Programme Aviation ja Turism Business on kaks teed: Aviation ja turism ja see viib magistrikraadi Hospitality Management. Programm koosneb 90 krediiti.

See põhineb 210 cr bakalaureusekraad. Programm valmistab õpilasi võtta erinevaid tööülesandeid, näiteks organisatsiooni arendamise ja juhtimise eest. Samuti aitab õpilastel oma püüdlustes elukestev õpe ja erialaseid oskusi, mis toimivad aluse professionaalse kasvu.

Programme Aviation ja Turism Business põhineb tuleviku vajadustele lennunduse ja turismitööstuse keskendudes kliendikesksus, globaliseerumine, pidev muutus ja jätkusuutlikkust.

Programm on planeeritud eelkõige ekspertide reisibürood, reisibürood, transport, reisimine juhtimine ja turismi organisatsioonidega.

Eesmärgiks on tõsta oskusteavet ekspert arendaja tasandil. Rõhuasetus on ootuses, disaini mõtlemine ja vastutus lennundus- ja turismi ettevõtete ja õppimise kohta muutustega toime tulla.

Õigust taotleda Master tasemel Õppekava nõuab: bakalaureuse (või kõrgem) kraad samaväärne valdkonnas ja vähemalt kolmeaastane (36 kuud) töökogemus tuleb lõpule pärast lõplikku bakalaureusekraad.

Töökogemus

Iga töökogemus peab olema saadud mitte hiljem kui 31. juulil 2017 kevadel taotlemise tähtaeg. Töö tunnistused peab olema algus ja lõpp kuupäev tööhõive ja lühike töö kirjeldus. Kui taotleja on töötanud osalise tööajaga, töö tõend peab olema selgesti kirjutatud töötundide arv kuus. Osalise tööajaga töö ümber täistööajale selline, et 150 tundi või 20 täistööpäeva (vähemalt 7 tundi päevas) vastavad ühe kuu töö. Töökogemus ei pea olema pidev või saadud töötavad sama tööandja juures. Töökogemus võetakse vastu ainult siis, kui see on kinnitatud sertifikaat tööandja poolt.

Ettevõtluse vastu ei võeta, kui töökogemus juhul, kui taotleja suudab tunnistuse, mis tõendab, et ta on või on olnud kaetud kohustusliku Yel- või töötulu pensioniskeemi ettevõtjatele. Ei aja praktiline tööpraktika või töö käigus õppimise hulka määral kasutada kohaldada arvatakse suunas töökogemus. Sõjaline või mittesõjaliste riigisisese või lapsehoolduspuhkust ei arvestata töö kogemus. Summa töökogemus punkte anda üheaegselt töösuhted ei tohi ületada summat sõlmitakse täistööajaga. Need, kes taotlevad koos kvalifikatsiooni läbinud väljaspool Soomet peavad esitama töötõendid 31. jaanuariks 2017 kella 15:00.

Õppemaks 9500 E
Student majutust (inc. Vesi ja elekter) 300 E / kuu
Toit 150-250 E / kuu
Vedu 50 E / kuu
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2019
Duration
3 - 6 semestrit
Osakoormus
Price
9,500 EUR
aastas.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date