Veebidisaini magister

Web Design Master 's Kursus koosneb teooria tunnid, töötubade ja web design kursused. Tehniline koolitus pakub XTML, CSS disaini, Dreamweaver, motion disain, flash ja photoshop klassid. Sel moel õpilased omandavad professionaalsed oskused koos metoodilise teadlikkust kogu projekteerimise protsess.

KESTUS


MA Web e Multimedia Design kestab üks aasta (oktoobrist detsembrini, koos suvepuhkust augustis) .On on vähemalt 20 tundi tundi nädalas. Osavõtt on kohustuslik ja täiskoormusega.

Praktika


Lõpus lugu, õpilased hakkavad internatuuri äriühingute või stuudiod sektori

Keeled


Magistritöö käigus toimub inglise keeles

Professional avad


Töö kavandamisel kodulehel või digitaalse taotluse digitaalse disainer määratleb vastasmõju mudel ja arhitektuurilise struktuuri, loob graafilise kasutajaliidese ja üldise ilme ja prototüüp. Ta peab suutma leida õige tasakaal kasutatavust, kommunikatiivset mõju, tehnoloogia ja esteetika seoses sisu. Meedia disain on täna mitte ainult juhindutakse tehnoloogilise progressi vaid teadliku kasutamise tehnoloogia. Disainerid segu helikujundus pädevuse strateegiline visioon, teadmised tehniliste aspektide ja projektijuhtimise oskused, et kooskõlastada kõigi erinevate etappide arendamise protsessis.Euroopa tööturul praegu loob uuendusliku professionaalse karjääri kvalifitseeritud spetsialistid. In Milano web design ametite, ettevõtete ja ettevõtte kommunikatsiooni äriühingud pakuvad huvitavaid töövõimalusi.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
  • Itaalia

Vaata veel 10 kursust Scuola Politecnica di Design SPDis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
15,900 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date