Magistriprogrammi keemia

Umeå Ülikool pakub kaheaastase magistriõppe programmi keemia esitatud inglise keeles kolme profiilid:

  • Keskkonnakeemia,
  • Ravimid keemia
  • Valk keemia.


Keemia Programmi eesmärk on anda teadmisi ja oskusi lahendamise ja kriitiliselt hinnata keemia seotud probleemid. Õpid kuidas koostada, analüüsida, kriitiliselt üle vaadata ning praeguste teaduslike tekstide ja oma andmed.

Esimesel aastal sisaldab kolme süvendatud kursused, mis katavad vahendite ja teooriad tänapäeva keemia, et jõuad vajalikul tasemel järgmine profiil kursused. Koolitus on ette neid kursusi eeskätt keskendub arenenud instrumentaalmuusika metoodika keemiline analüüs ja modelleerimine ja tõlgendamine füüsikalis-keemilised ja biokeemilised nähtused. Need kursused pakuvad ka intensiivne laboris koolitust, et valmistada sind hästi arenenud kursusi ja tööd oma magistritöö teisel aastal.

Magistriõppe projekt on teadusprojekt täitunud juhendaja juhendamisel, kaitses avalikkuse ja kirjaliku lõputöö. Programm on avatud sügisel või kevadel omastamist.

Õppetöö

Magistriprogrammi in Chemistry koosneb neljast semestrit (2 aastat), 120 ainepunkti. Kuna üliõpilane on teil valik suunata oma koolituse suunas üks järgmisi profiile: Environmental Chemistry, ravimite keemia või valgukeemia.

Esimesel aastal algab kolm kohustuslikku kursust; 1) Keemiline tööriistakast, 2) biofüüsikalisi-Chemical Concepts, ja 3) chemometrics ja Computational Chemistry. Teooria aluseks kursused on tarnitud läbi loengute, õpetused ja juhtumiuuringud. Koolitus hõlmab ka intensiivne laboratoorsed tööd, et saada eksperimentaalse kogemusi ja teadmisi.

Sa töötab nii individuaalselt (optimaalse individuaalse progresseerumise) ja rühmade (meeskond töökogemus) kõigis osades programm, mille käigus siis ka arendada oma oskusi esitades teadustööd läbi suulise ja plakati ettevalmistusi ja kirjalikke aruandeid.

Magistriõpe lõpeb tööd sõltumatu projekti, mis esitatakse suuliselt ja kirjalikult väitekirja. Vastavad projektid, mille eesmärk on anda ülevaade teadusmaailma valib ja kontrollib vanemteadurid. Sulle antakse võimalus mõelda kriitiliselt, samuti tuvastada, määratleda ja loodetavasti lahendada probleem keemilistest omadustest.

Kõrgharidus ja karjääri

Mis Master of Science kraadiga keemia Umeå University teil olema hästi ettevalmistatud kraadiõppesse. Koolitus annab ka hea aluse riikliku või rahvusvahelise karjääri keemiatööstuses, mis on seotud tööstusharudes või avalikus sektoris.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 10 kursust Umeå University - Faculty of Science and Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
270,000 SEK
Deadline
Võta kooliga ühendust
Application still open for EU citizens
Võta kooliga ühendust
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Application still open for EU citizens
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Application still open for EU citizens
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date