Master International Sport Management (MS)

Üldine

Programmi kirjeldus

Käivitada oma karjääri rahvusvahelises spordi areenil!

See programm on mõeldud üliõpilastele huvitatud töötamisest rahvusvahelises spordi, kas väljaspool Ameerika riikide ja rahvusvaheliste spordiorganisatsioonide jooksul Ameerika Ühendriikides, ja kes on huvitatud võttes klasside ülikoolilinnakus traditsioonilist klassiruumis seade.

Sa oled juba põnevil kõike teha sporti. Nüüd oled valmis suurendama oma mängu maailma mastaabis - nii see lihtsalt mõtet jätkata MS International Sport Management SUNY Cortland. Selles 30-krediidi-tunnise programmi, siis tasakaal teooria ja praktika, nagu te omandada kindel arusaam rahvusvahelises spordi juhtimise keskkond. Siis täielik 12-24 klassi krediidi tundi on SUNY Cortland ülikooli ja on võimalus täita ülejäänud klassi krediidi tundi rahvusvahelises välismaal õppimise asukohta, näiteks Saksamaal või Austraalias. Lisaks on teil võimalus jätkata rahvusvaheliste internatuuri võimalusi.

Õpilased meie Rahvusvaheline spordi juhtimine Programm on varem interneeritud järgmiste spordiorganisatsioonid: 2012. aasta Londoni suveolümpiamängudel, IMG Licensing Kölnis, Perth Heat Baseball Austraalias, USA Olümpiakomitee, USA Rugby, NBC Sports, ning Rahvusvaheline Tennis Federation, paljude teiste hulgas.

Lõpetajad International Sport Management programm töö on mitmekesine valik spordiorganisatsioonid kogu maailma, sealhulgas: Rahvusvaheline Paraolümpiakomitee, USA Judo, Octagon Inc., sportlik Iirimaa ja Taiwan Triatlon, teiste hulgas. Lisaks mitmed meie lõpetajad on läinud edasi Ph.D. programmid koolides, nagu Florida State University ja University of Louisville.

Miks õpib SUNY Cortland?

Mitu last programmis?

Seal on vahemikus 75 ja 100 kraadiõppurid kõigis programmides korraga. Umbes 15-20 asuvad ISPMis programm spetsiaalselt.

Vaata Student Center

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

SUNY Cortland is an academic community dedicated to diverse learning experiences. Students grow as engaged citizens with a strong social conscience fostered by outstanding teaching, scholarship, and s ... Loe edasi

SUNY Cortland is an academic community dedicated to diverse learning experiences. Students grow as engaged citizens with a strong social conscience fostered by outstanding teaching, scholarship, and service. Näita vähem
Cortland , USA veebis + 1 Rohkem Vähem