Master Interior arhitektuuri

Üldine

Programmi kirjeldus

Master programmi Sisearhitektuur - uued vormid kaasaegsed elu-

Master uurib ruumi projekteeritud nii oma esteetilised ja funktsionaalsed aspektid ning nende vähem ilmne, kasutamise viise ning sümboolne väärtus.

See ilmneb kahe tee, alates instinkt mehed, et teha ruumi, pannes oma elupaiga, uurib performatiivne väärtus ehitatud, depositooriumi põhiväärtuste kogukonnas.

Ettepanekud ja teoreetiline stiimulitele saada materjali, millest on võimalik arendada projekti tegevus keskendub kõigi tähelepanu, tehes konkreetsed mida valikainete ulatus disainer.

Eesmärgid ja õpetamise metoodika

Design on tekkinud ajal hoogsalt ja levikut. Kiiret arengut tootmismeetodeid ja eluviisi üha enam vaja kohanemisvõimet ja innovatsiooni. Prognoosimine ja stimuleeriv kohanemine on muutunud üheks peamiseks majanduskasvu ja konkurentsivõime komponent kaasaegse majandusega. Traditsiooniliste teadusalade piire on rabatud vaja suuremat suhtlemist, oskus töötada rühmadena ja tehnosiiret. Disainerid on kohustatud tundma uusi vahendeid esindamise ja teabe jagamist, samuti parandada oskusi kuulata vajadustele. Kuid avanevad uued võimalused disaineritele, kes palutakse joonistada rikkuse traditsiooniliste teadmiste ilma tingimusi või kohustusi ametliku stiili.

Toode loovust, kohaldatakse ka teema sama vana kui elu, võib saada tarkvara, mis aitab meil orienteeruda ise või liidese haldamiseks kodu automatiseerimise rakendus, kuid igal juhul peab see olema aega ära uusi teadmisi, et parandada heaolu ja täita vajadust mugavus. Tundub olevat selge, isegi see lühitutvustuse, et kapten ei ole mõeldud vaid kanda eelnevalt kehtestatud teadmisi ja konsolideeritud kogemus tehnika kasutamine, materjalide levinud teistes valdkondades, nagu kirjandus, keemia, neuroteadused, kino, arvutiteadus . Lõpuks tahame anda ruumi teemad tüüpiline kutsetegevuse ja projekti juhtimise ja meeskonna töötajate, et klient, loetakse osa töö kvaliteet disainer.

Lisaks südametunnistus ökonoomika projekti õpilased IAAD peab omandama võime teha turustamise ise - oluline esitada ja mõista oma töö ja oma oskusi. Kursuse käigus on omistatud suurt tähtsust ettekandeid ja ideekonkursi: õpilased saavad teha ettekandeid oma töö ja toetatud osaleda riiklike ja rahvusvaheliste konkursside: projektid peavad mitte ainult ei vasta disainerid, kuid nad peavad olema võimelised teretulnud ja arusaadav žüriid ekspertide ja avalikkusega.

TEADUSKOND

Spetsialistid töötavad vastava akadeemilise teema sektorites, kes teavad põhitegijad sektori ja oskused, et olla konkurentsivõimeline tööturul, moodustavad IAAD õppejõud. Lektorid on aidanud õpilastel parandada ja mõista, millised aspektid oma professionaalsust tuleb täiuslikuks siseneda tööturule koos juhtima.

Sissemaksed tipptaseme

IAAD usub väärtus kultuuri- ja kogemuslik saastumine, uste avamist ülikooli spetsialistide tuntud siseriiklikult kui ka rahvusvaheliselt, eksperdid, kes aitavad kaasa didaktiline, mis viib töörühmad, seminarid ja loengud.

Õpilastel on ainulaadne võimalus suhelda "gurud" sektori kes liitub IAAD õppejõud külastavad professorid.

Viimati uuendatud märts 2015

Teave kooli kohta

IAAD and the Écoles de Condé announce the signing of an important strategic partnership, which will result in the integration of these two units

IAAD and the Écoles de Condé announce the signing of an important strategic partnership, which will result in the integration of these two units Näita vähem