud arenguid ja väljaspool kutseala.

Olulisemad teemad

  • Vokaal - klaver, orel, klavessiin - flööt, oboe, klarnet, fagott, saksofon - French Horn, trompet, tromboon, tuuba - löökpillid, harf, kitarr - viiul, vioola, tšello, kontrabass

Projektijuhtimine ja ettevõtlus

Ettevõtlik suhtumine on oluline kanda oma muusikalise kirg sotsiaalsetes olukordades edukalt. Master of Music te juhindub moodulid ja konsulteerib õpetatakse eksperdid valdkonnas ettevõtlust. Sinu nägemus oma isikliku tuleviku võti on siin.

Õppimine välismaal

Teil on võimalus õppida välismaal ajaks. Näiteks: õppeprotsessi liinil New York Jazz, kolmas semester toimub New Yorgis. Programmi Erasmus + on stipendiume kättesaadavad üliõpilastele, kes soovivad õppida välismaal ajutiselt. Prince Claus Konservatooriumis on kontakte instituudid Prantsusmaa, Suurbritannia, Saksamaa, Austria, Norra, Rootsi, Soome, Tšehhi Vabariik, Eesti, Leedu, Šveits, Rumeenia, Belgia, Hispaania ja palju muud.

Valmimisel

Pärast lähete te ei leia tööd, kuna muusik sümfooniaorkester või kammermuusika ansambli aastal (üks Hollandi) sõjalise ansamblid või (kambris) koori. Paljud muusikud kombineerida erinevaid muusikalisi tegevusi. Mõned isegi teha seda rahvusvahelist kontserdilaval solistina. Kui kunagi tulevikus jõuad, pakume kõiki vahendeid, mida vaja saada sõltumatu, ettevõtlikkust ja uudishimulik professionaalne.

Viimati uuendatud nov 2016

Teave kooli kohta

If you choose to study at Hanze University of Applied Sciences, Groningen, you will be joining a learning community where we bring education, applied research and the business field together. And on t ... Loe edasi

If you choose to study at Hanze University of Applied Sciences, Groningen, you will be joining a learning community where we bring education, applied research and the business field together. And on top of that, you will be living in the best student city of the Netherlands. Näita vähem
Groningen , Groningen , Leeds , Vilniuses , Assen + 4 Rohkem Vähem