Master in Performing Arts Management

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Kaheaastane Master 'Performing Arts Management valmistab ette õpilasi globaalse karjääri põnev ja tulus tööstusharu Etendusasutuste.

Lavakunst on soodne karjäärivalikut, mis tõstab mõistmist kultuuri, rikastab ühiskonda ja hoiab pärand rahvad. Läbi metoodilisi ja intellektuaalse toetust Lääne ja piirkondlike õpetusi, õpilased õpivad strateegilised küsimused oluline kultuurilisi aspekte piirkonnas ja kaugemalgi. Õppides tehnilised rakendused, professionaalsed nõudmised ja kvaliteeti ja kiirust kunstnik ja koht juhtimise, õpilased hakkavad kehtima toetajad etenduskunstide. Õpilased laiendada oma arusaamist identiteeti muusika ja esituskunstide konkreetset piirkonda. Ristuvate edendada parimat mõlemast maailmast, õpilased õpivad paremini piirkondlikke panus lääne ja kohandada Lääne vorme etenduste samuti luua sünergiat teiste kujutava kunsti vorme nagu kino ja video.

Meie teaduskonna koosneb eristada professorid ja välised töötavad spetsialistid, kes on saavutanud ülemaailmse tunnustuse ja levitada põhjalikud teadmised uuenduslike ja kaasaegsete lähenemiste lavakunsti ja koht juhtimine.

Rahvusvahelise tunnustuse

Paris-Sorbonne Abu Dhabi annab kombineeritud kogemus kolm ülemaailmselt tuntud prantsuse ülikoolide sealhulgas Paris-Sorbonne, Paris-Descartes'i Ülikooli ja Pierre ja Marie Curie ülikoolist. See rikkalikest ühine tipptase on nüüd saadaval Abu Dhabi all Haridus- ja tunnustatakse kogu maailmas.

Networking

Iga klass on vähendatud õpilaste arv eri riikides. Range kanne valimise kord tagab kvaliteedi tase ja võimaldab teil laiendada oma isikliku võrgu suure potentsiaaliga eakaaslastega.

Struktuur

Aste lavakunsti Management on õpetatud inglise ja sisaldab kokku neli semestrit üle kahe aasta, alates septembrist. Eranditult mõeldud ajagraafikus sisaldab õhtuti ja nädalavahetustel klasside tähelepanu üliõpilastele, kes kavatsevad ühendada oma uuringutes töö ja töötavad spetsialistid.


Brošüüri vaatamiseks klõpsake siin

Viimati uuendatud juuli 2017

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Welcome to Paris-Sorbonne University Abu Dhabi (PSUAD), your first step towards an international prestigious degree. Paris-Sorbonne University Abu Dhabi is a higher education institution that attracts ... Loe edasi

Welcome to Paris-Sorbonne University Abu Dhabi (PSUAD), your first step towards an international prestigious degree. Paris-Sorbonne University Abu Dhabi is a higher education institution that attracts not only the best students from the UAE, but also the best students from all over the Middle East and the around the world. Näita vähem