Master International Business ja keeled

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Kaheaastane Master International Business ja keeled õpetab õpilasi kapten kontseptsioone ja tehnikaid, mis on rahvusvahelise äri, samas võimaldades neil saada laialdased teadmised põhitegevusele strateegiaid globaalses majanduslikus kontekstis õppides oluline juhtimise kontseptsioone erinevates valdkondades.

Täna, edukad ärijuhid peavad olema nii teoreetilised ja empiirilised tööriistad, mis võimaldavad neil teha struktureeritud juhtimise otsuste faktooring erinevate kultuuri-, rahandus-, kaubandus-, sotsiaal- ja poliitilise parameetrid. Selle kraadi, õpilased aru erinevate International Economics mõisted, mis võimaldab neil mõista mõju, kuidas jooksvaid küsimusi mõjutada rahvusvahelist äri. Õppides mõisted Business Law, õpilased suurendada oma arusaamist õiguslik keskkond, mis aitab neil dešifreerida juriidiliste dokumentide ja tavasid, mis struktuur ettevõtteid.

Teine eesmärk muidugi on õpilastel omandada intiimne arusaam multikultuurses keskkonnas, mida ettevõtja kursused keelte ja kultuuride, samuti Cross Cultural Management. Inglise keele oskust tugevneb koos ühe või kahe täiendava võõrkeele sealhulgas prantsuse, hispaania, saksa, itaalia või araabia kesktaseme või edasijõudnute tase, et rahuldada mitmekeelse ärikeskkond.

Õppekava tarnitud külastavad professorid Prantsusmaa ja Araabia Ühendemiraatides. Meie teaduskonna on saavutatud ülemaailmse tunnustuse ja levitada põhjalikud teadmised International Business ja keeled läbi loengud, meeskonnatöö, juhtumiuuringute, individuaalseid korraldusi, uuringute ja arvuti põhinev interaktiivne äri mänge.

Rahvusvahelise tunnustuse

Magistriõpe International Business ja keeled on antud Paris-Sorbonne Ülikoolis ja peetakse sama kraad Pariisis. See on ülemaailmselt tunnustatud ja on oluline samm rahvusvahelise karjääri Abu Dhabi ja välismaal. International Business ja keeled õppekava on reastatud "A" Prantsuse agentuuri hindamine kõrghariduse ja teadusuuringute (aeres), mis on kõrgeim hindamise tasandil võimalik.

Juurdepääs Paris-Sorbonne Ph.D. programm

See programm on lipulaev Pariisi-Sorbonne School of International Business ja keeled uuringud ja võib viia juurdepääsu kolme aasta mitteeluhoonete doktoriõppes International Business & Euroopa Uuringute Paris-Sorbonne Ülikoolis.


Brošüüri vaatamiseks klõpsake siin

Viimati uuendatud juuli 2017

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Welcome to Paris-Sorbonne University Abu Dhabi (PSUAD), your first step towards an international prestigious degree. Paris-Sorbonne University Abu Dhabi is a higher education institution that attracts ... Loe edasi

Welcome to Paris-Sorbonne University Abu Dhabi (PSUAD), your first step towards an international prestigious degree. Paris-Sorbonne University Abu Dhabi is a higher education institution that attracts not only the best students from the UAE, but also the best students from all over the Middle East and the around the world. Näita vähem