Master in Urban Studies

Üldine

Programmi kirjeldus

2017. aasta taotlused on nüüd suletud . Magistriõpe Urban Studies on multidistsiplinaarne magistrikraad, sealhulgas kursused planeerimisel, poliitikauuringul, sotsioloogial ja ajaloos. Aste on teadus-orienteeritud ja sobib üliõpilastele, mille eesmärk on arendada ja tugevdada oma teadustöö oskusi, karjääri hõlmavate teadusuuringute akadeemilise, MTÜ, ülemaailmsed institutsioonid või valitsuse keskkondades. Enamik õppejõude kaasatud on nii tugev akadeemiline taust ja aktivist kogemusi ning kuivõrd keskendub konkreetsemalt ümber küsimuste linna poliitika ja valitsemise kohaliku demokraatia ja õigluse, protsesside ja poliitika poliitika kujundamise linnades South.

Kasu programmi

  • Multidistsiplinaarse koolituse läheneda keeruliste objektide nagu linnade ja dünaamika
  • Tugev teadustöö koolituse, kus orienteeritus aktuaalne poliitilisi küsimusi linnades Lõuna-/ Lõuna-Aafrika linnad

Curriculum Outline / Moodulid õpetas

  • Linnad Lõuna-
  • Ühenduse osalemine linnavalitsemine: teooriad, diskursused ja tavad
  • Demokraatlik Theory
  • Uurimismeetodid ja arvutipõhised graafilised oskused
  • Valikainete: Social Movements riigi ja vägivalla vastu; Making of Urban Lõuna-Aafrika Vabariik; Municipal Planning; Eluase teooriad, poliitika ja tavade.

Sulgemiskuupäevad

31. oktoober 2018

KESTUS

Kestus nt F / T või P / T teadusuuringute või kursuste ja uuringute kaudu jne 1 aasta täistööajaga, 2 aastat osalise tööajaga. Iganädalased klassid (blokeerimiseta ja õhtused. Kursuse töö (50%), teadustöö (50%)

Karjäär

Teadusuuringud akadeemias (PhD); valitsusvälistel organisatsioonidel, ülemaailmsetel või valitsusasutustel (poliitika väljatöötamiseks või propageerimiseks)

Riiki sisenemise nõuded

Autasud kraadi planeerimisel / arendamisel / sotsiaalteaduste erialal; Keskmine tunnustused ületavad 65%. Tugev motivatsioonikiri teadusuuringute jaoks nähtava huviga.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Wits is strategically located in Johannesburg, a world class city, with countless opportunities for students and staff to engage with and present solutions that will contribute to our country's knowle ... Loe edasi

Wits is strategically located in Johannesburg, a world class city, with countless opportunities for students and staff to engage with and present solutions that will contribute to our country's knowledge-base and build our future. With its more than 130 000 graduates in its 91-year history, Wits has made and will continue to make its mark nationally and internationally. Näita vähem