diferentsiaalid kursus

Koroner on tehnilis-teaduslik tegevus, mis toodab tehniliste tõendite abil ekspertiise vajalik selgitada välja kuriteod sätestatud kriminaalmenetluse seadustiku. Ekspert tegevus põhineb järgmistel kohtuekspertiisi teadused: keemia, bioloogia, geneetika, geoloogia, raamatupidamine, inseneri-, füüsika, infotehnoloogia, meditsiin, toksikoloogia, hambaravi, kopeerida dokumente, teiste seas, mis on pidevas muutumises. Doktor kriminaalmenetluse ekspertiis ja Kohtuekspertiisi Sciences University Center Tiradentes (ühik-AL) koostöös ekspertiis ametnik Alagoas (Poal) on ainulaadne projekt, mis tuli katta vahe neile, kes otsivad koolituse ja ajakohastamine erinevate valdkondades kohtuekspertiis seisundis Alagoas. See on uuenduslik, multidistsiplinaarne ja interdistsiplinaarne mudel, mis hõlmab teemasid seonduvate praktiliste kohtuekspertiisi teadused, kunagi käsitletud meie riik. See on teistsugune olla nägu suure koormuse praktilise tegevuse, väga gabaritado teaduskonna poolt moodustatud ametlik eksperdid meistrid ja arstid üle kogu Brasiilia, professionaalsete ja teadustöö suunatud oma kohtuekspertiisi valdkondades. Parimate infrastruktuuri Alagoas, üksuse ja poal suudavad pakkuda seda pretsedenditut ja ainulaadne võimalus on Alagoas. Ära jäta välja!

EESMÄRGID

Anda multidistsiplinaarne teadmisi vaja täitmise ekspert tegevus; Täiuslik spetsialistid, arvestades praegust konteksti tööturu valdkonnas kohtuekspertiisi; Assist ajakohastamiseks nüüdisaegse valdkonnas kohtuekspertiisi; Kas õpilased asjakohaste teadmiste õpetamiseks kõrg- ühikut.

AUDIENCES

hea, kõrgema taseme spetsialistid igal alal teadmisi (biomeditsiin, bioteadused, apteek, insener, hambaravi, meditsiin, keemia, füüsika, informaatika, õigus jne), kes soovivad kasutada või tegevuse kriminaalasjades kohtuekspertiisi, samuti teadlased teaduse kohtuekspertiisi.

METOODIKA

Eeldades, et haridus ei ole midagi, mis tuleb edastada, kuid ehitada, vastuvõetud õpetamise metoodika põhineb kriitilise protsessi teadmisi ehituse, alates süütevõimendid aktsiate õpetamise-õppimise põhineb pedagoogilise eeldused määratletud partnerasutusel programmi. See võimaldab õppijatel arendada oskusi, mis on seotud tehniliste, teaduslike ja instrumentaalne alused, nad võetakse kasutusele metoodilise praktikas aktiivsed vormid õpetamise ja õppimise põhineb isikliku suhtlemise ja rühma ja õpetaja roll on luua tingimused õpilaste integreerumisele nii saate kapten sotsialiseerumise protsessi ehitamisel teadmisi. Laadi pedagoogilise praktika on Quest, otsing, teadus, peegeldus, eetika, austus, teadliku otsuse tegemisel, on avatud uus, erinevad töömeetodid. Kriitilist mõtlemist praktika nõudeks teooria-praktika suhe, sest see hõlmab dünaamiline liikumine, dialektika vahel teed ja mõelnud teha. Kogemustest ja peegeldus selle tava contextualized õpetamine, see loob võimaluse tootmise ja / või ehitamise teadmisi, töötada välja vahendid, skeemid või vaimse asendeid, mis võib hõlbustada oskuste omandamist. See tähendab, et haridustavas tuleks otsida läbi sisu ja meetodeid, austama huvides õpilaste ja kogukonna, kus nad elavad ja ehitada oma kogemustest. Seega õppejõud on pidevalt julgustada kasutama loominguline meetodeid ja vahendeid ning stimuleerides omavahelised suhted teooria ja praktika toimub efektiivselt. See juhatatakse läbi meetmete rakendamiseks, et edendada väljakutsed, probleemid ja distsiplinaarvõimu ning interdistsiplinaarsete projektide juhindub õpetajatele. Seetõttu on kavandatud õpetamise strateegiad on erinevad tavad.

Programmi õpetamise keel:
  • Portuguese (Brazil)

Vaata veel 15 kursust Grupo Tiradentesis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
märts 2020
Duration
374 tundi
Päevane õpe
Price
8,947 BRL
23 osamaksete R $ 389,00 R $ 8,947.00
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
märts 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

märts 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date