Master Mood ja Textile Studies: Ajalugu, teooria, Museum Practice

Master of Arts programmi Mood ja Textile Studies: Ajalugu, teooria, Museum Practice ühendab range uuringu moe-ja tekstiili ajalugu praktilist koolitust analüüsi, säilitamise, ladustamise ja näitus tekstiili ja kostüümi materjalide ja kollektsioonid juhtimise ja näitus planeerimine ja disain.

Firmamärgiks see interdistsiplinaarne programm on oma segu teooria ja praktika. Sa uurib ajaloolise ja kultuurilise tähtsusega moe tõlgendus, ja õpetatakse läheneda kostüüm ja tekstiili ajalugu erinevate traditsioonilisi ja uuenduslikke vaatenurki. Samuti saate teada, praktilised oskused, st kuidas teha kindlaks kiudude ja ravida erinevaid objekte, et õige rulli tekstiili ja kleit mannekeen.

Sul saada kogemusi planeerimise ja näituse korraldamiseks töötades koos kaasõpilastega luua ja paigaldada tegelik näituse muuseumi sobib. Õpilased hakkama iga aspekti, alates valikut, teadus-, ja esitlemise objektid printida materjale, reklaami ja avamise vastuvõtt. Praktika võimalused pakkuda täiendavaid kogemusi ja tööalaseid kontakte.

Highlights

  • Läbi õppejõud ja vilistlased, õpilased on koostöövõrgustike võimalusi muuseumides üle kogu USA ja kogu maailmas.
  • Muuseumi juures FIT, üks terviklik hoidlates kostüümid ja tekstiilid riigis ja Gladys Marcus raamatukogu, selle ulatuslikud erikogud, on erakordne ülikoolilinnakus ressursse.
  • New Yorgi hulgaliselt tuntud kunstiasutusi pakub rohkesti võimalusi õppida ja inspiratsiooni. The Metropolitan Museum of Art, moodsa kunsti muuseum, Brooklyn Museum, Guggenheimi muuseum ja Smithsoniani Cooper-Hewitt National Design Museum, koos kümneid galeriid FIT Chelsea naabruses ning kuulus oksjonimaja nagu Christie ja Sotheby on vaid mõned linna aarded.
  • The New York Public Library ja Frick Art Library seas palju ressursse põhjaliku uurimistöö.
  • Lõpetajad leiavad positsioone kuraatorid, kogud juhid, ajalooline maja direktorid, moe- ja tekstiilitööstuse ajaloolased, kostüüm ja tekstiili konservaatorid ja vintage rõivaste ja tekstiiltoodete müüjad, paljude teiste hulgas.
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 6 kursust Fashion Institute of Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date