Master in Mathematics

Master 's programmi Matemaatika on ühist programmi vahel KTH ja Stockholmi Ülikooli (SU), ja viib ühise magistrikraadi. Erialade uuring on suunatud valdkondades vastab teadus rühmade KTH ja SU, võttes täielikult ära laialdasi ekspertteadmisi saadaval mõlemas ülikoolis.


Programmi ülevaade

Kursused programmi korraldatakse kolme rühma - põhi plokk, profiili plokk ja laiendamise blokeerida.
Põhiline plokk annab põhjaliku hariduse matemaatika kõrgtasemel. Selle ploki on kohustuslik võtta ühe kursuse kõik need alad: algebra ja geomeetria, analüüs, topoloogia ja lõpuks, diskreetne matemaatika.

In profiili plokk, kursused on vabalt valida spetsialiseeruda ja valmistuda magistritöö - objekt vaadelda laiemas mõttes, sealhulgas matemaatilise statistika optimeerimise teooria ja teoreetiline arvutiteadus.

Laiendamine plokk sisaldab kursusi teooria ja metoodika teaduse, side matemaatiliste objektide ja pool semestri vabalt valikainete kursused.


Lõputöö

Lõputöö tavaliselt toimuma spetsialiseerumine valitud, kas sisemiselt uurimisgrupp KTH või väliselt ettevõte. Tulemused on esitatud magistritöö, samuti seminaril.


Karjäärivõimalused

Programm võib põhjustada arenenud tööstusriik positsiooni või olla platvormiks õpinguid. Matemaatika on muutumas üha olulisemaks ühiskonnas, ja üks oluline ülesanne on see programm on koolitada homse tööstus matemaatikud.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 56 kursust KTH Royal Institute of Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
310,000 SEK
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi