Kliinilise ja arengu psühhopatoloogia magister (teadustöö)

Väikesemahulised õpetamise seade, üliõpilastele Research Master 'Kliinilise ja arenemisvõimet Psühhopatoloogia õpivad etioloogia, arendamine ja käigus psühhopatoloogia ja tipptasemel psühholoogiliselt teatas meetodeid selle ennetamiseks ja raviks. Parimaid teadlasi selles valdkonnas esitab kvaliteetne õpe on uusim arusaamu seost vaimse tervise, bioloogilise sihtkapitalide ja keskkonnaressursside, neuropsühholoogia substraat ja inimsuhetes ja kohanduv ja maladaptive arengu kaudu.

Programm lühikokkuvõte


Osakonnad Arengupsühholoogia, kliinilise psühholoogia ja erihariduse Vrije Universiteit Amsterdam pakkuda andekatele ja motiveeritud õpilastele raske haridusprogrammi; ainulaadne, kahe aasta Research Master 'Kliinilise ja arenemisvõimet psühhopatoloogia.

Omadused õppekava sisaldama:

 • Õpetamine väikesed klassid ja individuaalne kohtumisi
 • Expert kursused ja seminarid juhtivad teadlased ja arstid
 • Ulatuslik akadeemilise oskusi
 • Täpsem teadustöö koolituse
 • Kvaliteetne uurimuste ja rajatised

Karjäärivõimalused


Pärast oma teadusuuringute magistrikraadi Kliinilised ja arenemisvõimet psühhopatoloogia, lõpetanule suurepärane võimalus alustada doktoriõpet, käsitledes küsimusi epidemioloogia, etioloogia, diagnoosimine, muidugi, ravi ja tulemust psühhopatoloogia, samuti vaimse tervise teenuste planeerimisel ja hindamisel . Lisaks võivad nad olla seotud siirdeuuringutele läbi tegevusvaldkonnas või rakendusuuringud keskused. Valmib Research magistriõppesse võivad olla kasutatud teadlaste seisukohad ülikoolid ja uurimisasutused, kuid eelkõige teadusuuringute positsioone lähendades ülikoolide ja vaimse tervise teenuseid.

Vastuvõtutingimused

 • Akadeemilise bakalaureusekraadi (või samaväärne) haridus. Samuti võivad taotleda on taotlejad viimasel aastal oma akadeemilise bakalaureuse programm, tingimusel, et kraadi antakse enne algust Research magistriõppesse septembris. Need taotlejad peavad esitama ajutise rekord kursuste ja klasside poolt allkirjastatud ülikooli üliõpilane administraator.
 • Üliõpilased, kellel seotud akadeemilise bakalaureusekraadi (või sellega samaväärne) võib kohaldada ka. Sisseastujale komitee otsustab, kas õpilane on puudusi, mida tuleb muuta enne või programmi jooksul.
 • Olles lõpetanud sissejuhatav kursus kliinilise diagnoosi ja hinnata vaimse tervise probleeme ja riske. See nõue võib loobuda, kui taotleja on nõus täitma defitsiidi muidugi selles valdkonnas.
 • Hea klassid: Sinu keskmine hinne on oma akadeemilise bakalaureuse on 7,5 või kõrgem (või rahvusvaheliste samaväärne, nt B või GPA 3,3), koos 8 (B +) või kõrgema oma lõputöö.
 • Inglise keele oskust. Palun võtke lähemalt keele oskuse nõuded.
 • Kirjalik motivatsiooni selgitab üks taotlus magistrikraadi Kliinilised ja arenemisvõimet psühhopatoloogia.
 • Kaks soovituskirja alates professor ülikooli, kus taotleja on võtnud esmase kraadi, kelle volitusi saab kontrollida internetist.
 • Küsitluse võib olla osa taotlemise korra, kui komisjon seda vajalikuks peab.
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 79 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP õpilased; 13,400 € Majanduspiirkonda mitte
Deadline
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
End Date