Master linna juhtimine ja planeerimine

Üldine

Saadaval 8 asukohta

Programmi kirjeldus

Master of Urban juhtimise ja planeerimise eesmärk on pakkuda Teile stipendiumi, oskusi ja teadmisi, et edukalt juhtida planeedi üha keerulisemaks linnade maailmas.

Sul võib olla olemasolev linnade professionaalse või soovivad alustada karjääri selles valdkonnas. Paindlikkus muidugi sobib professionaalidele, kes töötavad kohaliku omavalitsuse, piirkondlike organisatsioonide ja riigi ja Federal valitsusasutuste vahel. See eriti meeldib planeerijad, valitsuse ja erasektori, kes otsivad kraadiõppe kvalifikatsiooni keskendudes juhtimine.

Andis rahvusvaheliselt tunnustatud linnade teadlased School of Social Sciences and Psychology, muidugi näitab teadustöö lähenemist kui olulist elementi linnajuhtimise.

Lääne-Sydney University asub keskuses Sydney iive ala esindab rikas linnade labor, kus uurida tähtsamaid linnade probleemid. Kohustuslik üksused töötavad intensiivselt või blokeerida režiimis vähendada oma reisi koormust.

Karjäärivõimalused Master of Urban juhtimine ja planeerimine

Urban ja regionaalplaneerimine

Urban ja piirkondlike planeerijate nõu keskkonnaalaseid vajadusi, piiranguid ja suunised konkreetses piirkonnas ja arendada poliitikat kasutamiseks maad ja ressursse. Nad sageli koostööd ühenduse ja valitsuse esindajad, samuti ettevõtja suur summa teadusuuringute nad hiljem kirjutada aruandeid.

Sotsiaalpoliitika areng

Poliitika kujundamine hõlmab uurides, koostamiseks ja analüüsimiseks erinevaid asjaolusid, mis on seotud ühiskonna hüvanguks. See tähendab töötamist suure hulga valitsusasutuste ja kogukonna rühmad täpselt asjakohaseid lahendusi.

Linnaplaneerimispoliitikat

Linnapoliitika arendamise hõlmab uurides, koostamiseks ja analüüsimiseks erinevaid fakte konkreetse linnakeskkonnas ning luua seda oma strateegia, mis toob kasu ka laiemat üldsust.

Keskkonnamõju hindamine

Keskkonnamõju hindamine ennustab tagajärgi, et teatud poliitikat, kava või projekt võib keskkonnale laiemalt enne nende rakendamist. See hõlmab laia uuringuid ja analüüse, mis keskenduvad keskkonna kaitsmisel.

Teadustöö

Uurimus hõlmab andmete kogumisel, analüüsimisel trende ning märkides tähelepanekud valdkonnas linnade trende ja geograafia. See töö on salvestatud aruanded, mida kasutatakse, et aidata välja töötada nimetatud valdkonnas.

Sissepääs

  • Taotlejad peavad olema edukalt läbinud bakalaureuse kraadi planeerimise, geograafia, ühiskonnaõpetus, keskkonna uuringud, arhitektuuri ja maastiku uuringud, linna- ja piirkondliku õpinguid või avaliku korra
  • Taotlusi Austraalia ja Uus-Meremaa kodanikud ning kellel on alaline elanik viisa tuleb läbi ülikoolid Sisseastujale Keskus (UAC).
  • Taotlejad, kes on võtnud uuringud välismaal võib olla tõendama oma inglise keele oskust. Kohalik ja Rahvusvaheline taotlejad, kes taotlevad läbi ülikoolid Sisseastujale Keskus (UAC) leiate andmed minimaalse inglise keele oskuse nõuded ja vastuvõetav tõend UAC kodulehel. Kohalik taotlejad, kes taotlevad otse ülikooli peaksid kasutama ka pakutava teabega UAC website.http: //www.uac.edu.au
  • Rahvusvaheline taotlejad peavad taotluse otse Lääne-Sydney ülikooli kaudu Rahvusvaheline Büroo.
  • Rahvusvahelised õpilased kohaldatakse Ülikool Rahvusvahelise Büroo leiate üksikasju minimaalse inglise keele oskuse nõuded ja vastuvõetav tõend oma kodulehel.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Modern, people-friendly hubs of activity. That sums up our distinctive campuses located across Western Sydney. Whether you prefer the ultra-modern and hi-tech or the beautiful, pastoral and serene, yo ... Loe edasi

Modern, people-friendly hubs of activity. That sums up our distinctive campuses located across Western Sydney. Whether you prefer the ultra-modern and hi-tech or the beautiful, pastoral and serene, you are sure to find a campus where you feel at home. Dynamic, exciting and culturally diverse, our campuses are also friendly and inviting, with room to think, room to breathe and room to be yourself. Näita vähem
Sydney , Bankstown , Campbelltown , Püssimees , Blacktown , Rydalmere , Penrith , Sydney + 7 Rohkem Vähem