Master Innovatsioon ja Ettevõtlus

Üldine

Programmi kirjeldus

Master innovatsiooni ja ettevõtluse õppekava pakub arenenud äritegevuse teadmisi koos võimaldab teil arendada ettevõtlikku mõtteviisi ja varustab teid nõuetekohaste oskuste ja vahendite edukalt rakendada oma uuenduslikke ideid praktikas.

Lisaks võimaldab õppekava ainulaadne formaat ja terviklik, interdistsiplinaarne lähenemine uurida uusi horisontaale ja väga aktuaalseid teemasid, mis muudavad meistrite innovatsiooni ja ettevõtluse tõeliselt unikaalseks kogemuseks.

Nii kujuneb sa vastutustundlik ettevõtja, kellel on lai kultuuriline arusaam ja tugev isiksus.

Master Innovatsioon ja Ettevõtlus lühidalt

PROGRAMMI KÄIVITAMINE

September (Pre-Master: mai)

INSTRUKTSIOONI KEEL

100% inglise keel

KESTUS

 • 18 kuud (ülikool)
 • 24 kuud (kaheastmeline)

KASUTAMINE 90-120 ECTS (sõltuvalt esimesest kraadist)

FORMAAT Täistööaeg

TULEMUSED

 • 1 6-st rahvusvahelistest fookustest
 • Innovatsiooni- ja ettevõtlusprojektid
 • 1 integreeritud semester välismaal või kaks kraadi

VASTUTUS

 • Esimene akadeemiline kraad ärijuhtimises (välja arvatud pre-Master)
 • suurepärased inglise keele oskused

TUITION FEE € 24,000

MBS BEST SCHOLARSHIP MBS pakub piiratud arvu osalisi stipendiume väljapaistvatele kandidaatidele.

Mooduli struktuur107777_MBS_MA_IE_ModuleStructure.jpg

Õppetöö

Munich Business School magistriõppe ja ettevõtluse õppekava õppekava põhineb neljal sambal:

Põhimoodulid mitte ainult ei anna teile tugevat alust rahvusvahelistele äri- ja juhtimisalastele teadmistele ning asjakohasele oskusteabele, et seda praktikas rakendada, kuid neil on ka üks-ühele teemade kombinatsioon, mis ületab palju sisu tavapärased äriuuringud - meister innovatsiooni ja ettevõtluse ainulaadne õppeprogramm.

Fookusmoodulid on eksklusiivsed Master Innovatsiooni ja Ettevõtluse jaoks ning on spetsiaalselt loodud selleks, et pakkuda Teile tipptasemel ekspertteadmisi innovatsioonistrateegiate, ideede ja prototüüpide loomisest, ettevõtte alustamisest ja mastaapimisest ning palju rohkem teadmisi, mida soovite käskida saada innovatiivseks ettevõtjaks.

Kaks innovatsiooni- ja ettevõtlusprojekti vaidlustavad juba teie õpingute ajal teie ettevõtlusoskusi. Koostöös oma kaasõpilastega saate teada, kuidas luua käivitamise idee ja panna see praktikasse ning kuidas tegeleda tegeliku ettevõtte tellitud innovatsiooniprojektiga. Täiuslik ettevalmistus oma karjääriks uuendusliku, vastutustundliku ja globaalselt meelestatud ettevõtjana!

Valikained on mitmesugused võimalused, et kohandada oma õpikogemust Munich Business School ja osaleda tehnoloogia arengusuundades, õnne ettevõtluses ja palju muud teemasid, mis võimaldavad teil leida uusi perspektiive.

Innovatsioon ja ettevõtlus - praktilised projektid

Innovatsiooni- ja ettevõtlusprojektid vaidlustavad teie ettevõtlusoskusi juba teie õpingute ajal. Koostöös oma kaasõpilastega saate teada, kuidas luua käivitamise idee ja panna see praktikasse ning kuidas tegeleda tegeliku ettevõtte tellitud innovatsiooniprojektiga. Täiuslik ettevalmistus oma karjääriks uuendusliku, vastutustundliku ja globaalselt meelestatud ettevõtjana!

Võtke enda käivitusele kiire tee

Sa ei saa oodata, et alustada oma ettevõtluskarjääri, ja soovid oma äriideed harjutada nii kiiresti kui võimalik?

Magister innovatsiooni ja ettevõtluse üliõpilasena on teil võimalus oma semestri välismaal vahele jätta mõnes Munich Business School rahvusvahelises partnerülikoolis, et täiustada oma käivitamisideed ja alustada oma firma juba enne lõpetamist. Selle eesmärgi saavutamiseks saate MBS-i õppejõudude poolt pideva juhendamise ja järelevalve, kuni teie toode või teenus on turule jõudmiseks valmis.

Rahvusvaheline fookus

Kuigi põhilised äripõhimõtted kehtivad kõikjal, kujundavad kõik rahvusvahelised turud oma poliitilisi, kultuurilisi ja ajaloolisi maastikke. Hea osa kursuse tööst on seega pühendatud rahvusvaheliste turgude, rahvusvaheliste ärimeetodite ja konkreetsete maailmamajandust mõjutavate majanduste uurimisele.

MBS-is magistriõppe ajal valite ühe semestri jooksul ühe rahvusvahelise fookuse.

Tähtaeg 1 (september-detsember)

 • Äri Saksamaal
 • Äri Hiinas I
 • Äri Ladina-Ameerikas I

Term 2 (jaanuar-mai)

 • Äri Euroopas
 • Äri Hiinas II
 • Ettevõte Ladina-Ameerikas II
 • Äri Ameerika Ühendriikides
 • Äritegevus arenevatel turgudel

Master Innovatsioon ja Ettevõtlus - Semester välismaal ja Dual kraadi

Semestri välismaal ühes MBSi üle 60 partnerülikoolist kogu maailmas annab teile unustamatu kogemuse. Kui teete semestri rahvusvahelises ülikoolis, siis laiendate oma kultuuridevahelist pädevust ja võõrkeeleoskust ning leiad oma sõpradele elu.

European Business Summer - "Gateway to Germany"

Pärast teist poolaastat on rahvusvahelistel üliõpilastel võimalus külastada Horvaatia Zagrebi Majanduskooli (ZSEM) suvekooli. Lisaks saavad nad osaleda intensiivses keeleõppes saksa keeles ning karjääri- ja rakenduskoolituse Saksa tööturul MBSis (periood: juuni-august).

Kaks kraadi

Munich Business School ja tuntud rahvusvaheliste ülikoolide vaheline koostöö annab teile võimaluse teenida kahe aasta jooksul kahte erinevat magistrikraadi.

Dual Degree programmide üldine struktuur on kaks semestrit MBS-is pluss kaks semestrit partnerasutuses, millele järgneb magistritöö.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Munich Business School, is recognized by U-Multirank 2018 as Germany’s best private university of applied sciences in “Business Studies”, received by Trendence Graduate Barometer 2017 excellent grades ... Loe edasi

Munich Business School, is recognized by U-Multirank 2018 as Germany’s best private university of applied sciences in “Business Studies”, received by Trendence Graduate Barometer 2017 excellent grades for internationality and practical relevance and among others, ranked by Trendence Employability Ranking 2016 as 1st amongst all private universities of applied sciences, including all academic subjects across Germany. Näita vähem