AACSB Accredited

See programm on õpetatud täiesti prantsuse keeles.

Master in Business ehitus

See magistrikraadi on loogiline jätk bakalaureuse kraad Business insener. Kaks konkreetset eriala peamised äriühingud on rakendatud tulevikus äri insenerid. Lisaks õpilaste ümardada see koolitus, valides ühe alaealise.

Lisaks ühise "core" programmi, õpilased on toodud kaks peamist võimalust:

  • tehnoloogia juhtimise
  • Fiscal engineering


Vahemikus alaealiste pakutud ICHEC võimaldab õpilastel valida õppekava, mis kõige paremini sobib nende projektide ja vajadustele. Alaealisi tegelema üks spetsialiseeritud valdkondades ärijuhtimist läbi valdkondadevahelist lähenemisviisi.

Viimase aasta projekte (internatuuri ja magistritöö) järgneb läbi mitmeid seminare ja käsitletakse nii ettevõtetes projektijuhtimise ülesandeid.

Üliõpilane lõpetamist selle programmi raames kvalifitseeruvad «Master in Business ehitus».

Ettevaatust, et programm on saadaval ainult prantsuse keeles.


Praktika ja lõputöö

Praktika on olla põhiline seos praktilise kogemuse ja lõputöö. Missioon õpilasele on juhtida projekti määrati ettevõttele. Õpilane võtab ise / ise teha kõike, mida ta / ta saab toota praktiline ja kasulik tulemused, mis näitavad, et üliõpilane valdab projekti.

5 kuu ja pool internatuuri on laiali üle kolme perioodi teise aasta;

  • esimene kuu jooksul (vahel 2 aastat magistrikraadi programm) võimaldab õpilastel harjuda organisatsioon, mõista kinnitatud probleem, täpsustada eesmärke ja kuidas töö toimub;
  • Teine kuu ja pool perioodi leiab aset esimese poolaasta 2. aasta. See annab õpilastele võimaluse teha kindlaks võimalikud lahendused ja alustada tööd lahendus nad on valinud;
  • Kolmas 3 kuu jooksul toimub teisel poolaastal 2. aasta. Õpilased kasutavad seda perioodi lõpule lahendus, rakendada ja hinnata seda.
Programmi õpetamise keel:
  • Prantsuse
ICHEC Brussels Management School

Vaata veel 3 kursust ICHEC Brussels Management Schoolis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date