1. aastal alalise komitee piiskoppide Kongo heaks uue õppekorralduse usuteaduskonna, mis jõustus oktoobris sama aasta. Reform võttis oma lahkumist läbivaatamise teoloogia osakonna programmi ja humanitaarteaduste kelle topelt algne eesmärk oli teoloogiline moodustamise usu- ja panna õpilased, kes ei ole mõeldud preestriks ning inculturation evangeeliumi kaudu integratsiooniprotsessi, teoloogilise hariduse, humanitaar- tähelepanelik keskkonda ja kultuuri traditsioone.

Loobumata need kaks probleemi, alalise piiskoppide kinnitab, et kirik vajab võhikud koolitatud teoloogia ja rõhutas, et moodustub neid peab olema sama nagu preestrid (välja arvatud muidugi küsimustes, mis on seotud preestriteenistusse). Ei toimu eriprogrammi lay ega preestrid. Sest, see on sama kõikidel tasanditel: Diplom, kraadi, diplomi (DEA), PhD.

Lisaks on kõik teoloogia õpetatakse teaduskonna tuleb inculturated; koolituse sisemine humanitaarteaduste teoloogia kehtestati kõikidele õpilastele teoloogia ja see igal tasandil.

Usuteaduskond kavatseb mitte ainult koolitada spetsialiste teoloogilise hariduse ülikoolid, Suur seminaride ja Scholasticates vaid ka koolitust pädevate isikute teoloogilise animatsioon, apostlikuks pastoraalne ja liturgiline jooksul usukogukondade ja Christian.

On olemas selle teaduskonna neljas suunas:

  • piibellik
  • dogmaatiline
  • moraal
  • pastoraalne

Basic koolitus hõlmab kahte tsüklit: 3 aastat lõpetanud ja 2 bakalaureuse aastat. Teoloogia Õppekava saab täita ühe liitmise keskhariduses suurem, mis annab litsentsisaajale õpetada keskkoolis.

Kraadiõppe tasandil, õpilased saavad omandada klassid of Advanced Studies teoloogiadiplomi, teoloogiadoktor ja dotsent Kõrgharidus teoloogias.

Propédeutique Filosoofilised (= LMD Ettevalmistav)

haridusega seotud eesmärke

Propaedeutic eesmärk on anda filosoofiline alus õpilast, kes soovivad alustada teoloogiaõpinguis. Ühe aastaga kandidaadid on valmis tegelema need olulised uuringud kursused filosoofia ja mõned humanitaarteaduste kursusi. Esimese tsükli teoloogia, kandidaatide propaedeutic ikka järgida kahte täiendavad kursused filosoofia ajalugu.

Programmi õpetamise keel:
Prantsuse

Vaata veel 2 kursust L’Université Catholique Du Congois »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
veebr 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019, veebr 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019, veebr 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date