Master in Economics of Natural Resources Management

  • Õppeaeg: 2 aastat
  • EAP: 120
  • Keel: English


Programmi kirjeldus


Eesmärk magistriõppekava on valmistada kõrge kvalifikatsiooniga spetsialiste, kes omavad teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi valdkonnas eluslooduse majandamise.


Kaasaegne ekspert ökonoomika loodusvarade majandamine on head võimalused tööhõive tööturul, omab suurt hulka kutsealane pädevus. Nende hulgas majanduslike hinnangute loodusressursside kvaliteeti, majanduslike hinnangute ressursside oleneb olukorrast ja nõudlus, hinnata majanduslikku kahju looduse abil ja ökoloogilisi riske põdraprobleemidest maksustamise valdkonnas põdraprobleemidest ökoloogilise arvestuse ja aruandluse ning ökoloogilisi juhtimise samuti.


Õpiväljundid


Master in Ecology ja keskkonnajuhtimissüsteemi omandab järgmised oskused:

- Omada põhilisi arvutitehnoloogia ja tarkvara vahendeid, et rakendada tehnoloogiat töötlemiseks ja kuvamiseks geograafilist teavet, kasutada meetodeid indeksite arvutamisel aluseks on statistilised meetodid ja liigitus GIS tehnoloogia analüüs, modelleerimine ja loomine
temaatilised GIS, kasutada arvutivõrkude ja Interneti ressursse probleemide lahendamiseks ökoloogia ja keskkonnajuhtimissüsteemi.

- Oskama põhilisi seadusi ökoloogia, süsteemse kriisiga ökoloogilise olukordi, võimet analüüsida kriitiliselt areneva keskkondlikult tingitud protsesse ja nähtusi;

- Hinnata mõju looduslikud ja inimtekkelised tegurid.


Karjäärivõimalused


Lõpetajad programm on laia töövõimalusi valitsus- ja kohaliku omavalitsuse juhtimise ettevõtteid ja organisatsioone tegeleb kaevandamise ja paljunemine (kaitse) loodusvarade, samuti teadus- ja haridusasutused.


Vastuvõtutingimused

  • Bakalaureusekraad Ökoloogiline (ökoloogia, Wildlife Management,
  • Geoökoloogia), ehitus-Ökoloogiline või keskkonna- ja majandusalase väljad.
  • Inglise keele tase - vähemalt IELTS - 6, 0 TOEFL iBT - 79;
  • Head teadmised teiste Euroopa keelt.
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 16 kursust Peoples’ Friendship University of Russiais »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date