Master International Marketing ja Brand Management

Üldine

Programmi kirjeldus

Master International Marketing ja Brand Management õppekava pakub arenenud äri-, turundus-ja brändi juhtimise teadmisi ja varustab teid nõuetekohaste oskuste ja vahendite edukalt rakendada oma uuenduslikke ideid praktikas.

Lisaks võimaldab õppekava ainulaadne formaat ja terviklik, interdistsiplinaarne lähenemine uurida uusi silmaringi ja väga aktuaalseid teemasid, mis muudavad Master Internationali turunduse ja brändi juhtimise tõeliselt ainulaadseks kogemuseks.

Nii kujuneb sa vastutustundlik turunduse ja brändi juhtimise spetsialist, kellel on lai kultuuriline arusaam ja tugev isiksus.

Master International Marketing ja Brand Management lühidalt

PROGRAMMI KÄIVITAMINE

September (Pre-Master: mai)

INSTRUKTSIOONI KEEL

100% inglise keel

KESTUS

 • 18 kuud (ülikool)
 • 24 kuud (kaheastmeline)

KASUTAMINE 90-120 ECTS (sõltuvalt esimesest kraadist)

FORMAAT Täistööaeg

TULEMUSED

 • 1 6-st rahvusvahelistest fookustest
 • Rahvusvahelised turundus- ja brändijuhtimise projektid
 • 1 integreeritud semester välismaal või kaks kraadi

VASTUTUS

 • Esimene akadeemiline kraad ärijuhtimises (välja arvatud pre-Master)
 • suurepärased inglise keele oskused

TUITION FEE € 24,000

MBS BEST SCHOLARSHIP MBS pakub piiratud arvu osalisi stipendiume väljapaistvatele kandidaatidele.

Mooduli struktuur

107778_MA_IM_BM_ModuleStructure.jpgÕppetöö

Master Internationali turunduse ja brändi juhtimise magistriõppe õppekava Munich Business School põhineb neljal sambal:

Põhimoodulid mitte ainult ei anna teile tugevat alust rahvusvahelistele äri- ja juhtimisalastele teadmistele ning asjakohasele oskusteabele, et seda praktikas rakendada, kuid neil on ka üks-ühele teemade kombinatsioon, mis ületab palju sisu tavapärased äriuuringud - Master International Marketing ja Brand Management ainulaadne õppekava.

Fookusmoodulid on eksklusiivsed Master Internationali turunduse ja brändi juhtimise jaoks ning on spetsiaalselt loodud selleks, et pakkuda teile tipptasemel ekspertteadmisi selle kohta, kuidas mõista, luua ja rakendada turundus- ja kaubamärgistrateegiaid, kuidas juhtida integreeritud turunduskommunikatsiooni digiteeritud keskkonnas ja palju rohkem kuumteema asjatundlikkust, mida soovite käskida, et saada edukaks spetsialistiks turunduse ja brändi haldamise valdkonnas.

Kaks rahvusvahelist turunduse ja brändi juhtimise projekti vaidlustavad teie oskustöötajate juba oma õpingute ajal. Koostöös oma kaasõpilastega saate õppida, kuidas luua käivitamise turundus- ja kaubamärgi kontseptsiooni ning panna see praktikasse ning kuidas tegeleda tegeliku ettevõtte tellitud turundus- ja kaubamärgiprojektiga. Täiuslik ettevalmistus oma karjääri jaoks uuendusliku, vastutustundliku ja globaalselt meelestatud turunduse ja brändihaldurina!

Valikained on mitmesugused võimalused, et kohandada oma õpikogemust Munich Business School ja osaleda tehnoloogia suundumustes, tööstuse suundumustes, õnnes ettevõtluses ja palju muudel teemadel, mis võimaldavad avastada uusi perspektiive.

Master International Marketing ja Brand Management - praktilised projektid

Rahvusvahelised turunduse ja brändi juhtimise projektid seavad teie oskustöötajad välja juba õpingute ajal. Koostöös oma kaasõpilastega saate õppida, kuidas luua käivitamise turundus- ja kaubamärgi kontseptsiooni ning panna see praktikasse ning kuidas tegeleda tegeliku ettevõtte tellitud turundus- ja kaubamärgiprojektiga. Täiuslik ettevalmistus oma karjääri jaoks uuendusliku, vastutustundliku ja globaalselt meelestatud turunduse ja brändihaldurina!

Rahvusvaheline fookus

Kuigi põhilised äripõhimõtted kehtivad kõikjal, kujundavad kõik rahvusvahelised turud oma poliitilisi, kultuurilisi ja ajaloolisi maastikke. Hea osa kursuse tööst on seega pühendatud rahvusvaheliste turgude, rahvusvaheliste ärimeetodite ja konkreetsete maailmamajandust mõjutavate majanduste uurimisele.

MBS-is magistriõppe ajal valite ühe semestri jooksul ühe rahvusvahelise fookuse.

Tähtaeg 1 (september-detsember)

 • Äri Saksamaal
 • Äri Hiinas I
 • Äri Ladina-Ameerikas I

Term 2 (jaanuar-mai)

 • Äri Euroopas
 • Äri Hiinas II
 • Ettevõte Ladina-Ameerikas II
 • Äri Ameerika Ühendriikides
 • Äritegevus arenevatel turgudel

Master International Marketing ja Brand Management - semester välismaal ja Dual kraadi

Semestri välismaal ühes MBSi üle 60 partnerülikoolist kogu maailmas annab teile unustamatu kogemuse. Kui teete semestri rahvusvahelises ülikoolis, siis laiendate oma kultuuridevahelist pädevust ja võõrkeeleoskust ning leiad oma sõpradele elu.

European Business Summer - "Gateway to Germany"

Pärast teist poolaastat on rahvusvahelistel üliõpilastel võimalus külastada Horvaatia Zagrebi Majanduskooli (ZSEM) suvekooli. Lisaks saavad nad osaleda intensiivses keeleõppes saksa keeles ning karjääri- ja rakenduskoolituse Saksa tööturul MBSis (periood: juuni-august).

Kaks kraadi

Munich Business School ja tuntud rahvusvaheliste ülikoolide vaheline koostöö annab teile võimaluse teenida kahe aasta jooksul kahte erinevat magistrikraadi.

Dual Degree programmide üldine struktuur on kaks semestrit MBS-is pluss kaks semestrit partnerasutuses, millele järgneb magistritöö.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Munich Business School, is recognized by U-Multirank 2018 as Germany’s best private university of applied sciences in “Business Studies”, received by Trendence Graduate Barometer 2017 excellent grades ... Loe edasi

Munich Business School, is recognized by U-Multirank 2018 as Germany’s best private university of applied sciences in “Business Studies”, received by Trendence Graduate Barometer 2017 excellent grades for internationality and practical relevance and among others, ranked by Trendence Employability Ranking 2016 as 1st amongst all private universities of applied sciences, including all academic subjects across Germany. Näita vähem