Master loogika ja filosoofia teaduse

Üldine

Programmi kirjeldus

See ülikoolidevaheline kapten õpetatakse kokku 6 ülikoolid võivad leida rohkem teavet master veebilehel Ülikooli Salamanca.

Selgitus pealkiri

Müü Loogika ja Teadusfilosoofia Ülikooli Salamanca, La Coruna, Granada, La Laguna, Santiago de Compostela, Valencia ja Valladolid, õpetas 2006-07 õppeaasta. Arv õpilane järjestikuste tutvustusi on olnud: 2007-2008; 24 kaasati, 2008-2009; 30 kaasati, 2009-2010; 33 kaasati, 2010-2011; 42 registreeritud ja 2011-2012; 36 registreerunud, mistõttu tuleks olemas rakendada selliste uuringute valdkonnas.

Uuringud traditsiooniliselt asuvad ala Logic ja Teadusfilosoofia on esindatud kõik keskused, kus doktoriõppe kaastöötajad on antud pealkiri Filosoofia. Teatud juhtudel võib see kajastub enda programme ja teised, kaasamine konkreetsete kursuste laiem programmid. Koolitus on vaja teha uuringuid Loogika ja Teadusfilosoofia on keeruline ja nõudlik õpilane. Koolituse taseme, mis on võimalik saavutada meister esinevad ainult mõned teemad valdkonnas on selgelt ebapiisav arendada doktoritöö ladusalt ja saada informeeritud ja algupäraseid teadusuuringuid rahvusvaheliselt. See eeldab ka kõrge tehnilise ja teoreetilisi tasandil, eriti seoses teadusliku sisu nende materjalide ja laia domeeni üldine ressursside arvame keelteoskus ja arvuti ressursse.

Meie Master on ka näidanud oma tulemuslikkust kõrge õpilaste arv, kes otsustavad jätkata doktoriõppe seotud kapten loendamise kuni 2011-2012 koos 49 aktiivset doktorandid.

Performance see koolitus pakub keskused, kus ta on asutatud on kõrgelt hinnatud kõrge R + D + I valdkonnas tegutsevate ja publikatsioonide arv ümber on tekkinud. Olemasolu mitu teadusseltsid Society of Logic, metoodika ja Teadusfilosoofia ja Hispaania Society for analüütilise filosoofia, võimaldab pidev vahetamine algatuste vahel ülikoolide ja teadusvaldkondade nad esindavad. Tegelikult need ettevõtted on aidanud meil oluliselt esimese etapi arutelu ja levitamine ettepaneku.

Akadeemiliselt, enda uuringud ala Logic ja Teadusfilosoofia on iseloomustanud nende suur tundlikkus praegustele probleemidele teadmiste, teaduse ja tehnoloogia. Praegu huvides ala keskenduda laia teemaderingi liigendatud strateegilistes valdkondades suure teadusliku, tehnoloogilise ja sotsiaalse huvi.

 • Uuring loogika edenemise et see distsipliin on kogenud ja selle erinevate rakenduste erinevates valdkondades. Uuring infotehnoloogia ja selle ametliku arengu küsimustes, võimaluse tehisintellekti loomine konkreetsete keelte võrgu suudab toetada terminoloogiline kasulikku teavet otsing on andnud viis Semantiline Veeb ees, on näiteid uute infoühiskonnas.
 • Uuring argumenteerida, pöörates erilist tähelepanu konfliktide lahendamise kaudu ratsionaalne arutelu eesmärk on teoreetiline probleem otstarbekuse ja diskursuse, kui praktilises tegevuses kultuurilise kriitika ja vahendamise nii.
 • Uuring teaduse ja selle sotsiaalsed konfliktid, hindamise ja rakendamise protsesside tehnilise ja sotsiaalse mõju hindamine ja selle ajalugu annab väga nõutud nii avaliku ja institutsioonide praktiline ja teoreetiline mõõde.
 • Uuring suhet keele ja maailma, kognitiivsed mudelid ja nende rakendused tehisintellekti samuti probleeme, mis on seotud side, kõneaktide ja pragmaatiline, mis tähendab, kavatsuslikkust ja teooriaid vaimse esindatuse .

Need näited ilmekalt õigustada soov säilitada spetsialistide koolitamine võimalik jätkata arutelu ja innovatsiooni tundlikes valdkondades nagu eespool sätestatud.

Euroopa kõrgharidusruumi nõuab omamoodi õpetamine on kontseptuaalne ümberkorraldamise haridussüsteemi kujundada mudeleid, mis keskenduvad õpilaste tööd ja ei nõua mitte ainult arvu krediiti põhineb õpilase töö, vaid ka meetodeid ja lähenemisviise erinevad traditsiooniliselt kasutatud, see tähendab, lähenemine kõrghariduse anglosaksi kohus. See nõuab programmeerimine õpetatavate ainete Master, mis põhineb ja oskusi, mille õpilased omandada soovitud asemel sisu edastamine.

Me soovime, et lõpetada tsükkel õpilane mitte ainult valdab passiivne ainetundmist nad on õppinud, kuid on võimalik uurida, kui isegi originaal arengus ja kohaldamisel omandatud teadmisi. Tema arusaamist loogika ja filosoofia teaduse peaks võimaldama lahendada uusi probleeme ja rakendada oma õpetusi ebatavaline kontekstis võib anda oma otsuseid, väidavad ratsionaalselt, väljendama keele asjakohaseid järeldusi, kirjutades artikleid, mis saab läbi ja avaldatakse ajakirjades nii meie endi ja rahvusvaheliste keskuste. Oluline on saada iseseisvaks uuringus, kes võib leida teavet, puhastada ja teha see sinu.

Profiil sisenemise ja väljumise

Ideaalne üliõpilane konto

Supply viib ametliku magistrikraadi ametliku õpetuse eesmärk on, et rahuldada peamiselt nõudlus tänapäeva ülikooli lõpetanud, kes soovivad saada lisaeriala või teadustöö koolituse, õpilased välismaa ülikooli süsteemide, kes soovivad õppida kapten meie riigis, ja professionaalse lõpetajatele, kes otsustavad uuendada oma teadmisi ja oskusi või muuta oma profiili. Meie õpilased on eeldatavasti:

 • Filosoofia lõpetajate (lõpetajate või kõrghariduse)
 • Lõpetajad loodusteaduste valdkonnas, matemaatika ja informaatika (lõpetajate või kõrghariduse)
 • Lõpetajad valdkonnas sotsiaalteadused ja filoloogia (lõpetajate või kõrghariduse).

See on vajalik, et õpilane saab õigesti lugeda filosoofilisi ja teaduslikke vähemalt hispaania ja inglise keeles tekste.

Graduate profiili

Teadlased ja õpetajad valdkonnas Logic ja Teadusfilosoofia. Logicians, analüüs ja hindamine teaduse ja tehnoloogia.

Eesmärgid

 • Olles võimeline looma loetav, täielik, tehniliselt korrektne dokumentatsiooni. Arendada teadus töö võrreldav praeguse rahvusvahelise erialadel.

Pädevused

 • Nimetage traditsiooniline ja praeguste teadmiste mis tekivad valdkonnas Logic ja Teadusfilosoofia, samuti selle erineva voolu ja traditsioone.
 • Saavutada meisterlikkust analüüsivahendeid filosoofia, et võimaldab neil piiritleda semantiline, loogiline, epistemoloogiline metoodilised ontoloogilistes, aksioloogiline ja eetiliste tegurite teaduse ja tehnoloogia.
 • Mõistmise vaidlusi ja seotud kaaluda alternatiive ja hinnata, kumb pool on parem põhjendatud või mõistlik.
 • Nimetage argumente esitatud teksti dialoogi ja arutelu hinnates nende õigsust, usaldusväärsust, veenvus või vastuvõtmiseks.

Arendus- ja titorización

Potentsiaali üliõpilane käesoleva magistrikraadi Logic ja Teadusfilosoofia on nii enne kursuse algust, akadeemilise piisavalt teavet, et planeerida oma õppeprotsessi: ainekavad, sõiduplaanid, kalendrid jne Kõik see info on kättesaadav veebilehel Master Ülikooli Salamanca, samuti veebilehel ULL.

Koordinaatorid see magistrikraad isiklikult hoolitseda lahendada kõik kahtlused, et õpilased tõstab potentsiaali, pakkudes asjakohaseid aadressid erinevaid teenuseid iga osalevad ülikoolid, mida saab lahendada. See valik on mõeldud eelkõige juhul, üliõpilased teistes riikides kipuvad ühendust direktor e-mail.

Esimene päev alguses õpetamist magistrikraad külalislahke tseremoonia toimub selle üldkoordinaator ja liikmed akadeemilise komitee. Üritusel koos lühikese tegevused esitataks Master esitlus platvormi õpetajakoolitusele ja ruumi, et veebisait pakub oma õpilastele kapten toimub.

välise tegevuse

See kapten ei vaatle täitmise väline tegevus.

Magistritöö

Üldkirjeldus:

 • Tuleb arendada originaal teadusuuringute teemal, mis on seotud teema master.
 • See peaks sisaldama avaldust küsimus, probleem avaldus lepingu, väitis ja õigustatud sama arengu üks osa järeldused ja teine, mis sisaldab korralikult viidatud viited.
 • Nad peavad olema selgelt märgitud töö eesmärgid ja metoodika põhineb nende eesmärgid.
 • On soovitatav, et magistritöö saab olla aluseks hilisemaks realiseerimiseks doktoritöö projekt.
 • Soovitatav pikkus on 40 lehekülge.

dokumendi:

 • Magistritöö mälu (umbes 40 lehekülge)
 • Håvard süsteemi järgida vormi tsitaadid ja plagieerimise eeskirjad.

menetlust:

 • Õpilane jõuab lõpetanud koordineerimine komisjoni ettepaneku märkides pealkirja ja eestkostja tema magistritöö kuupäeval et komisjon punkti.
 • Kooskõlastamise Komisjon kiidab heaks ettepaneku või taotluse muudatusi, mida peetakse vajalikuks seoses pealkirjas või eestkostja.
 • Üliõpilane esitab juhendaja aruande määratud tähtaja jooksul seda (peab olema ruumi õpilane muuta esialgset versiooni, kui olete lugenud juhendaja). Pärast läbivaatamist, juhendaja otsustab, kas või mitte avaliku kaitsmise istungitel loodud selleks.
 • Kui otsus on positiivne, peab üliõpilane riputada pdf dokumendi ülesandeks on määratletud eesmärgil ning saata elektrooniliselt koopiad kohtu liiget, vähemalt 5 päeva enne lugemist.

eeltingimused:

 • See peab olema võetud ja läbinud 45 krediiti kapteni; 5 kohustuslikku teema "Metoodika", 10 krediiti kahe kohustusliku valitud mooduli ja 15 kolme vabatahtlik valitud hulgas pakutakse valitud moodulist ja iga moodul 3 vabatahtlik.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

La Universidad de La Laguna ha ejercido una importante función de liderazgo educativo, científico y cultural en Canarias durante sus dos siglos de historia, impulsando el progreso de nuestra comunidad ... Loe edasi

La Universidad de La Laguna ha ejercido una importante función de liderazgo educativo, científico y cultural en Canarias durante sus dos siglos de historia, impulsando el progreso de nuestra comunidad y contribuyendo decisivamente a su modernización. Näita vähem
Tenerife Santa Cruz