Identiteet, mugavust, tõhususe, funktsionaalsuse ja lõõgastuda on mõned omadused, mis igal sisekujundus peaks arvestama läbiviimisel sisekujunduse. Sees kodus või avalikus ruumis peab läbima kasutaja oma identiteeti ja tõsta emotsioone. Interior Design Master on oma keskendunud programmi projekti kontseptsiooni, korralduse ruumi, funktsionaalsust, lay-out ja hävitamiseks. Muidugi rõhutatakse üleandmise informatsiooni keeles materjale, valgustus, dekoori, värve ja integratsiooni tehniliste komponente. Suhted väliskeskkonna ka hoolikalt kaaluda. Kõik need küsimused vaadatakse läbi ja õppis teostatavaid projekte klassi ja aitavad tugevdada tõhus ja ainulaadne operatsioonisüsteemi meetod. Koostöös ettevõtete ja institutsioonide eesmärk on aidata õpilastel mõista, kuidas interjööri suhtleb brändi väärtusi läbi Arhitektuurse ja graafiline struktuur. Master annab õpilastele võimaluse arendada ja koordineerida sisekujunduse eesmärgiga mitte ainult kontseptuaalne, aga ka strateegilise. Kas tuleb pöörata erilist tähelepanu kvaliteedile ja tehnilisi üksikasju, et arendada kutseoskuste ainulaadne.

SISENEMISKOHAD

Master on suunatud lõpetanute Arhitektuur, sisekujundus, tööstusdisain, ehitus või samaväärne; õpilased, kes on pärit disain koolid ja kunsti ja kandidaadid, kes on märkimisväärne töökogemus sektoris. Arv piiratud ruumi. Vastuvõtmise protsessi hindamine baseerus CV, portfoolio ja intervjuu. Noteerimise taotlemisel tuleb saata Akadeemilise Büroo SPD.

KESTUS

Kursuse kestus on 15 kuud, oktoobrist detsembrini järgmise aasta jooksul. Osavõtt on kohustuslik - täiskohaga - 15.00-ni, sh klassi õppetunde projektide elluviimine ja laval.

STAGE

Lõpus Õpetlik programm, lõpetanud saavad teha internatuuri kolm kuud ettevõtted, asutused või institutsioonid sektoris.

KEEL

Kursus on inglise keeles.

DIPLOM

Pärast ületamisel lõpueksami, õpilane saab ülikooli magistrikraadiga väljastatud IULM ja SPD. Programm on 60 ainepunkti CFU / ECTS.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 10 kursust Scuola Politecnica di Design SPDis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
15 kuud
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

INTERIOR DESIGN Slide Show