Riiki sisenemise nõuded

Taotlejad peavad olema läbinud bakalaureuse kraadi juures krediidi keskmine mistahes erialal peale kindlustusmatemaatiliste teadus.

PROGRAM KIRJELDUS

Muutumas oluliseks kasvusektor 21. sajandi kindlustusmatemaatiliste teadus rakendab elemendid majandus, rahandus, statistika ja arenenud matemaatika tõlgendada, juhtida ja hinnata riski. Kunagi varem ei ole organisatsioonide oli selline erakordne juurdepääs isikuandmetele, rahvatervise statistikat, ostuharjumused, rahvastiku liikumine, tööhõivesuundumuste ja palju, palju rohkem. Nende numbrite valeta vastused suur küsimus, et tegelikult oluline.

Master of Aktuaaride Science on kolme semestri ulatuses, mis annab õpilastele bakalaureuse kraadi alternatiivi valdkonnas ja läbida I osa koos Actuaries'i Instituut. Master of Aktuaaride Science õpetatakse väiksemas klassis eest isiklikku tähelepanu ja võimaldab õpilastel võrratu juurdepääsu Bond Ülikooli Macquarie Trading Room ja Bloomberg andmete hankimine terminalid. Programmis arendatakse oskusi väljakutse krigistamine "suured andmed" numbrid luua praktilisi lahendusi reaalse maailma probleeme. Bond on ainuke ülikool Queensland pakkuda programmi täielikult akrediteeritud Actuaries'i Instituut.

Programmi struktuur

Põhiaineid (9)

  • Täpsem modelleerimine
  • ettenägematud kulud
  • Äriühingu finants-
  • tuletisväärtpaberite
  • Financial Matemaatika
  • Kindlustus mudelid
  • Investeeringud
  • Makroökonoomika
  • Matemaatiline statistika

Valikained (7)

Te peate täitma kinnitatud kraadiõppe valikainete.

PROFESSIONAL TULEMUSED

Aktuaaride Science on kujunenud oluliseks kasvavaks sektoris 21. sajandil ja on pidevalt kohal parimate seas karjääri maailma. Kõrge lõpetanud lähtepalkasid ja täistööhõive määrad kajastavad kasvav nõudlus kvalifitseeritud analüütikud, karjäärivõimalusega ennustatud oluliselt suurendada järgmise viie aasta jooksul. Master of Aktuaaride Science valmistab ette õpilasi rahuldust karjääri erinevaid distsipliine, sealhulgas klimatoloogia, nõustamine, andmete analüüs, e-kaubandus, majanduse, rahanduse, tervise, kindlustus, infrastruktuuri, teadus-, riskijuhtimise, ohutus, teadus, statistika, väljateenitud aastate ja tehnoloogia.

kutsealasele tunnustamisele

  • Actuaries'i Instituut
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 34 kursust Bond Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
jaan 2020
Duration
72 nädalat
Päevane õpe
Price
70,480 AUD
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

jaan 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Risky business: Master of Actuarial Science